Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Palapine ant stogo

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 48

vidulis

vidulis

• Žinučių: 742
  • Reg. 2006-03-19, 22:14
  • Vilnius
Kazkada pats norejau montuoti palapie ant stogo.
Pirkti buvo brangoga, o rusiska (ant zigulio stogo) labai sunku rasti buvo, tad nusprendziua miegama vieta daryti pacioje masinoje.
Cia nuoroda kaip pasigaminti paciam tokia palapine http://avtotravel.co.../моя-самоделка/
Gal pravers

Gaspis

Gaspis

• Žinučių: 467
  • Reg. 2010-06-10, 15:12
  • Molėtai
idomus variantas, o cia rodo kad ilipimas pro liuka? :) ir pats remas o idomu kiek kainuoja pasisiuti medziaga-palapine ?:) ar cia kazkokia jau standartine maximine tinka :)

vidulis

vidulis

• Vilnius
Jis juk ten rase, kad tinka Maximine.

Mendis

Mendis

• Žinučių: 898
  • Reg. 2006-10-26, 22:27
  • Trakai/Kaunas
Ant ziguliuko graziai atrodo :D Tik kainuotu ir pasidaryti tokia palapine nemazai kazkaip itariu...kai daznai nereikia, geriau pavargti su iprasta :D

Coolmen

Coolmen

• Žinučių: 1.414
  • Reg. 2006-03-30, 07:45
  • Vilnius
o cia pas mane viena kompas keikiasi kad linkas virusuotas ?

Kykas

Kykas

• Žinučių: 687
  • Reg. 2006-11-22, 10:57
  • Kaunas
Pas tave vieną :)
Šiaip tai man rodos, kad per daug hemerojaus ir per mažai naudos.
Nelabai sumąstau, kodė ta palapinė ten ant stogo turi būt...

Šį pranešimą redagavo Kykas: 2012-04-17, 07:30

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 10.857
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius
papigiai tai žmonės kiti elementariai ant bagažinės fanierą vežiojasi ir statosi paprastą palatkę :)
o ta samapalnas rėmas tai savo malonumui darbas, o realiai neprilygsta patogumui to kas yra pagaminta pramoniniu būdu...

Kykas

Kykas

• Kaunas
Vat aš ir galvoju...
Daug gamybos- mažai naudos.
Jei jau paprastą palapinę statai, tai kokio velnio ant stogo?
Tai šalia mašinos pasistatyt gi pora minučių tetrunka (jaučiu greičiau nei čia viską išlankstyt).
Vietos ant stogo neužima, tentais visokiais dangstyt nereik.
Jei supliš, tai išmeti, kitą nusiperki ir viskas.
Kažkaip čia tikrai išeina, tik dėl sportinio intereso visas šitas reikalas.

Vienintelės situacijos kai ant stogo gerai, tai kalnuose, kur per akmenis nėra kur statyt palapinės ir vidury pelkės.

Bet realiai nelabai įsivaizduoju, kaip su visureigiu reikia sugebėt išsirinkt vietą nakvynei tokioje vietoje kur nėra net vietos palapinei statyt...
Neužskaitau <_<

Šį pranešimą redagavo Kykas: 2012-04-17, 09:18

vidulis

vidulis

• Vilnius
Kai palapine ant zemes statai nakvynei. Gali suslaukti sveciu t.y skruzdeliu ir kitu sliauziku.
Girtuokliai kolegos pastoviai uz kuoliuku uzkliuna ir tavo palapinei bumt buna :)
Ryte pagiringam labai ilgai ji susirinkineja.
Kazkur yra linkas per kiek laiko ji issiskleidzia ir susiskleidzia, tikrai greiciau nei pastatai savaja su kuoliukais, nekalbu apie naujoviskas palatkes kur i apskritima pakuojasi.
Dar mastau toki daikta pasidaryti

Pridėtas failas(-ai)

Kykas

Kykas

• Kaunas
vidulis
Normali palapinė statosi tikrai greitai, o ardosi dar greičiau. Nors ne greityje čia esmė.
Esmė, kad daug darbo dėl nieko.
Vienintelė rimta bėda, statant ant žemės, tai linksmi bendražygiai :girtas: čia pritariu.

Jei darysiesi tentą, tai daryk tvirtimą tik iš šonų, nėra reikalo viso visureigio po tuo tentu kišt.
Pasižiūrėsi iš kur vėjas, ir prikabinsi tentą kitoj mašinos pusėj. ;)

vidulis

vidulis

• Vilnius
Su tentu as taip ir suplanaves daryt.
Turejau palapine is aliuminio vamzdeliu, vejas papile i sipulius.
Dabar galiu konstruoti kazka mazesnio.

