Pereiti prie turinio

Džipiorai, Kur ta vienybė dabar ?


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Man ne, nes aš noriu kad visi būtų draugiški, ištiestu ranką bėdoj, užjaustu nelaimėj nes lazda turi du galus, o kuriem dar nedaeina atjungti nuo forumo, ar į renginius nepriimti kol supras kad visureigininkai vienas už visus ir visi už viena

 

Manau, kad į šias nominacijas esi nepralenkiamas kandidatas Nr1

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 79
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Man ne, nes aš noriu kad visi būtų draugiški, ištiestu ranką bėdoj, užjaustu nelaimėj nes lazda turi du galus, o kuriem dar nedaeina atjungti nuo forumo, ar į renginius nepriimti kol supras kad visureigininkai vienas už visus ir visi už viena

Dariau,nesupyk imesiu akmeni ir i tavo darza:virs 5stuku komentaru reikia gi laiko turet tiek prirasyt.Be pykcio..as visada,paskambink bet kokiu laiko metu padesiu kuom galesiu isskyrus ziema..pamilau afrika..tad,sunys loja karavanas eina..sumastysi su savo klubietem alaus krasta aplankyti welcome,nepagert,apziuret kuom turtingi ir kuom biedni..tikrai,be pykcio...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane aktyviausia tėma yra Jeep, padedu žiniomis, praktika, kiti komentarai tai pasivažinėjimuose, sporto skyriuje, na atsiranda kai įmetu gelbėjimo drausminimo humoro ratą į jūsų barnius, blevyzgas, papezėjimus, bliatstvas, o 2-3 žinutės per dien parašyt per tiek laiko nuo registracijos tai visiškas juokas, tuoj kai kurie pasivys, beje Meris yra gal apie 4000 t. žinučiu pratrynės kai konfiguravo, ir DAR jeigu ką, didžiausias plepys yra Meris kolkas o aš tik vejuos

Kas dar gali suvienyti visus draugiškiau elgtis???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane aktyviausia tėma yra Jeep, padedu žiniomis, praktika, kiti komentarai tai pasivažinėjimuose, sporto skyriuje, na atsiranda kai įmetu gelbėjimo drausminimo humoro ratą į jūsų barnius, blevyzgas, papezėjimus, bliatstvas, o 2-3 žinutės per dien parašyt per tiek laiko nuo registracijos tai visiškas juokas, tuoj kai kurie pasivys, beje Meris yra gal apie 4000 t. žinučiu pratrynės kai konfiguravo, ir DAR jeigu ką, didžiausias plepys yra Meris kolkas o aš tik vejuos

Kas dar gali suvienyti visus draugiškiau elgtis???

Suvienijimui labai padetu tavo patylejimas. :P Kaip klubo Prezidentas, renginio organizatorius maziau turetumei rasineti provokacinius pasisakymus. Dabar esi Zvonkes, Mia'jos lygmenį. Amerikieciams tas patiktu, lietuviai zmones santurus, to nesupranta. :)

Nesisaipau, bet tiesiog draugiskai bandau patarti. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suvienijimui labai padetu tavo patylejimas. :P/> Kaip klubo Prezidentas, renginio organizatorius maziau turetumei rasineti provokacinius pasisakymus. Dabar esi Zvonkes, Mia'jos lygmenį. Amerikieciams tas patiktu, lietuviai zmones santurus, to nesupranta. :)/>

Nesisaipau, bet tiesiog draugiskai bandau patarti. :)/>

Ar tikrai? Galim pabandyt mėn laiko, aš patylėsiu, tik ne Jeep temoj ir Molėtų raj pasivažinėjime bei savo temose esminiais klausimais

 

;) Pradedu tylėt, fsio m

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai? Galim pabandyt mėn laiko, aš patylėsiu, tik ne Jeep temoj ir Molėtų raj pasivažinėjime bei savo temose esminiais klausimais

 

;)/> Pradedu tylėt, fsio m

 

 

 

nuobodu pasidare :) :)

 

