Pereiti prie turinio

MP kuro sanaudos


Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

apie sanaudas :) vazineju jau 4 metai, M-L200 2001m, 2.5TD, visad kuzave yra apie 200-300kg papildomo svorio, siai dienai jau beveik 300000km pravazeves, vazineju kasdien po 200km kalnuose, max greitis 110km/h ir su baku 70L nuvaziuoju 650km VISAD! vazevau ir kelis kartus i Svedija (ner kalnu ir autostrados) 70L- 750km, esu vazeves i svedus su traliuku krautu T-3 (ziema) visa kelia su 4x4 tai gavosi apie 16-17L-100km, visa ziema taip pat su 4x4 70L-600km.

post-3085-13079118670614_thumb.jpg

post-3085-13079125584489_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie sanaudas :) vazineju jau 4 metai, M-L200 2001m, 2.5TD, visad kuzave yra apie 200-300kg papildomo svorio, siai dienai jau beveik 300000km pravazeves, vazineju kasdien po 200km kalnuose, max greitis 110km/h ir su baku 70L nuvaziuoju 650km VISAD! vazevau ir kelis kartus i Svedija (ner kalnu ir autostrados) 70L- 750km, esu vazeves i svedus su traliuku krautu T-3 (ziema) visa kelia su 4x4 tai gavosi apie 16-17L-100km, visa ziema taip pat su 4x4 70L-600km.

Na ligint 3.0 V6 motora ir jo sanaudas su 2.5 TD 73/75KW tai neetiska kolegos :D

4/5 duru benzininis valgys 14-18/20 ltr/100km. Su AT.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Paskaites tema supratau, kad Mitsubishi tikrai pasistumejo i prieki su MPIII, kas liecia ekonomiskuma. Neseniai is Krymo gryzom tai greitis iki 110km/h, sanaudas suskaiciavau 7,3L. O seip sukinejantis lietuvos uzmiescio keliais visada i 8L isitelpu. Vasara mieste (dazniausiai aplenkiant rytinius kamscius) visada isitelpu i 9L. Ziema sanaudos padideja iki 11L (cia su ryte sildanciu eberspacheriu ir kartais jungiant 4H). Ir prisipazinsiu pries visus, kad tikrai nevazineju pensininko stiliumi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

tada reik ziuret kazko panasaus(gal kas galit ka pasiulyti?)ieskau devetu ir nebrangiu (arba issimoketinai brangesniu) :rolleyes:

aš su 32 važinėju, kuro sanaudos nuo 33 skiriasi pora litrų, o dar ir mašinos dinamika visai kitokia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 3.0 24 voztuvai, esi-multi, trumpas - kol bovo 265x75 r15 (beveik 31) mieste apie 14, trasoje apie 11.5, kai uzdejau 33x12.5 r15 - mieste apie 18, trasoje apie 15... o dabar su 32x11.5 r15 mieste apie 15 trasoje apie 12.

 

ir zinoma bekeleje tai laaaaaaaaaaabai daug (viena syki su 40 litru nuvaziavau 150Km) :o

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Noreciau paklausti kokios MP 2.8D apsukos vazuojant 100km/h. Ir kiek jie ryja salerkos vidutiniskai?

 

Na apsukų kiek tai tiksliai neatsimenu (lyg 2600-2700 aps.) kitą savaitę kai būsiu Lietuvoj galėsiu tiksliau pasakyt,o dėl kuro valgymo tai vasarą tik galu, grįnai tik ant asfalto su plentinėm padangom (265/70) ir laikant iki 100 km/h telpu į 10 litrų, bet šiaip mišrios kuro sąnaudos apie 12 litrų (žiemą dar pridėk kelis litrus) :)

P.S. pas mane mechanika

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokis ten 10 litrų? Jūs kiekvieną dieną ekonomiškumo varžybas rengiate? Kam jūs čia žmogų klaidinat?