SuzukiMonstr

SuzukiMonstr

• Žinučių: 2.198
  • Reg. 2006-03-17, 19:16
  • Trakai

Vat aš ir galvoju...
Daug gamybos- mažai naudos.
Jei jau paprastą palapinę statai, tai kokio velnio ant stogo?
Tai šalia mašinos pasistatyt gi pora minučių tetrunka (jaučiu greičiau nei čia viską išlankstyt).
Vietos ant stogo neužima, tentais visokiais dangstyt nereik.
Jei supliš, tai išmeti, kitą nusiperki ir viskas.
Kažkaip čia tikrai išeina, tik dėl sportinio intereso visas šitas reikalas.

Vienintelės situacijos kai ant stogo gerai, tai kalnuose, kur per akmenis nėra kur statyt palapinės ir vidury pelkės.

Bet realiai nelabai įsivaizduoju, kaip su visureigiu reikia sugebėt išsirinkt vietą nakvynei tokioje vietoje kur nėra net vietos palapinei statyt...
Neužskaitau <_<

Nakvyne kartais tikrai neisirinksi, gali buti pelke, gali buti sniegas ir tt...
O svarbiausia geroi gamtoj jei meska supyks ka darysi palapinej kai ji pav uzgrius? Arba jei kokie debilai uzpuls, kaip budamas palapinej ginsies?
Esu mates kaip tarp palapiniu pagere su visureigiu slaloma dare, o palapinese zmones su seimom... Kaip manai kas butu jei daugiau uznestu ant palapines? Taigi palapine ant virsaus yra labai gerai ir geriau nei apacioje. Tik nemanau kad tai ka sis zmogus padare yra labai gerai. Konstrukcija masyvi, palapine prasta..... Geriau kokia magiolina... O viduj jis teisingai pasidare.

Kykas

Kykas

• Kaunas
Nu gal kaip kam...
Argumentų turim visi.
Man atrodo bereikalingas daiktas, jums naudingas.
Jaunas aš dar, gal patirties mažai turiu.
Galų gale, gal su šeimom keliaujat ir jums taip patogiau.

Pats aš ir sniege ir pelkėj esu patogiai miegojęs visai be palapinės (tiesiog pėsčiomis ėjau, buvo lengviau bivaką neštis)...

Meškiną mačiau ne tik zoologijos sode, bet ir laisvėj. Bėgioja meškinai gerai, laipioja dar geriau.
Užsimanys užlips ant tos mašinos. Prie akių peršoko 2 metrų tvorą, kai išgąsdinau (šiukšlių maišą ant galvos užmečiau).

Jei kokie buduliai užpuls, aniems irgi vienodai kur ta tavo palapinė ar ant stogo ar medyje.

O nuo prilakusių niekas neapsaugos, va tie kartais labai išradingi savo durnumu... Vieną kart slalomas, kitą šaudymo varžybos...

Grįžtant prie reikalo.
Dabar berašydamas pagalvojau, kaip ten su automobilio pasvirimu? Nebūna problemų? Labai lygios vietos reikia?

gynte

gynte

• Žinučių: 1.134
  • Reg. 2009-11-14, 19:16
  • Kaišiadoriu rajonas.Pats sau ponas

Nu gal kaip kam...
Argumentų turim visi.

Pats aš ir sniege ir pelkėj esu patogiai miegojęs visai be palapinės (tiesiog pėsčiomis ėjau, buvo lengviau bivaką neštis)...

Meškiną mačiau ne tik zoologijos sode, bet ir laisvėj. Bėgioja meškinai gerai, laipioja dar geriau.
Užsimanys užlips ant tos mašinos. Prie akių peršoko 2 metrų tvorą, kai išgąsdinau (šiukšlių maišą ant galvos užmečiau).

Jei kokie buduliai užpuls, aniems irgi vienodai kur ta tavo palapinė ar ant stogo ar medyje.

O nuo prilakusių niekas neapsaugos, va tie kartais labai išradingi savo durnumu... Vieną kart slalomas, kitą šaudymo varžybos...

Grįžtant prie reikalo.
Dabar berašydamas pagalvojau, kaip ten su automobilio pasvirimu? Nebūna problemų? Labai lygios vietos reikia?

10+ trumpai drutai aiskiai

Šį pranešimą redagavo gynte: 2012-04-17, 21:11

Pasaulis

Pasaulis

• Žinučių: 159
  • Reg. 2007-08-06, 09:09
  • Rokiskis
Aš manau bent jau žmogus turi entuziazmo ką nors kurt ir daryti, ir iš to mokosi. Pasiūlimai ir pamokymai visada į naudą, tik dalis pro šalį, vistiek darai pagal savo poreikius, o pastatymas ir sulankstymas: ne armija ir manau kelios minutės ten ar šen nieko nelemia. Pramoninė gamyba iš to ir atsiranda kad kažkas sukuria, kažkas išbando, kažkas patobulina. Bent aš už :liux:

Šį pranešimą redagavo Pasaulis: 2012-04-17, 21:20

Arunasppp

Arunasppp

• Žinučių: 995
  • Reg. 2009-07-10, 12:57
  • Kaunas
Aisku,kad gamtoje miegoti jaukiau ant automobilio stogo nei ant zemes. O kur statytis palapine, cia kiekvieno asmeninis reikalas.

