Pereiti prie turinio

SMĖLIO DĖŽES CHULIGANAI


arvydas77

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 63
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Aš manau, kad pardavėjas privalo grąžinti pinigus, jei jis turi sąžinę, ir tai būtų ramus konflikto sprendimo būdas. Tokiu poelgiu pardavėjas išsaugotų savo autoritetą mūsų forume. Manau pardavėjas mus girdi.

Evaldai, apie kokią sąžinę tu kalbi - būtų pas žmoga sąžinė tai būtų iškart pasakęs kad turbina ir siurblys dar gal būt gyvi o visą kita tik dėvėtos atsarginės detalė ir tai tik galbūt dar tinkamos. Gi iškart būrė kad variklis išimtas iš važiuojančios mašinos tai vien dėl to kad palanki kaina ir variklis darbinis Dielavas vyniojo tuos 500 km - o pravažiuot 500km irgi jau šiokie tokie pinigai, neskaitant visos dienos.

 

Beje, šitą variklio pirkimo epopėja žinau nuo pat pačios pirkimo pradžios. Po to kai Arvis (Dielavas) atsidarė karterį ir pamatė kas viduj pasipylė "atmazai" tipo ardyt nereikėjo tai būtų atgal paėmęs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matot kaip su tuo grazinimu,ar as buciau keles visa tai i viesuma,jei butu su manim leidesis i kalbas,as visada laikaus nuomones kad reikia kalbet ir visad galima rast kompromisa,bet kai buvau apkaltintas kad pats paardziau(grizes apie 3val nakties 8 jau paskerdziu motora) ir jis nepriims ,be to tas matoras jau tapo ne jo o kazkas kitas daves ji parduot,ir pinigu jau baba,koks man sakau skirtumas kieno jis as derejaus ir pirkau is taves,ai,is tiesu kaina tu lavonu kaip cia pasakius,galvos,viena gera tikrinau kita bala zino,turbina bus matyt kleba asis bet ne per daug,siurbli patikrino atstate,bet pirkdamas juk tikejausi GERO motoro,na isiliejau ir ispejau kitus toks ir buvo tikslas,ai nuskaudejo,nervu kainavo ne del pinigu,o del tokiu pyzduku

beja kvepia kerstavimu,na tegul

tiesa sakant galima pagalvot kad as prisivaigau kaltinu ar pan

o kodel tai tureciau daryt?ta veikeja matau pirma gal ir paskutini kart mus suvede tik vienas reikalas neturiu daugiau nieko pries ji,su kaimynu ,draugu,gimine gali pyktis kasdien del bobos,del darzo,del paskolintu 5litu.

mane juokas ima kaltinimu del dokumentu klastojimo,noreciau kad papasakotu kokiu,prisipazinsiu klastojau,gal kokioj 3klasej dvejeta istaisiau,kaltas

o kad unimoga kaip traktoriu uzregistravo,anokia cia mano kalte jis ir yra traktorius,traktoriu registre yra pasirinkimas unimog,tai va,bet prie ko cia vilks1 as ir klastotes

zodz kuo pats kvepia tuo kita tepa,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matot kaip su tuo grazinimu,ar as buciau keles visa tai i viesuma,jei butu su manim leidesis i kalbas,as visada laikaus nuomones kad reikia kalbet ir visad galima rast kompromisa,bet kai buvau apkaltintas kad pats paardziau(grizes apie 3val nakties 8 jau paskerdziu motora) ir jis nepriims ,be to tas matoras jau tapo ne jo o kazkas kitas daves ji parduot,ir pinigu jau baba,koks man sakau skirtumas kieno jis as derejaus ir pirkau is taves,ai,is tiesu kaina tu lavonu kaip cia pasakius,galvos,viena gera tikrinau kita bala zino,turbina bus matyt kleba asis bet ne per daug,siurbli patikrino atstate,bet pirkdamas juk tikejausi GERO motoro,na isiliejau ir ispejau kitus toks ir buvo tikslas,ai nuskaudejo,nervu kainavo ne del pinigu,o del tokiu pyzduku

beja kvepia kerstavimu,na tegul

tiesa sakant galima pagalvot kad as prisivaigau kaltinu ar pan

o kodel tai tureciau daryt?ta veikeja matau pirma gal ir paskutini kart mus suvede tik vienas reikalas neturiu daugiau nieko pries ji,su kaimynu ,draugu,gimine gali pyktis kasdien del bobos,del darzo,del paskolintu 5litu.

mane juokas ima kaltinimu del dokumentu klastojimo,noreciau kad papasakotu kokiu,prisipazinsiu klastojau,gal kokioj 3klasej dvejeta istaisiau,kaltas

o kad unimoga kaip traktoriu uzregistravo,anokia cia mano kalte jis ir yra traktorius,traktoriu registre yra pasirinkimas unimog,tai va,bet prie ko cia vilks1 as ir klastotes

zodz kuo pats kvepia tuo kita tepa,

 

 

 

 

Nesiparink, gal dar atsilieps, bet jau manau, kad reiks ieškot kitų, "efektyvesnių" sprendimo būdų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkant BU dalis visada yra rizika.

Pilnai sutinku. Rizikuoja lygiai taip pat ir pardavėjęs, ypač kai apie parduodamą prekę žino labai mažai. Dažniausiai jei parduodama sugedusi detalė ji būna pakeičiama arba gražinami pinigai, kartais net ir bereikalingas darbas kompensuojamas.

