Pereiti prie turinio

Vari-Lok


gienka

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 311
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 8 mėnesių...

atejo laikas mano jeepui apziurai. Kur Kaune turi aparata tikrinti stabdzius su varilokais? Raudondvario plente tai pries du metus state ant stakliu ir suko po viena rata, dabar susitvarkiau abu tiltus ir nebenoriu duoti lauzyti. Gal salia Kauno kur nors TEC turi aparata stabdymo jegai pamatuoti be stakliu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atejo laikas mano jeepui apziurai. Kur Kaune turi aparata tikrinti stabdzius su varilokais? Raudondvario plente tai pries du metus state ant stakliu ir suko po viena rata, dabar susitvarkiau abu tiltus ir nebenoriu duoti lauzyti. Gal salia Kauno kur nors TEC turi aparata stabdymo jegai pamatuoti be stakliu?

o tai Kaune naujai atsidariusiam TAC nebuvai?Kai is chemijos issikele yg taikos pr.atsidare

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

transkona tai klaipedos UABas, kituose miestuose ju technines apziuros centru kontaktu nerandu. Jauciu Kaune reikes perlekti per TECus ir paklausineti kaip tikrina.

Kitur Transeksta vadinasi. TA centrai visi UAB. Visuose yra akselerometrai visureigių stabdžiams tikrinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitur Transeksta vadinasi. TA centrai visi UAB. Visuose yra akselerometrai visureigių stabdžiams tikrinti.

idomiai, as cia kazko neisikertu. Kaune raudondvario plente esantis TECas irgi yra Transekstos puslapio kontaktuose, bet butent tame apziuros centre pries du metus  lauze mano jeepo tiltus ant stakliu sukdami po viena rata ir aiskino, kad butent taip reikia ir daryti. Nu ziuresiu, reikes pabandyti nuvaziuoti prie automobiliu turgaus, gal ten normaliai tikrina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atejo laikas mano jeepui apziurai. Kur Kaune turi aparata tikrinti stabdzius su varilokais? Raudondvario plente tai pries du metus state ant stakliu ir suko po viena rata, dabar susitvarkiau abu tiltus ir nebenoriu duoti lauzyti. Gal salia Kauno kur nors TEC turi aparata stabdymo jegai pamatuoti be stakliu?

o tai keliu padeciu razdatke pas tave? jei triju, tai jau is volu "isspjaut" jeepa turejo, ir mordos tikrintoju tuo paciu perbalt turejo :) ... jei penkiu, tai kitaip ir netikrins man atrodo.. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai keliu padeciu razdatke pas tave? jei triju, tai jau is volu "isspjaut" jeepa turejo, ir mordos tikrintoju tuo paciu perbalt turejo :) ... jei penkiu, tai kitaip ir netikrins man atrodo.. 

pas mane razdatke triju padeciu su vari-lokais abejuose tiltuose, kaip jau rasiau, suko visus keturis ratus ir matavo atskirai, is volu neislipo. Kokia vari-loku bukle buvo, garantuoti negaliu, bet kad Domui irgi lygiai taip pat tikrino, kaip suprantu. Kaip bebutu, dabar pas mane abu tiltai pakeisti ir tikrai geri.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane razdatke triju padeciu su vari-lokais abejuose tiltuose, kaip jau rasiau, suko visus keturis ratus ir matavo atskirai, is volu neislipo. Kokia vari-loku bukle buvo, garantuoti negaliu, bet kad Domui irgi lygiai taip pat tikrino, kaip suprantu. Kaip bebutu, dabar pas mane abu tiltai pakeisti ir tikrai geri.

man pirma TA kai dare tai nuspjove mano jgc, tada liepe i lauka varyt.o antra TA kai variau perspejau kad ant volu nevarytu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane razdatke triju padeciu su vari-lokais abejuose tiltuose, kaip jau rasiau, suko visus keturis ratus ir matavo atskirai, is volu neislipo. Kokia vari-loku bukle buvo, garantuoti negaliu, bet kad Domui irgi lygiai taip pat tikrino, kaip suprantu. Kaip bebutu, dabar pas mane abu tiltai pakeisti ir tikrai geri.

Seip turejo lipti manau

Redagavo Rafal
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neatsimenu (ir nelabai kreipiau dėmesį) kaip ten tikrino, bet ant volų atsimenu statė. Gal pas mane tie varilokai neveikia, velnias žino...

 

Aš tai nelabai ten suprantu kaip turi būt - jei pastato pvz galą ant volų, tai tipo priekinis tiltas turi įsijungt ir išvilkt mašiną?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat man irgi idomu. jeigu razdatke ant 4HI turetu gi isspjaut masina.. o jei gudrus darbuotojas pastatytu ryciaga ant N ir jokiu bedu... o kas liecia tilto varilock? kiek ten vienas volas stovi,kol viena rata suka? pora sekundziu? ir idomu jis ant stabdzio ar laisvai stovi (volas) ? jeigu ant stabdzio, tai velgi, jei varilockas tvarkingas, tai per tas dvi sekundes irgi turetu jeepas lipt lauk... va tokie pamastymai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.