Pereiti prie turinio

JEEP fanams perdarimų ABC


jeepcherokee

Rekomenduojami pranešimai

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...
  • 1 metų...
  • po 9 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

Sveiki. Toks klausimas iskilo. Ar jeep cherokee xj 4.0 benzas yra tinkkamas ruosimui ir vaziavimui tr1 cempionate? Klausiu, ,nes man kazkaip nelimpa sporto kategorija ir vaziuot pvz su 1.3 karburatoriu(suzuki). Jeep nera sunkus,variklio galios butu sociai 32ratam. Bet tikriausiai yra ir kokiu minusu? Butu idomu kad pasidalintumet nuomonem. Dekoju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakymas: jei matai, kad žasys skrenda į pietus, reiškia jau ruduo ;)

Vertimas: jei labai tiktų kažkuris vienas modelis sportui, tai tik jį ir matytum varžybose. Kadangi to vienintelio nėra, tai visi eina savais keliais ir klystkeliais burdami iš to ką turi.

Tie kurie jau sutrynė ne vienus "batus" eidami, o be to dar ir kapeikos neslabnai turi primušę, lipdo unikalius projektus - kratinius visko, kas yra pasiteisinęs ir santykinai nebrangu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Toks klausimas iskilo. Ar jeep cherokee xj 4.0 benzas yra tinkkamas ruosimui ir vaziavimui tr1 cempionate? Klausiu, ,nes man kazkaip nelimpa sporto kategorija ir vaziuot pvz su 1.3 karburatoriu(suzuki). Jeep nera sunkus,variklio galios butu sociai 32ratam. Bet tikriausiai yra ir kokiu minusu? Butu idomu kad pasidalintumet nuomonem. Dekoju

Jeep tinka visom klasėm, tik jį reik paruošt, jei praktikos nėra tada reik duot paruošt patyrusiems, jei norisi patiems, tada ilgas darbas laukia, jei yra pinigų tai užsakoma tam tikros detalės kurios yra tvirtesnės nei gamyklos bei jei tai leidžia reglamente tam tiros klasės reikalavimų priedas.

Asmeniškai žinau kaip paruošt TR-1 klasei, Tr-2 ir net TR-3 su unimog tiltais nes reduktoriu jeep numatytoj pusėj, su laplanderio tiesiog reik perdarinėti priekinį tiltą bet ir tai įmanoma permesti reduktoriu į reikiamą pusę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va tas ir yra kad nezadu burti is to ka turiu nes mano turimas dzipas visiskai netinka tr1. Va ir svarstau koki modeli ce pasirinkti kuris labiausiai tiktu. Bet tokio tikriaus nera. Vienas gal bus smagiau vaziuojantis kitas pravazuma geresni tures arba bus patikimesnis. Bet jei kalba apie jeep xj tai va ir idomu kuo jis pranasesnis uz kitus(tinkamus tr1) ir kokiu minusu turi pagrindiniu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip as galvoju tai pliusai butu:

Galingas variklis,mazas svoris, "kieti"tiltai,neblogai pasiskirstes svoris

Minusai :

Zvakes gali uzpilt po vandeniu bet manau galima isprest viska daugiau kaip ir nezinau.

Nesu kazkoks didelis specelistas greiciau megejas .

Aciu uz nuomuone. Laukiam daugiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu, dėjo varikli visa zbore ir uždegimo sistema liko gimtoji. Aš turėjau galvoj, ar i senaji varikli kas nors dėjo uždegimo sistema nuo naujesnio motoro su atskirom babinom, be tramblioriu, žvaklaidžiu ir t.t. (tarkim nuo WJ i ZJ)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu, dėjo varikli visa zbore ir uždegimo sistema liko gimtoji. Aš turėjau galvoj, ar i senaji varikli kas nors dėjo uždegimo sistema nuo naujesnio motoro su atskirom babinom, be tramblioriu, žvaklaidžiu ir t.t. (tarkim nuo WJ i ZJ)

O kame prasmė? Nori sužinot babinų bloko kainą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.