Pereiti prie turinio

JEEP fanams perdarimų ABC


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

Nedarydavau jokiu alsuokliu, nebuvo laiko.. supurski skystu vasku, kuris naudojamas motociklams. Dar tureja toki dalyka kaip ziemos metu vandens moco koncervavimui purskalas, labai geras dalykas..

supurskiu laidus tramploriu ir visa kita po kapotu,kelias valandas pries vaziavima ir viskas.

 

Vanduo iki skydelio, jokiu problemu, tik kartais patekdavo i deze vandenelio, atjungdavo begius ( automate) palikdavo tik servisiny.. bet pastovejes kelias valandas sausai atsigaudavo ir jokiu bedu.

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

placiau galima?

Sveikas gyvas, yra dangtelyje alsuoklis, tai į jį pajungus ploną žarnelę, tipo lašelinės ar kažko tokio, padavus oro putimą nuo ko nors, kokio mini kompresoriuko, čia tada kai gyliai po vandeniu neri, iki kaklo sėdint salone, jei daugiau pasikalbėt tai pasuk man, alio yra mano paraše

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedarydavau jokiu alsuokliu, nebuvo laiko.. supurski skystu vasku, kuris naudojamas motociklams. Dar tureja toki dalyka kaip ziemos metu vandens moco koncervavimui purskalas, labai geras dalykas..

supurskiu laidus tramploriu ir visa kita po kapotu,kelias valandas pries vaziavima ir viskas.

 

Vanduo iki skydelio, jokiu problemu, tik kartais patekdavo i deze vandenelio, atjungdavo begius ( automate) palikdavo tik servisiny.. bet pastovejes kelias valandas sausai atsigaudavo ir jokiu bedu.

realiai pagalvojus vandeniui patekus i pavaru deze, susimaiso tepalai su vandeniu, lieka balta varske tada, kazkaip pastovejus kad ir visa diena mano manymu negaletu padeti. paprasciausiai gal elektronika paveda, o po poros val pradziuvus atsigauna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • 1 metų...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

nenorėjau kurti naujos temos,

Kokios firmos 2 colių arba 5 cm lift kitą galėtumėte parekomenduoti Jeep WJ 2003. Klausiu apie pilną komplektą t.y. spyruoklės ir amortizatoriai. 

domintų atsiliepimai apie konkrečias firmas po ilgesnio laiko eksplotavimo.

Kadangi pasirinkus normalų liftkitą investicija gaunasi rimtesnė, norėtūsi sužinoti kuris patikimiausias.

p.s. nepykit jei klausimas kartojasi, bet aš neradau forume išsamesnės komplektų apžvalgos.

Temų labai daug prikurta apie šaibas, pjaustymus, virinimus, prailginimus, vargus su TA ir t.t 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su šaibomis jokių vargų TA, įsidėti trunka gerą valandą, nieko kito keisti ar perdarinėti nereikia.

Su šaibomis prasidėti nebenoriu. Turėjau 6 metus taip pakeltą foresterį- tai amortikai mirdavo tai spyruoklės lūždavo. Jeepui norėčiau tvarkingo komplekto, tuo labiau, kad galiniai amortikai jau prie pabaigos. Beje, kardano perdarymas su dviguba kryžme taip pat įtrauktas į biudžetą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Grazu tik vienam nepritariu.  Razdatkes neleidimui zemiau  :)       

Tai vat aš dabar ir pasimetęs. Nuomonė viena- kad reikia leisti razdatkę. Amerikonai net turi pardavime gatavą komplektą nuleidimui. Bet man nepatinka, kad variklis atsistoja kampu šiek tiek.

Kitas variantas- perdaryti tik kardaną į kryžminį išmetant granatą kur prie razdatkės, bet lieka priekinis kardanas 

Žodžiu, kolkas renku info ir neapsisprendžiu kam patikėt liftkito sumontavimą...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu atsistebet litovcais :D  Amerikoj kur milijonas jeepu, tukstanciai sprendimu, konstruota perkonstruota ,testuota pertestuota,gaminta prigaminta,  ir viskas gerai .... o Lietuvoj, kur devyniolika jeepu, konstruktoriai kazkokie gudresni,- tai razdatke negerai paleist, tai variklio kampas negeras, tai dar kazkas ne taip.... nu jus pavarot :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent. Kas daro gerai negalvoja kaip razdatke paleist. Perki SYE dedi kardana nuo priekio ir dziaugies :)

Dėkui už trumpą ir konkretų atsakymą.

p.s. aš ne konstruktorius, o tik vairuotojas...

pats tikrai nekonstruosiu bet kiek domiuosi apie liftą pas tuos kas galėtų padaryt- tai nuomonių daug. Tas ir už..sa :huh:

Redagavo Ylgas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu atsistebet litovcais :D  Amerikoj kur milijonas jeepu, tukstanciai sprendimu, konstruota perkonstruota ,testuota pertestuota,gaminta prigaminta,  ir viskas gerai .... o Lietuvoj, kur devyniolika jeepu, konstruktoriai kazkokie gudresni,- tai razdatke negerai paleist, tai variklio kampas negeras, tai dar kazkas ne taip.... nu jus pavarot :D

Ramiai, ramiai. viskas cia OK  :D  :cheer:  Tiesiog reikia suprasti. Tinkami abu variantai bet neleisti jos tikrai geriau negu leisti.

Pirmiausiai pradekime nuo to kaip nuleidziama razdatke?

Leidziant i apacia, visas "blokas" - variklis, greiciu deze ir razdatke atsistoja didesniu kampu. Problema ne tame, kad minetas "blokas"

stojasi kampu(tai niekam netrukdo) o tame, kad yra pasekmes kardanams.

Nuleidi razdatke ir issitiesina galinio kardano kryzme ir tai tam daroma BET! Tiek kiek galiniam kardanui nuo razdatkes

nuleidomo pasidaro gera, tiek priekiniam kardanui pasidaro bloga. Kampas dideja priekiniam kardanui ir granatos visai nelaiko(pusmeti

atlaike ilgiausiai).

Jeigu sako, nuleisti ir deti dviguba kryzme tai kam tada nuleisti? Tada dedamos dvigubos kryzmes priekiniam ir galiniam kardanui

ir turi laime, arba SYE kaip minejo AivarasKNS. Arba jeigu galimybes leidzia, dedamos dvigubos kryzmes is abeju kardano pusiu.

:cheer: :cheer:

Kalbu ne is teorijos o is praktikos. Vazinejau iprastai, nuleidau ir dabar gailiuosi nes galiausiai sudejau dvigubas kryzmias abiems kardanams... :scratch: O atgal grazinti jau negaliu nes mano priesgranatines apsaugos jau priderintos tam :D

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.