Pereiti prie turinio

MP kuro sanaudos


Rekomenduojami pranešimai

  • 1 metų...

Dyzelis šaltas ryja DAUG kuro. Trumpi atstumai ir gauna dideles sąnaudas.

Aš ant Navaros D40 automato bandžiau mažinti sąnaudas, vidurkis 13,5 L buvo, glušinau EGR, išėmiau katoliką ir DPF, chip-tuning.

Bet kas liečia šaltą - tai žiemą nusinulinu kompą ir šaltu išvažiuoju (biški pabirbinęs). Kompas Navaroje rodė tik vidutines sąnaudas. Su šaltu varikliu pradedi važiuoti 35 - 38 l / 100 km. Po kokio 1 km mžėja gal ik 20 l. dar po 1-2 km rodo 15 - 20 l. Neatsimenu tiksliai. Į normalias sąnaudas atsistoja tik po kokių 8 - 10 km kai variklis sušyla. Jei aušinimas per viskomovą o ne elektrinis - variklis šyla ilgiau, nes ventiliatorius pastoviai mala. Vidutinės gaudavosi 10,5 - 12 l/100 km ne trumpais atstumais. Asfaltu rodė apie 8.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane MP1 trumpas 2.5td siom dienom vaziavimas puse asfaltu puse kelio laukais,ir su 25ltr nuvaziuoju 130 km :mellow:

Pas mane žiemą važinėjant kasdien 2-3km pirmyn į miestą ir tą patį atstumą atgal namo gaudavosi ~18l/100km. Čia nieko keisto, nes variklis nesušyla ir ryja kibirais :D Normaliai važiuojant ~12l panašiai kažkas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidurkis 10 , čia apie 70 kw. Laukuose ir balose apie 14 . O 62 kw variklis yra plikas ir ne 62 , o 55 kw. Jis be turbinos ir interkulerio. Labai bukas bus važiavimas. Sąnaudos turėtų būti panašios.... smile.gif

 4d56 variklis su 70-73kw(būna skirtingai rašo kilovatus) su intercooler'iu; su 62kw be intercooler'io; 55kw be turbinos. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MpII 93 2.5

kol ratai 30 ukai buvo...ziema, vasara miestas uzmiestis 10 litru.

dabar su simexais 31 ais, bagazines visokios apie 11,5

miske aisku kitkas..

bet pvz po salako su renginiu ir kelione pirmyn atgal....gqvosi vidurkis 13 litru.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.