Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

šiandien,apie16val skabutis,ŠKODA netoli iki gero kelio pasikabino ,buvau visai netoli apie 5km,su su vitara ištraukiau,tiesa ir pats apsisukdamas užsikasiau išstūmem,vyriokas 2 val rankom sniega iš po mašinos kasė,peršlapes iki siulo galo,kastuvo tai babą

atlygio atsisakiau,netoli juk,na tai daug alaus ...pažadėjo :)/>

telefona gavo iš 112

 

 

nu kagi alus jau atkeliavo,dar kiek vargo zmogus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kovo 8, 9.50 skambutis - ar galite mus ištraukti, mes su busiku užstrigome kieme, užsiimame krovinių pervežimais. Sakau aš pats į servisa dabar važiuoju, bet jei kur netoli tai padėsiu. Sako, Žygio g. prie Domus galėrijos :shock: O galvoju, iki 1 balandžio dar laiko yra, šposams laiko nėra. Ne, rimtai prėkiniai ratai papuolė į vėžės o galas varomas ir niekaip nejuda, ištraukti irgi su FWD ir RWD neišeina, nes aplink ledas. Patikėjau, nes beveik pakeliui. Ir va ka radau

http://www.youtube.com/watch?v=yTRcKIiZZYU

Be smūgio ant įtempto iškarto nepavyko, teko biski įsibėgėti. be dygliu tektu dar labiau isibėgėti, viskas greitai pavyko. Gale padangos taip išgraužė leda, kažkur apie 7-10 cm, smėlis nieko nepadėjo, nes kai prekis ismigęs į vėžės tai ir nepavyko. Paklausė kiek skolingi - sakiau nieko, pakeliui ir net laikas labai tinkamas :) O taip sutarta kad bent už kura duotu, nes SOS komanda buna ior 30 km nuvažiuoja iki pagalbos vietos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blink.gif ir kur velniai nesioja su asfaltine fura uzsnigtu lauko keliuku mellow.gif

Man atrodo buvo miskovezis, o ne plentine fura.

 

Siandien , parkelyje uzmaciau tupinejanti jaunima aplink honda akorda, uzsukau uzkabinau ir subaru blusa net nepajaute kaip islupo. Bet labai nustebau, isalo beveik nera molingoje vietoveje, nes honda isikasusi iki dugno, nors gal ant saltinio papuole, nes ten saltiniuota.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo buvo miskovezis, o ne plentine fura.

 

Siandien , parkelyje uzmaciau tupinejanti jaunima aplink honda akorda, uzsukau uzkabinau ir subaru blusa net nepajaute kaip islupo. Bet labai nustebau, isalo beveik nera molingoje vietoveje, nes honda isikasusi iki dugno, nors gal ant saltinio papuole, nes ten saltiniuota.

pas svogeri strojke molis vienas, lauke visa ziema kol isals, pavasariop uzsake zvyro, 30t bendra mase vaziavo tiek kiek keliukas pas ji ispiltas, vienu ratu pabande nulipt i dirvona, ir tuoj gryzo atgal :) irgi baisiai stebejomes, kad molis nors puodus lipdyk, bet turbut taip jau yra su juo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas svogeri strojke molis vienas, lauke visa ziema kol isals, pavasariop uzsake zvyro, 30t bendra mase vaziavo tiek kiek keliukas pas ji ispiltas, vienu ratu pabande nulipt i dirvona, ir tuoj gryzo atgal :)/> irgi baisiai stebejomes, kad molis nors puodus lipdyk, bet turbut taip jau yra su juo.

reikejo kelia ruosti: nuvalyti sniega ir pavazineti per kelia kad isaltu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka tik piktnaudziauti nepradetu..prades lyst bet kur su mintim-px, paskambysiu, atvaziuos istrauks uz dyka ...icon_porc.gif

 

Geriau pasiulyt nuolatiniams "klientams" grandines isigyti laugh.gif

Ar bent padangas geras, o jei geros susisypuoti... Man irgi tai uzkliuvo... o jei nesitaiso tai kuro ilaidas imti pradeti, o gal ir dvigubines...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.