Pereiti prie turinio

SUZUKI SAMURAI


gince

Rekomenduojami pranešimai

Susiraskite forume Mantiruote, man va tokį padarė iš neržaveikos. Tarnaus tikrai ilgiau, nei Samurajus :lol:/>

Kanalizacijos parduotuvej gali pigiau nusipirkti.

 

p.s. gal nelyginam bi... su pirstu. Pirstas visada kietas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką čia norėjai pasakyt? Kad šleivas savadarbis stiklo snorkelis geriau nei neržaveikinis? :lol:/> Pagal mane ir gamyklinis kitajskas plastmasės gabalas rūko prieš neržaveikinį.

 

Na gal tikrai nebelyginkim bi.. su pirštu :P/>

 

 

is tu toks protingas :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tu toks protingas :?:/>

Na bent sakinius rišliai rašau :rolleyes:

 

Neimk į plaučius, jei tema būtų skelbimuose - nepirščiau savo nuomonės ir negadinčiau biznio. Bet kai skelbimas įdėtas netinkamoje vietoje - galima aptarti visus variantus ir nėra ko piktintis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip man juodas estetiskiau atrodo padarytas dar ir su tvirtinimu vietom nei nerzaveikinis pritvirtintas su vamzdziu kronsteinais ir dar su gumom,bet cia jau skonio reikalas.o jei sneket apie sulauzima miske tai galima ir masina sulauzit nedavazevus misko ir nereikes to snorkelio.

Redagavo dgedas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

na stai papuosiau savo ZUIKI ;)/>/> mano nuomone graziau nei kanalizokas :rolleyes:/>/> o del patvarumo tai ir subaladot betka galima :D/> be to galimas montavimas skyle greziant kapoto sone viskas idealiai tinka nemaiso net su placiais antsparniais ir pakyla auksciau :)

post-1474-13632839086573_thumb.jpg

post-1474-13632839189999_thumb.jpg

post-1474-13632839281858_thumb.jpg

Redagavo gince
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As saviskiam daryiu teip :)

Pjausiu variklio pertvaroj skyle, o tada dar viena skyle kur groteles prie lango. Per ten iseis i virsu. Uzdengs biskuti lango. Ir desiu ne sleiva stiklo audini, ne tvirta kaip pirstas nerzaveika, o minksta ir lengva geltona gofruota slanga is lytagros.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

sweiki,nekuriant naujos temos pribrendo toks reikaliukas kaip snorkelis,jis reikalingas vitarai is vairuotojo puses,nauju kazkodel kaina be proto didele tai pagalvojau apie beveik samadielna ir iskilo pora klausimu,ar is vientiso nerzaveikos vamzdio su staklem gali jy islankstyt?nes nesinori kad virinimo siuliu butu,koks turetu but jo diametras,jis man daugiau del grozio reikalingas :D ir ar dedas koks filtras y jo vidu?kazkur lyg skaiciau o gal prisisapnavo:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori grozio, tai aukoji pinigus. Galvoji, kad is nerudijancio plieno padarys zenkliai pigiau, tai klysti. Gal trecdali sutaupysi.

Is n. plieno graziai neislanktys, reiks alkunes i lenkimus virinti ir nuslifuoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki,nekuriant naujos temos pribrendo toks reikaliukas kaip snorkelis,jis reikalingas vitarai is vairuotojo puses,nauju kazkodel kaina be proto didele tai pagalvojau apie beveik samadielna ir iskilo pora klausimu,ar is vientiso nerzaveikos vamzdio su staklem gali jy islankstyt?nes nesinori kad virinimo siuliu butu,koks turetu but jo diametras,jis man daugiau del grozio reikalingas :D/> ir ar dedas koks filtras y jo vidu?kazkur lyg skaiciau o gal prisisapnavo:D

butent ka ir minejo kolega,neislankstysi.imi vyrini,slifuoji ir poliruoji.nesimato jokios siules....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip del fyltro dedas koks ar ne y vidu?ir koks tas vamzdzio diametras turetu but?

priklauso nuo motoro litrazo.siaip 70mm turetu tikti,darem GYTMAN is tokio.o nuo filtro dezes iki vamzdzio dedi gofra(jej zinai kas yra)

Redagavo Mantiruote
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.