 

Kalba sukasi ne apie riziką perkant tokį daiktą o apie paprasčiausia pardavėjo padorumą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu come on, chebra, is vis kam sitas forumas bereikalingas, jei ieskosime oluhu, kurie paims bet ka uz belekiek... pervadinkim 4x4skelbai ir vaziuojam...bet juk ne tam sita vieta skirta... bendraujam cia ne del isskaiciavimo, o del... hm... man taip atrodo.... del to, kad butu geriau bendraminciams, kurie vienaip ar kitaip vadelioija 4x4 priemones. kokios jos bebutu. jei atsiranda PYZDUKU, netylekim, tezino apie juos.

 

technologijos.lt forume yra skiltis apie pardavejus, kur skelbiama atsiliepimai. Nori-nenori sustyguoja bardaka. ???

Redagavo pavlusha
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiuninguoti snukuti tai patiuninguoti tik,kad laikai labai jau negeri sitam reikalui.Anksciau vyriskai issispresdavai ir viskas,o dabar api..sa,duodi i snuki,o po to dar ir daug pinigu isgrazintajam palieki(ne be policijos pagalbos zinoma).Del to visokie balvonai ir bujoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu come on, chebra, is vis kam sitas forumas bereikalingas, jei ieskosime oluhu, kurie paims bet ka uz belekiek... pervadinkim 4x4skelbai ir vaziuojam...bet juk ne tam sita vieta skirta... bendraujam cia ne del isskaiciavimo, o del... hm... man taip atrodo.... del to, kad butu geriau bendraminciams, kurie vienaip ar kitaip vadelioija 4x4 priemones. kokios jos bebutu. jei atsiranda PYZDUKU, netylekim, tezino apie juos.

 

technologijos.lt forume yra skiltis apie pardavejus, kur skelbiama atsiliepimai. Nori-nenori sustyguoja bardaka. ???

va tame ir esme,ne viena toks matoras Marijos zemėje,bet ir kreipiausi i kolegas ir pasitikejau,ne kaip eiliniu šrotnyku,tai va kas is to gavos

na daug kas cia prisiregistrave,su tikslu bizniuka susukt,juk ar ne taip?tik jei tai vyksta padorumo ribose lai,nuo to niekas nenukencia tik laimi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkaip kaip naujokas irgi net nesuabejojau pirkdamas iš forumiečių pavarų dėžę. Net nemates žmogaus, nei prekės pervedžiau pinigus i kortele ir preke išsiunčiau dar kitam žmogui i užsieni. Ir net nebuvo jokiu abejonių kad kas nors bus blogai. Maniau kad visi čia savi ir renkasi , nuo šiol teks atsargiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

profilyje gi galit palikti atsiliepimą...

 

net ir aš esu išdurtas daug kam žinomo forumiečio-džipysto... ir ne vienas toks buvo... ir vietoj "atsiprašau"... gaunu pašaipą "čia tik verslas.."... biggrin.gif o kas durniausia, net ne sau, kolegai rusui apsiėmiau pagelbėti, ot būtų gera pagalba, nemačius fufelį įsigyti iš perekupo, kuris irgi nematė tos prekės, o sakė kad gera...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo ir anksčiau fruktų, ir alia meistrų garažinių... kur chaltūras darė o nepatenkintus apgautus klientus toliau siuntinėjo... deja dėl serverio apkrovimo į archyvus nukeliavo... Bus tokiem įspėjimai kabinami, jei po nepavykusių derybų raportuosite adminams ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Audi klube gera tema:PADEKOS, PAGYRIMAI, PAPEIKIMAI! Dekoja uz bet koki gera darba,padovanota detale ar pansiai,kas ka apgavo irgi skelbia. Gal butent tokios temos reiktu? :rolleyes:/>

padekoti,juk galima bet kur,ir toje temoje kurioje gautas patarimas,jei suteikta pagalba SOS temoje ir pan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

atejo laikas ir man cia parasyt zinele viena :lol:

taigi neperseniausiai ieskojau padangu. radau. tiksliau toks "Darius10" pasiule. skambinu ir klausiu, kaip kas, ar viskas su jom gerai. atsakymas: viskas gerai, uzia minimaliai, padangos gyvos/sveikos ir t.t. na ka kaina tinka, kaip tik dar ir jis pasirodo is panevezio i vilniu vaziuoja, tai ir susitarem pinigus iskeist i padangas. susitikom, dar karta perklausiau ar viskas su jom gerai, nera jokiu uzsleptu "gedimu". atsakymas viskas cia puiku ir t.t. na pasitikiu zmogum, visgi is forumo, ne koks nors is alioskes ar gido. pasikeicia pinigai/padangos vietomis ir mes issiskirstom. sumontuoja jas man, ir pramaziavus jau itarimas kad kazkas ne to, nes pestieji atsisuka ziuret, kas cia vaziuoja :lol: kita diena atvaziavau pas pazystamus, tie apziuri alia mano pirkini, ir zvengia su tokiais zodziais: "tave apipiso kai vaika" :lol: skambinam Dariui, jis atsiliepe, is pradziu as pasakoju kas cia ivyko per musu "sandori" poto ir servizistai pasake kame cia bedos, jis atsake kad paskambins Svajunui pasiklausk kodel cia taip. viskas. daugiau jis telefono nekele :pig:

 

taigi noreciau ir kitus forumo dalyvius perspeti, kad nebutu tokie pasitikintys kitais forumo dalyviais, o ypac "Darius10" nes liksi ne prie suskilusios geldos, bet tikrai ne prie to "bliudo" kuri zadejo :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.