Šį pranešimą redagavo Arunasppp: 2012-04-17, 21:55

transauto

transauto

• Žinučių: 74
  • Reg. 2010-11-20, 21:24
  • Vilnius
As VW Sharane salone dvi miegamas vietas pasidares, dabar dzipui gaminuosi. Siek tiek ideto darbo ir laiko man atperka galimybe keliaujant vienam vairuoti, kitam miegoti, sustojus miegoti praktiskai bet kur, testi kelionei uztenka uztrenkti bagazines dangti, isvengiu palapines statymo lyjant, miego ant saltos ir dregnos zemes, slapios palapines surinkimo ir dziovinimo, pries einant miegoti galiu persivaryti miegamaji i atokesne stovyklavietes vieta ramiam ir romantiskui poilsiui, turiu papildomo laiko isgerti alaus ar pasigaminti maisto kol kiti statosi palapines.

Pridėtas failas(-ai)

• Priedas  VW.JPG   56,57KB   227 Parsiųsta kartų

SuzukiMonstr

SuzukiMonstr

• Trakai

Nu gal kaip kam...
Argumentų turim visi.

Grįžtant prie reikalo.
Kas liecia sauguma ant stogo, tai nesi teisus... Visu pirma nuo bet kokio zveries ar zmogaus asmeniskai pasiruoses gintis. Bet tam reikia turet nors kiek laiko ir laisves... Tavo ziniai vienas is sekmingiausiu ginkklu senoves kovose buvo tinklas kuris varzo laisve. Taigi uzteks bet kokio durnelio-chliupiko kad tave palapineje uzgulti ir sudoroti... Tuo tarpu masinoje ar ant stogo tu turi kelias sekundes pasiruosti,atsibusti... O to pakanka kad atremti koki nors ivyki. Apie slaloma tarp,palapiniu is vis tyliu, ir taip aisku. Vien zodziu kiekvienas pagal save sprendzia, psichollogijos dalykas. As visada pasiruoses kautis, ir visda vertinu situacija ir is tos puses. Tuo tarpu daugeli zmoniu potencialios aukos masto kitaip. :rolleyes:
O palapinej labai smagu kai lyja miegoti,ja sudeti,vel slapia istraukti, miegoti,vel slapia sudeti, vel slapioj miegoti???
Man kazkaip masinoje geriau.
O su maisu ant meskos prajuokinai, duok dieve kad toliau taip tau sektusi :rolleyes:

Taip auto apsvirimas turi reiksmes, negali visai ziauriia pasvires miegot. Bet tokia viata jau tikrai rasi :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo SuzukiMonstr: 2012-04-18, 05:33

Arunasppp

Arunasppp

• Žinučių: 995
  • Reg. 2009-07-10, 12:57
  • Kaunas
O kur sudeti daiktai, ant lovos?

SuzukiMonstr

SuzukiMonstr

• Trakai

Nu gal kaip kam...
Argumentų turim visi.

Grįžtant prie reikalo.

Kas liecia sauguma ant stogo, tai nesi teisus... Visu pirma nuo bet kokio zveries ar zmogaus asmeniskai pasiruoses gintis. Bet tam reikia turet nors kiek laiko ir laisves... Tavo ziniai vienas is sekmingiausiu ginkklu senoves kovose buvo tinklas kuris varzo laisve. Taigi uzteks bet kokio durnelio-chliupiko kad tave palapineje uzgulti ir sudoroti... Tuo tarpu masinoje ar ant stogo tu turi kelias sekundes pasiruosti,atsibusti... O to pakanka kad atremti koki nors ivyki. Apie slaloma tarp,palapiniu is vis tyliu, ir taip aisku. Vien zodziu kiekvienas pagal save sprendzia, psichollogijos dalykas. As visada pasiruoses kautis, ir visda vertinu situacija ir is tos puses. Tuo tarpu daugeli zmoniu potencialios aukos masto kitaip. :rolleyes:
O palapinej labai smagu kai lyja miegoti,ja sudeti,vel slapia istraukti, miegoti,vel slapia sudeti, vel slapioj miegoti???
Man kazkaip masinoje geriau.
O su maisu ant meskos prajuokinai, duok dieve kad toliau taip tau sektusi :rolleyes:

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)