Pereiti prie turinio

NP Y60 GR sniorko montavimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 57
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

sveiki, žmogus domisi kaip pasijungėte kitaicą snorkelį, gal kokių foto turite ar patarimų ?

jeigu žmogus "domisi", vadinasi pats tikriausiai ir nesugebės ;) man ant abiejų GR-ų šnorkelius statė paberžinis Kęstas (869966152), vargo buvo - ne tik skylę sparne padaryt, bet ir oro filtro korpusą perdaryt, nes originaliai jis su kitaisku šnorku nedraugauja :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko ten sudetingo. as prailginau filtro deze kokiais 5-7cm mazdaug ir filtrui pritvirtinti prie dangcio toki ilgasriegi privirinau,kad filtras prisisuktu prie dezes dangcio,ir gale dezes skile ispjoviau,prisukau ta vamzduka kuris perkamas kartu su snorkeliu komplekte.na ir filtro dezes tvirtinima perdaryt reikia,ten jau fantazijos reikalas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai man ateis laikas dėt snorkelį, tai paklausiu čia, kad nekurt naujos temos. Ar ta metalinė dėžė kur filtras įsistato pakankamai sandari, kad per sujungimus neleis vandens ar nuo kokios kitos mašinos reiks dėti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na snorkelio nepirkau dariaus pats.

Čia su tuom snorkeliu tai kiekvieno asmeninis reikalas, aš irgi norėjau su vamždžiu išvedimą daryt ir nuo traktoriaus galvą dėt, bet paskačiavus viską tai paprasčiau nupirkt gatavą. Įdomu kaip tą oro filtrą su deže padaryt taip, kad vanduo pro ten nepratekėtų. Gal kas foto įmęs kaip esat padarę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn man kazin ar 40 litu su viskuo kainavo. taip kad nzn ar kas pigiau bus. aisku cia kiekvienam savo:). iki filtro tai grezi per sparna ir kebula viena skyle ( tokio diametro kaip ir vamzdis greziau sau). viena gala ypjauni keliose vietose , ykisi y filtro slanga , aisku gausei pritepus silikono. o visa kita jungi santechniskai.:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilniuj jeigu padaryt gražų iš neržaveikos ir išlanksyt tai porą šimtų kažkur gausis. Pigiau, bet tiek to. Su tom skylėm aišku viskas. svarbiausia vieta kur susijungia žarna su deže filto. Ar tą originalią kažkaip kombinuot, ar nuo kitos mašinos parinkt kokią plasmasinę, kad vandens neleistų?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai vyrinti o ne lankstyti tai galiu papasakoti... nerzaveikos alkune 60 litu (reikia minimum 2 jai rankos tiesios ir gerai supjaustysi... susipisi ir trecia perki) ir vamzdis apie 110 litu (pagal ilgi bent jau man taip isejo...) neskaitant virinimo deruinimo ir perdarinejimo pacio oro filtro dezes... taip kad man savikaina 200 gavos... abejoju ar kas cia vilniuje vargs uz savikaina... uz 200 litu nebent tau islankstyti gali... bet... vargu ar vargs kas nors...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Vilniuj... aš kaišiadoryse ir dar seniai ir tai 400,lt mokėjau... o tu Vilniuj, už 200,lt... biggrin.gif

 

Aš kainų tiksliai nežinau. Mačiau lytagroj sulankstytas visokias alkūnes tai po 50 - 70lt buvo. Todėl maždaug ir primečiau. Aišku už originalą mokėt 400-500 šimtus kažkaip biški gaila, bet paprasčiau. Nusiperki, pastatai ir pamiršti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kainų tiksliai nežinau. Mačiau lytagroj sulankstytas visokias alkūnes tai po 50 - 70lt buvo. Todėl maždaug ir primečiau. Aišku už originalą mokėt 400-500 šimtus kažkaip biški gaila, bet paprasčiau. Nusiperki, pastatai ir pamiršti.

 

 

tai gali ir uz stasi gauti alkunes storasienes juodo metalo uz 6 litus santechnikos pardei... storasienio juodo metalo vamzdis irgi 15-20 litu metras bendroje sumoje gausis iki 100 litu... bet vaizdas ir t.t. svoris....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sau dariausi tai 2 alkunes naudojau,viena ciela per sparna lenda,o kita alkune pjoviau per puse,gavosi dvi pusalkunes,tai viena pusalkune naudojosi ties sparnu ir durim.o kita ties stogu

28c45434feb7t.jpg

Redagavo nissan patrol
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gali ir uz stasi gauti alkunes storasienes juodo metalo uz 6 litus santechnikos pardei... storasienio juodo metalo vamzdis irgi 15-20 litu metras bendroje sumoje gausis iki 100 litu... bet vaizdas ir t.t. svoris....

 

 

Kur galima nusipirkt storasienių alkūnių juodam vamzdžiui? Man kitiems tikslams reikalinog bus. Nusipirkau vienas, bet jos pagal diametrą pora mm. siauresnės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur galima nusipirkt storasienių alkūnių juodam vamzdžiui? Man kitiems tikslams reikalinog bus. Nusipirkau vienas, bet jos pagal diametrą pora mm. siauresnės

 

Vilniui pabandyk ROVASTOJ jei nerasi tai galesiu is Kauno issiusti pas mane yra dar aisku ziurint kokio diametro reikia ???

Redagavo mobilix
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.