Dariau!-na pasakyk:-KAR :) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tikrai? Galim pabandyt mėn laiko, aš patylėsiu, tik ne Jeep temoj ir Molėtų raj pasivažinėjime bei savo temose esminiais klausimais

 

;)/> Pradedu tylėt, fsio m

Ne visiškas tylėjimas, o patylėjimas. Šiame forume 7000 narių, tavo ne eilinė pozicija - moderatorius, renginių vedėjas. Esi pirmas po administratorių. O, kad mėnesį tylėsi, nemanau, kad kas pasikeis. Autoritetą susi.... gali greitai, užsitarnauti, gali prireikti ne vienų metų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane aktyviausia tėma yra Jeep, padedu žiniomis, praktika, kiti komentarai tai pasivažinėjimuose, sporto skyriuje, na atsiranda kai įmetu gelbėjimo drausminimo humoro ratą į jūsų barnius, blevyzgas, papezėjimus, bliatstvas, o 2-3 žinutės per dien parašyt per tiek laiko nuo registracijos tai visiškas juokas, tuoj kai kurie pasivys, beje Meris yra gal apie 4000 t. žinučiu pratrynės kai konfiguravo, ir DAR jeigu ką, didžiausias plepys yra Meris kolkas o aš tik vejuos

Kas dar gali suvienyti visus draugiškiau elgtis???

 

Taip Dariau, pavargau nuo protingų patarimų kitiems ir blevyzgų savo pūsėn... be to ne vien šiame forume bendrauju ir dalinuosi techninėmis žiniomis ir patarimais.. memuarus rašyti apie techninius reikalus nerandu laisvo laiko... kam reikia mano patarimo - kreipiasi telefonu, el. paštu arba čia per AŽ... biggrin.gif Be to smagu pajuokauti su kuo nors skiedaluose... todėl tokia ir statistika matosi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ar tikrai? Galim pabandyt mėn laiko, aš patylėsiu, tik ne Jeep temoj ir Molėtų raj pasivažinėjime bei savo temose esminiais klausimais

 

wink.gif Pradedu tylėt, fsio m

 

Nesusireikšmink jau iki tokio lygio, o tai jau būsi kaip Dalai Lama Molėtuose. O kam jau tavo nuomonė ypatingai svarbi, juk autoriteto šitam forume tu ir neužsitarnavai, išskyrus savo "dėdės semo skiltelę" . O tas tavo tylėjimo įžadas tau nieko neduos, jį duodavo tik šventi žmonės, be nuodėmių, tad nevaizduok iš savęs šventojo kankinio. biggrin.gif

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesusireikšmink jau iki tokio lygio, o tai jau būsi kaip Dalai Lama Molėtuose. O kam jau tavo nuomonė ypatingai svarbi, juk autoriteto šitam forume tu ir neužsitarnavai, išskyrus savo "dėdės semo skiltelę" . O tas tavo tylėjimo įžadas tau nieko neduos, jį duodavo tik šventi žmonės, be nuodėmių, tad nevaizduok iš savęs šventojo kankinio. biggrin.gif

 

Suauges diedas, o brieda stumi... Kodel pilstai alieju i ugni, kaip meksikietiskam seriale? Kokia tau nauda is to? Jei turi asmeniniu nuoskaudu bendravime su o-jeep-o, tai parasyk, bent zinosime, kad yra pagrindas tiems tavo najezdams.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip zaraza kokia.. rusai ukraina dusina, o cia vienas kita... greiciau tos balos prasidetu, reik organizuot koki rengini ir sudaryt sarasa, kuriems dalyvavimas privalomas :D per rengini arba susitaikys arba bus dideles mustynes :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 11 mėnesių...

tai "nepatenkintieji" visada geriausi rašytojai, kam gerai tas džiaugiasi gyvenimu ir negaišta laiko rašliavoms :) o bambeklių tokia dalia, tik ir ieško ar ant tvoros ar tulike ant sienos ar forume keiktis, delfiatnike tokių dar daugiau   :) Aišku pasitaiko ir normaliu su argumentuota kritika ir pasiūlymais -tokių tik daugiau reikia... jie tas "spyris" orgų tobulėjimui... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.