Pereiti prie turinio

4x4 Lietuva klubo prisistatymas


Rekomenduojami pranešimai

KVIETIMAS

Šių metų lapkričio 17 dieną, šeštadienį, kviečiame Jus atvykti į mūsų klubo “4x4 Lietuva” pristatymą.

Pradžia: 10.00 val. prie Pirčiupio karčemos, kur Jūsų lauks lengvas ir nuotaikingas pasivažinėjimas,

Finišas: nuo 15.00 val. Vilniuje, "4x4 Lietuva" klubo patalpose adresu Liudvinavo 1a - 1c, kur Jūsų lauks pietūs ir gera nuotaika.

Prisistatymo metu sužinosite, kas mes esame, kodėl susibūrėme ir kokie mūsų tikslai.

Maloniai kviečiame Jus atvykti, sudalyvauti ir kartu padiskutuoti apie galimus bendrus renginius Lietuvoje, naujus sporto etapus, prie kurių organizavimo galėtų prisidėti ir Jūsų klubas, bei aptarti kitas Jums svarbias temas ir veiklas, kurias galėtume įgyvendinti kartu.

Prašome pranešti Jums patogiu būdu, keliese planuojate atvykti.

El. paštas: info@4x4lietuva.lt ; mob. tel. nr.: 8685 39976

Mes pasirūpinsime vaišėmis ir lauksime Jūsų!

 

“4x4 Lietuva” kolektyvas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 116
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

O anksciau parasyti negalima buvo?!

Kai jau suplanuoji kelione, pasigamini Vizas ir kitus dokus. Kolegos pareiskia likus 3 dienoms, kad bus renginys ir maistas.

Pirmas klausimas kuri JUms reiketu ispresti, kad nesidubliuotu renginiai ir info butu pateikta is anksciau.

Man irgi ekspromtu geriau viskas gaunasi :)Suprantu.

 

SEKMES! :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O anksciau parasyti negalima buvo?!

Kai jau suplanuoji kelione, pasigamini Vizas ir kitus dokus. Kolegos pareiskia likus 3 dienoms, kad bus renginys ir maistas.

Pirmas klausimas kuri JUms reiketu ispresti, kad nesidubliuotu renginiai ir info butu pateikta is anksciau.

Man irgi ekspromtu geriau viskas gaunasi :)Suprantu.

 

SEKMES! :(

 

sutinku su Viduliu. III NEZ etapas Estijoj, Listopad Baltarusijoj, Bekeles ratai Sakiuose, atidarymas Vilniuj. Nors persiplesk

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu jusu toks stilius kad renginius organizuojant tik pries kelias dienas pranesit,ar kas tures laiko sudalyvauti :?::rolleyes:

Aisku butu idomu ir butinai buciau, bet deja jau lekiam i Baltarusija :rolleyes: geriau atkeltumet savaitelei, tai daugiau rimtesniu zmoniu susirinktu. O pries kelias dienas pranesus tai tik bomazai-bedarbiai gali prilekt :rolleyes:

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu jusu toks stilius kad renginius organizuojant tik pries kelias dienas pranesit,ar kas tures laiko sudalyvauti :? : : rolleyes:

Aisku butu idomu ir butinai buciau, bet deja jau lekiam i Baltarusija :rolleyes: geriau atkeltumet savaitelei, tai daugiau rimtesniu zmoniu susirinktu. O pries kelias dienas pranesus tai tik bomazai-bedarbiai gali prilekt :rolleyes:

Pasijutau nekaip... :unsure:

Katron is isvardintu grupiu dabar save priskirti???... :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Surizikuosiu buti blogiuku, bet klausimukas Vytui:

Marsrutas saugus??? T.Y.: su miskininkais, girinukais suderintas???... Nes kiek zinau sestadieni kaip tik tuo metu tuose krastuose vyks varymine medziokle, - kad tik nesusipykus su tu krastu publika, - nes man ten visai jauku po miskus su sautuvu palakstyti, - o jei po pasivazinejimo i juoduosius sarasus mano masiniukas papuls, tai ir savo veido ten rodyti nebegalesiu... :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijai vilko neik i miska...

As tikrai nezinojau, kad miske kelius uzdaro kai kazkas medzioja...

niekada nederinau ir nederinsiu su jokiais miskinukais vaziavimo misko keliais...

Su medziotojais sutariame ir jokiu problemu toje vietoje neturime.

 

 

 

Surizikuosiu buti blogiuku, bet klausimukas Vytui:

Marsrutas saugus??? T.Y.: su miskininkais, girinukais suderintas???... Nes kiek zinau sestadieni kaip tik tuo metu tuose krastuose vyks varymine medziokle, - kad tik nesusipykus su tu krastu publika, - nes man ten visai jauku po miskus su sautuvu palakstyti, - o jei po pasivazinejimo i juoduosius sarasus mano masiniukas papuls, tai ir savo veido ten rodyti nebegalesiu... :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.