Kai buvo standartiniai ratai - buvo 11 - 13, dabar 33colių 14 - 17. Žiemą kažkur 20. Čia karti realybė.

Nenorėkit kad 92KW su paprastu traktoriniu motoru, būtu išgaunami iš oro patenkančio į cilindrus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokis ten 10 litrų? Jūs kiekvieną dieną ekonomiškumo varžybas rengiate? Kam jūs čia žmogų klaidinat?

Kai buvo standartiniai ratai - buvo 11 - 13, dabar 33colių 14 - 17. Žiemą kažkur 20. Čia karti realybė.

Nenorėkit kad 92KW su paprastu traktoriniu motoru, būtu išgaunami iš oro patenkančio į cilindrus.

Tai ir 2,5 varikliu neatsileka apietitu kurui,vazinejau ziema su 31 saharom tai kaimo keliais tik tik tilpdavau i 20 litru.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokis ten 10 litrų? Jūs kiekvieną dieną ekonomiškumo varžybas rengiate? Kam jūs čia žmogų klaidinat?

Kai buvo standartiniai ratai - buvo 11 - 13, dabar 33colių 14 - 17. Žiemą kažkur 20. Čia karti realybė.

Nenorėkit kad 92KW su paprastu traktoriniu motoru, būtu išgaunami iš oro patenkančio į cilindrus.

 

Na pernai keliavom su šeima į Juodkrantę tai labai lengva pasiskaičiuoti kiek kuro valgo ant plento gražiai važiuojant,o važinėjant trumpais atstumais telpu į 12 litrų.Taip kad jei tarkim pas jus buvo iš miesto į sodą 11 litrų tai labai tikėtina kad autostradoj ilgiau važiuojant tilpsit ir į 10 l.Na ir dar labai daug priklauso nuo vairavimo stiliaus (nekalbu jau apie variklio būklę) ypač automobiliams su didesne kubatūra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir neršykit, kad 10 litrų vartoja, nes čia išskirtinis važiavimas - iki Juodkrantės ir atgal. Visureigis skirtas visai kitam važiavimui. Ant asvalto ima 14 - 15, o žemiau asvalto iki 20.

 

Na truputį aš jūsų nesuprantu :),pernai dalyvavau Saulės kraštas 2011 Šiauliuose, į vieną galą nuo namų 270km,ten sudalyvavom varžybose(tikrai ne ant asfalto) ir grįžom namo,užteko pilno bako kuro.

P.S. tai pagal jūsų logiką man reiktų savo standartinį džipuką jei jau uždėjau 32" ratus vežtis ant tralo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir neršykit, kad 10 litrų vartoja, nes čia išskirtinis važiavimas - iki Juodkrantės ir atgal. Visureigis skirtas visai kitam važiavimui. Ant asvalto ima 14 - 15, o žemiau asvalto iki 20.

Gali tiketi gali ne bet pazistamas nesenai pora menesiu vazinejo su MP2 su 2.5TD 94m,trumpu,tai kuro sanaudos buvo stebetinos :blink: +-8ltr/100km,ratai 31, uzsipiles 25ltr pravaziuodavo300km ir dar nepasibaigdavo,tai va tiek ziniu :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Vidurkis 10 , čia apie 70 kw. Laukuose ir balose apie 14 . O 62 kw variklis yra plikas ir ne 62 , o 55 kw. Jis be turbinos ir interkulerio. Labai bukas bus važiavimas. Sąnaudos turėtų būti panašios.... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

mano 2.5 trumpas - su paprastom padangelem 10 litru ir px jam ar mieste ar uzmiesti ar vasara ar ziema :D

su simex navarkem ~ 11 litru. miske buvau isspaudes ~16 litru. bet tai cia norma..tuo metu GR'ai gere po 25 :D

2.8 jauciu reikia biski uzmesti..bet ne daugiau 2 litru :rolleyes: jeigu tvarkingas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.