Pereiti prie turinio

OF galinis stiklas, kodel toks deficitas?


Rekomenduojami pranešimai

Isduzo fronteros galinis stiklas savaime.Radau pabirusias sukes ir tiek.Dabar ieskau kito.Daug srotu apskambinau nera.Gal kas turit Fronteros B 2000 m) 4 duru galini stikla ar zinot kur gauti.Ir nuo ko galejo jis susprogti?Buvo karsta vasaros diena.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isduzo fronteros galinis stiklas savaime.Radau pabirusias sukes ir tiek.Dabar ieskau kito.Daug srotu apskambinau nera.Gal kas turit Fronteros B 2000 m) 4 duru galini stikla ar zinot kur gauti.Ir nuo ko galejo jis susprogti?Buvo karsta vasaros diena.

ilgokai jieshkai sakyciau.... :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vasara irgi nei is sio susprogo deficitinis stiklas, kaltos buvo neatreguliotos durys po lengvo stuktelejimo stulpan.

 

Va va pas mani ir lygtais bamperis lenktas, tai gal ir durim kliuve.Ir kiek tas malonumas stiklinis pakainavo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztai frontes A veidrodziai nelaiko salcio, ar cia man loterijoj pasiseke, bet pernai ziema truko vairuotojo, sia ziema keleivio.nakti stovint masinai, nevaziuojant,

prie nuosavo namo stovi.

ko gero tavo veidrodžiai jau klijuoti,ir neteisingais klijais

mano jau 3žiemos ir sveiki ,kita stovi ant lauko numestas kebulas irgi sveiki,gal reikia? ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko gero tavo veidrodžiai jau klijuoti,ir neteisingais klijais

mano jau 3žiemos ir sveiki ,kita stovi ant lauko numestas kebulas irgi sveiki,gal reikia? ;)/>

nu vairuotojo kai truko tai nebuvo klijuotas, nes ten nera ka prie ko klijuoti, veidrodelio tas stikliukas isideda i toki plastikini remeli ir viskas, gal tas remelis nuo salcio traukesi ir truko.as kai dejau irgi sunkiai labai sekesi, su fenu pasildziau ta remeli, zodziu tie stikliukai neklijuojami pas OF A.

mokejau kaune zerutyje 19 lt uz stikliuka, tai nedideli pinigai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.