Pereiti prie turinio

MP kuro sanaudos


Rekomenduojami pranešimai

Nesamone :blink: , kad pajero sport 2,5td 20l imtu :blink: . Pats as su tokiu vaziuoju, vazineju po norvegijos kalnus, ziema istisai sujungti 4 ir max 12l pasiima. O vasara bandziau ir su 4ijungtais tai 10l pasieme. Nezinau kodel taip buvo, bet tas faktas nes pats vaziavau ir tabevaziuoju. Liuks masiniukas :rolleyes:

 

 

Visiskai pritariu , 20 litru nebent su paletintu pjaunat 3 begiu tada tiketina bet kas taip mieste vazinetu ??? :D na nebent visiskai neraukia zmogus nebent nebetn :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats vazineju su sportu 2,5 99m ima kuro nemazai su pilnu baku nuvaziuju apie 530km. kelias pastoviai ledu ir visi keturi sujungti tik va mieste atsijungiu ant gero kelio.tai manau nera jokiu skaiciavimu vaziuoji ir pili nes salygos tai...

vasara uzteko apie 10ltr.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal sudeginto kuro kiekį ir kilometrus man gaunasi ~19L/100km. Važiavimų geru keliu beveik nėra, nebent iki tolimesnio miško grybaut kokią 15km, taip pagrinde malimasis vietoje po balas/sniegus, medžių tempimas, malkų vežimas. Iki 10km atstumu nuo namų pagrinde visos kelionės, taip kad kai aš tų kilometrų daug neprasuku tai man tie 19 litrų kaip ir normalu, labiau motovalandas reikėtų skaičiuot nusukus nuo kelio :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki!! Turiu PAJERO TURBOINTERCULER 2,8 Ziemos metu kai salta man padideja kuro sanaudos dvigubai!!! ANt 100km reik 20litru salerkos. Ar taip gali buti ????????? VAsara 10litru ustenka. Ar cia koks gedimas ar kas??? HELP!!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!! Turiu PAJERO TURBOINTERCULER 2,8 Ziemos metu kai salta man padideja kuro sanaudos dvigubai!!! ANt 100km reik 20litru salerkos. Ar taip gali buti ????????? VAsara 10litru ustenka. Ar cia koks gedimas ar kas??? HELP!!!!!

Na 20ltr. ryskiai per daug,kelintu metu padzeras,itariu,kad po 96m.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 20ltr. ryskiai per daug,kelintu metu padzeras,itariu,kad po 96m.

Sveiks! Mano pajerikas 97metu ir tikrai isipyles10litru nuvaziuodavau 50km Dar galvojau kad dacikas pagedo,bet vaziuojant uzgesau nes kuro nebebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyt kad 20 ltr ant 100km tau 2.8 TD suryjo???? Absurdas!!! Maniskis ex' 3.0 V6 24V su 130 kw 2/3 duru agresyviu rezimu mieste 15-16 ltr imdavo, ir tai cia iki redlaino sukant. Normaliu rezimu 15-16 ltr duju tik miesto rezimu, benzo - 14-15 ltr. O cia saliarka - 20 ltr. Aiksu kad negerai ir reikia ieskotis priezasciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyt kad 20 ltr ant 100km tau 2.8 TD suryjo???? Absurdas!!! Maniskis ex' 3.0 V6 24V su 130 kw 2/3 duru agresyviu rezimu mieste 15-16 ltr imdavo, ir tai cia iki redlaino sukant. Normaliu rezimu 15-16 ltr duju tik miesto rezimu, benzo - 14-15 ltr. O cia saliarka - 20 ltr. Aiksu kad negerai ir reikia ieskotis priezasciu.

Sveiks! BET TAI TIESA!!!! 20l 100km. ir po apacia lindau gal prakiuro kur,bet ne. Vasara 10l 100km uztenka, nu bet KODEL ziema antra tiek pasiima?????????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti ir tie 20 l, jei vaziuoji per diena tik po kelis km. visada su saltu varikliu pvz.: trys km is ryto i darba, vakare tie patys trys namo

Benzui sutikciau, bet dizeliui...keistoka butu. Mano 3.0 benzas tik Vilniaus miesto rezimu, 6km iki darbo ir tiek pat atgal namo vakare, Ukmerges gatves kamsciuose (vidutinis greitis 20 km/val.), ziemos sezonu daugiau 17 ltr/100km nera suvalges.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Benzui sutikciau, bet dizeliui...keistoka butu. Mano 3.0 benzas tik Vilniaus miesto rezimu, 6km iki darbo ir tiek pat atgal namo vakare, Ukmerges gatves kamsciuose (vidutinis greitis 20 km/val.), ziemos sezonu daugiau 17 ltr/100km nera suvalges.

beveik taip ir yra 3km pirmyn ir atgal...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Miestas - 12l , greitkelis - 7l iki 8l (apsukos iki 2700 ), bekelė - iki 20l / h ( valanda, kai rėžimas "iki pomidorų")...

,žvyras, pusnys, žliugė - 12 - 15 l dyzelio. Variklis 4D56TDI , auto - 7 vietų autobusas MP I , svoris 2000 kg su ekipažu ;) ir papildomo bagažo 150 kg :).. ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasysiu ir as. 2.5 Td vasara mieste - 10-11. Netaupant. Padangos plentines M+S 245/75 r16. Trasoj - apie 9. Vaziuojant kukliai,kreiseriniu iki 90km/h greiciu. Ziema ( ar vienu tiltu ar dviem )- iki 14 l. Taip pat netaupant. Manau tai visai nedaug. Turejau bmw tds,tai tas be vargo ta pati surydavo, o cia vistik dzipas. Bekelej daug nevaziaves,bet jei apytiksliai paskaiciuot,tai Kaunas-Gaiziunai - ( visas pusdienis poligone)- Kaunas = 35 L. O temos Autoriui,kaip pavyzdi pasakysiu toki. PEZAS, 1.8 dizeliukas, uzkurus salta,ziemos metu, valanda burzginant, sudegina beveik 2.5 l !!!. Ismatuota beveik tiksliai. Taigi, jei taip pamascius, per valanda nuvaziuot iki darbo, (30 km) finale per 100km kas gautus? Apie 8 ltr ane? Daugoka,kai manuale raso mieste 6 ltr.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazesnes apsukas trasoje laikytum gal ir 5 litriuku uztektu :) .

Va irgi įtariu, kartą iki Palangos su savo taboru lėkėm, mažiukai maži buvo, greitis apie 100 , apsukos apie 2000, tai galvojau bako dačikas sugedo, ... Įtariu kokius 6 litrus suvalgė 100 km. Paleidau ją pavėjui ir akseleratorių spaudžiau kad net turbina nedirbo. Vilnius - Palanga 5 valandos gavosi su sustojimais, vaikų pasysiojimais ir t.t.... Ten tokia "tonkaja nytka" gaunasi, vos vos paduodi kuro ir riedi :) .. Čia tą pastebėjau :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.