Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Jau žinoma, kad buvo pirmas kreipimasis iš Bendrojo pagalbos centro 112 ir "4x4 SOS" savanoris kažką evakavo... icon_salut.gif

Galėtume čia trumpai dėti informaciją kas, kur ir kaip vyko... gal netgi foto... tik neužveliam diskusijomis :) tegu tai būna Savanorių gerų darbų atminimas icon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pasirodo kad bendros pagalbos telefonas 112 tikrai suteikia informaciją užstrigusiems šios šaunios žiemos pusnyse :) .Ką tik šalia Alytaus teko vaduoti, iš apipustyto keliuko, užstrigusį Ford Focus. Pasirodo jaunuolis nevietinis, nežinojo kur daugiau kreiptis tai ir paskambino į 112.

P.S. nuotraukų nepadariau nes skubėjau namo ir taip žmona kaž kaip kreivai pasižiūrėjo kai pasakiau kur ir dėl ko važiuoju, bet jaunuolis pasitaikė supratingas tai ne tik ant kuro davė bet dar ir žmonai šokoladą įdavė :) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas cia tokio... Pamanykit fura... As pernai ne viena karta sunkiasvorius is lauku su Patroliu tampiau, - ir gavosi ir tik pora roz teko gryzti namo ir persesti i T150... :rolleyes:

O pries astuonis metus vienas be pagalbos pienovezi is griovio su NP (dviduriu) lupau, - vairuotojas vos nenualpo, kai jo aparatas ant asfalto atsidure... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas cia tokio... Pamanykit fura... As pernai ne viena karta sunkiasvorius is lauku su Patroliu tampiau, - ir gavosi ir tik pora roz teko gryzti namo ir persesti i T150... :rolleyes:/>

O pries astuonis metus vienas be pagalbos pienovezi is griovio su NP (dviduriu) lupau, - vairuotojas vos nenualpo, kai jo aparatas ant asfalto atsidure... B)/>

Pernai SOS nebuvo :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, po ilgo laiko. Siandien man paskambino zmogus ir paklause, ar galiu istraukti is pusnyno. Sako rades patalpinta intike mano numeri. As jo klausiu, kurioje vietoje jam beda ir ar jis forumietis, ar siaip gal mane pazysta. Tada jis prisistato, kad yra zurnalistas. Ir manes klause, kaip man atrodo, ar legalu skelbti savo numeri, kad teikiu pagalba kelyje. Pradejau juoktis ir paaiskinau, kad mes cia neverslaujam, o tik vieni kitiems pagalbos ranka tiesiam. Tuomet dar paklausinejo nesamoniu ar esu kam nors padejas ir kodel. Pralinksmino mane tas zmogelis.

Pasiuliau kreiptis i forumo steigejus del issamios info.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vakar irgi paskambino vienas fūristas ~20h sėdintis pusnyje, tik nesakė kas davė numerį. Gaila niekaip negalėjau pagelbėt, nes iki 22h darbe buvau . Iš kart galvojau kokia lengvikė, bet kai pasakė fūra... nu jo blink.gif Aš su džipuku kažin ar pamačysiu, tai jis galvojo, kad aš turiu kažkokį galingą traktorių.. Prie namų ant suvažinėto sniego sustojusią fūrą tai patempiau, bet iš pusnies ištraukt..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vakar irgi paskambino vienas fūristas ~20h sėdintis pusnyje, tik nesakė kas davė numerį. Gaila niekaip negalėjau pagelbėt, nes iki 22h darbe buvau . Iš kart galvojau kokia lengvikė, bet kai pasakė fūra... nu jo blink.gif Aš su džipuku kažin ar pamačysiu, tai jis galvojo, kad aš turiu kažkokį galingą traktorių.. Prie namų ant suvažinėto sniego sustojusią fūrą tai patempiau, bet iš pusnies ištraukt..

Jei fūra su puspriekabę tai laisvai su džipu, jei ji ne visiškam griovį, padeda net traukt galinę dalį kur varomieji ratai į šoną jam ijungus pavarą ir kasantis, taip atstatai ant važiuojamosios dalies, o tada priekį jam padedant ir taip toliau, su cherokee kiek furas tampiau kiek mobilius namelius iš uk vežtus į slypus, sodus, dirvas, pievas, beje dabar su savim vertėtu kokį maišeli smėlio vežiotis, pravers

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaitgali 12.15 pasivazinejimuose Moletai Pabrades link kartu ir O-jeep-O kelyje vaziuojant nepravaziavome ir istraukeme 5 lengvuosius automobilius nuo kelio nuvaziavusius ir pusnyse klimpusius, radau viena fotopost-5261-13559357770074_thumb.jpgpost-5261-13559359497659_thumb.jpgpost-5261-13559358696149_thumb.jpg

Redagavo Gaspis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik ir man skambino, zmogus 40km nuo Klaipedos link Kauno autostradoje. Numeri gavo is 112. Padeti negaliu, esu darbe, numeciau kitu numerius jam. Deja nepaklausiau ar ne fura, bet su furom mum biski sunkiau bet kokiu atveju :)/>

Redagavo Vertejas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaitgali 12.15 pasivazinejimuose Moletai Pabrades link kartu ir O-jeep-O kelyje vaziuojant nepravaziavome ir istraukeme 5 lengvuosius automobilius nuo kelio nuvaziavusius ir pusnyse klimpusius, radau viena fotopost-5261-13559357770074_thumb.jpgpost-5261-13559359497659_thumb.jpgpost-5261-13559358696149_thumb.jpg

Čia pirmoj foto nesiskaito, jis nekvietė, patys sustojom o beje kolega iš Samurai klubo, taip kad jam nemokamai :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atmintine praverstu manau. Siaip ten su tinginiu sunkvezimis - klasikinis atvejis. Tinginys-galinis nevaromas tiltas, varantys ratai biski prasisuka ir "pakimba" ant tinginio.. Ore kabo :)

Siaip, jei tokiais tempais skambines - pakatuskiu organizuoti nebereiks :D galesime su abipuse nauda vazinet :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atmintine praverstu manau. Siaip ten su tinginiu sunkvezimis - klasikinis atvejis. Tinginys-galinis nevaromas tiltas, varantys ratai biski prasisuka ir "pakimba" ant tinginio.. Ore kabo :)/>

Siaip, jei tokiais tempais skambines - pakatuskiu organizuoti nebereiks :D/> galesime su abipuse nauda vazinet :D/>

Jei kaip sakai tai reik sukelti parazitinius ratus, kai kuriose tai padaroma ir pajudės isisiubavęs

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiziurėk i sarasa wink.gif , o puikuotis ne mano stilius angry.gif

 

Sorry, pats tave ir irasiau i ta sarasa ..:rolleyes: matai nebe visus atsimenu, senatve gal :lol:... galiu papildyt jei pageidauji kad "turi sunkiaja technika".. einant laikui gal daugiau tokiu atsirastu

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.