Pereiti prie turinio

orginali gerves vieta JC


Lince

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kolegos.

Susiruosiau as det gerve, nuemiau buferi, pasiemiau bulgarke, kad viska ispjaustyt, ir pamaciau tas keturias skilutes kaip tik tinkancias gervei prisukt... Nesu nei girdejes, nei mates kad taip paprastai butu galima ja uzdet...

Ka manot? Skardos storis ten 1-2 mm.

post-443-13401226769023_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kolegos.

Susiruosiau as det gerve, nuemiau buferi, pasiemiau bulgarke, kad viska ispjaustyt, ir pamaciau tas keturias skilutes kaip tik tinkancias gervei prisukt... Nesu nei girdejes, nei mates kad taip paprastai butu galima ja uzdet...

Ka manot? Skardos storis ten 1-2 mm.

 

 

taip, skylės tinka, aš jau senai tai žinau, reik dėt pastiprinimą ir prisukus gervę puikiai stovės, o 2.1 jei radiatorius nemaišytu tai iš vidaus dedi ir lūpas prisuki prie balkio kur pailga skylė

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, nenoriu. Mano tikslas kuo maziau papildomo svorio ;)

Beto, manau, butu kvaila ignoruoti gamintojo numatyta ir paruostavieta gervei.

O, tai ka, niekas nesate taip uzsideje, kad pasidalint patirtim, kaip laiko..?

Be sustiprinimo nelaikys. Patikrinta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, nenoriu. Mano tikslas kuo maziau papildomo svorio wink.gif

Beto, manau, butu kvaila ignoruoti gamintojo numatyta ir paruostavieta gervei.

O, tai ka, niekas nesate taip uzsideje, kad pasidalint patirtim, kaip laiko..?

 

 

labai daug nesveria, bet ir gervė stovi grotelių vietoj, mažiau gauna buzos, patikrinta per varžybas, tik reiks dasidaryt apsaugą apatinę kad apsaugoti vairo traukes, varant TA pusvalandukas nuimti, uždėti originalą ir po TA vėl pasistatyti

 

jei rimtai tai jei darysi pagal tas skyles vis tiek reik lovio formos pado kad priekyje galima būtu daryti lūpas, o tas padas mažiausia eis penketukas arba plonesnis su kampuose pastiprinimais, o svoris bus kaip mano viso bamperio biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, taip, tu teisus. Jei butum ji pasiules anksciau tikrai buciau emes negalvodamas...

Dabar man groja konstruktoriaus interesas, padaryti butent taip ir paziureti kas gausis...

Esu numates ir papildomus tvirtinimus.

 

P.S. bliamba, bliamba buciau zinojes apie toki finta, jau , kaip minimum, metus vazineciau su gerve...

Redagavo Lince
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nova, gerve vitoj.

 

 

A kodel tu zmonem nepasitiki? Gi sake, kad nelaikys sitoj vietoj be pastiprinimo. Kaip manai, kaip atrodys ta 1,5mm blekele, prie kurios dabar prisukai gerve, po pirmo rimtesnio gervinimosi? Graudziai raudosi, kai sutemps lonzeronus.

 

P.S. nesuprantu kodel itikejai, kad ten gamykline gerves vieta - sutapimas, kad skyles atitiko, niekur pas amerikonus nemaciau, kad taip butu isideje gerve paprastai.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del radijatoriaus, tai virsus liko vietoi apacia kokius 2-3 cm. pastumiau. Kondiskes radijatorius buvo senai nuimtas.

O, patarimu as klausau ir padariau papildomus sutvitinimus.

Beje, sestadieni buvo visas sis reikalas isbandytas 'paparcio ziede' sekmingai iveikem openo

rata. gervinomes daug, net akumas paduso :D

Laiko puikausiai B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.