Pereiti prie turinio

Džipiorai, Kur ta vienybė dabar ?


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 79
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kas čia ką sodina ? :) kažkada kai važinėjau troleibusu ir jame kas juokdavosi, atrodydavo kad iš manęs... :) tokia jau žmogaus natūra - viską sau priskirti :)

 

p.s. čia gi ringas, galima ir "užvažiuoti"... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas čia ką sodina ? :) kažkada kai važinėjau troleibusu ir jame kas juokdavosi, atrodydavo kad iš manęs... :) tokia jau žmogaus natūra - viską sau priskirti :)

 

p.s. čia gi ringas, galima ir "užvažiuoti"... :lol:

o Tu taip uztikrintas,kad juokdavosi ne is Taves ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu jaunas, durnas (bent jau žmona sako kai pabandau kiek galima lįst gylyn :rolleyes: ), ne džipioras (labiau visureigininkas), džipas man būtinybė ir kasdienybė. jei matau, kad žmogui reik pagalbos, visuomet esu pasiruošęs padėt, dzin ar su lengvąja, ar 4x4 - smagus jausmas po to, o galų gale ir patirtis taip kaupiasi, be to yra galimybė pabendraut su dar vienu nauju žmogumi.

tema ne apie tai kaską traukia, kas netraukia, o pakasa dar giliau - tema apie to paties pomėgio, hobio, technikos mylėtojus ir turėtojus, tema apie tai ar galime būt vieningi darydami tai ką mėgstame, organizuodami renginius, juose dalyvaudami bei diskutuodami apie kylančias problemas.

Džiugu, kad yra vieta ir žmonių, kurie dalijasi patirtimi, sprendimais, kur gali rast pagalbos.

Vieningumo nebuvimas ateity, gali privest ir prie tolimesnės neigiamos visuomenės, valdžios įstaigų nuomonės apie šį pomėgį susiformavimo, gal net apribojimų padaugėjimo.

Faktas, kad lįsdamas vienas į balą ar pusnį rizikuoji, jog gali ten ir likt - tam ir yra tokia vieta kaip šis forumas, kur gali bendrauti, keistis kontaktais, o reikalui esant kreiptis pagalbos. Aišku, jei varžybų metu ar šiaip gyvenimiškoj situacijoj būsi egoistas, gali nutikt ir taip, jog ištikus bėdai kapstysies pats.

Tad visų pirma pradėkim nuo savęs, elkimės taip kaip mes norėtumėm, kad elgtųsi aplinkiniai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

kiek man pasirodė, kad yra iš esmės dalis tokių, kurie NEtoleruoja sporto ir jo reikalavimų, o kodėl tai likau nesupratęs... na čia kas prie lauželio vakarias daugiau pabendrauja, tai gal daugiau žino...

matyt čempo etapai ir bus tik GG renginiai, nes norinčių bendrai daryti kažkaip neatsirado balsų... nors siūliau, davai kooperuojamės..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai va kad yra didelė problema kai yra reglamentas ir taisyklės TRams ir Openui, bet visi dar nori kažko savo, kiek girdėjau tai LT yra nemažai pridarytų aparatų ir nebaigtų nes nežino ar bus kokios nors sporto varžybos ir kokie reikalavimai jiems bus kitamet, didelė nežinomybė, tunelis kur galo nesimato, vieni per kitus tokią padėtį ir pasidarėm, nėra važiuojančių o kas nori ir gali tiesiog plyta (ženklas) kad nėra renginio, Pas Latvius Openas su 33" ratais, Estai nori su 37" o LT su 35", tai kaip apsispręsti?, aš manau kad TR2 reik truputi pareguliuoti reglamentą ir nenaikinti šios klasės, nes toliau ginčydamiesi visas klases paversite Open arba Proto icon_scratch.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Svečias tadas88

užskaitau, +1

vienas reikalas nelaimė, klaida, patirties stoka, kitas - bukumas ir išsikalinėjimas, ignoravimas elementarių dalykų...

 

kas dien matau prie namų, kaip žmogeliai taupydami porą litų išvalytam ar dengtam parkingui (nors europoje garaže iki 2 val. nemokamai) bando prasimušt per gylų sniegą dykvietėje... paskui sėdi ant "pilvo" ir stumdosi, kapstosi... kasu sau kieme sniegą ir stebiuosi jų "sutaupymu" :) na bent kai moteriškė išdrista prieit ir paprašyti kastuvo, užjaučiu, netgi pats pakapsčiau, bet kur ten... :) teko užkurti TLC ir buksyru išlupti...

 

šiaip yra žmonių, kuriems reikia duoti progą pasikankinti, kad savo šikna pajūstų savo smegenų tankį... o tie kas nepasimoko, toliau burnoja, kad jam kažkas privalo padėti iš solidarumo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Oi čia Volodia kas kam rūpi, kam sriubos užtenka, kam 4x4 darbas o kam hobis, kam 2x2 litras patampa 4x4, o šiaip tai dulkių buvo ir dulkių bus, beje čia ką parašiau tai koks penktadalis, visa kita tarp eilučiu, jei nesupratot tai vadinasi laiks miegot, ate

va iki ko daveda nedageritas :girtas::D isr as einu .. ata ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Nėra džipioriu vienybės, nėra, vieni ant kitų varo, pašiepdami kitus nes mat nesupranta kur sakoma juokais, vieni už kitus gudresni, atskiros gaujos o tas tikrai nepuošia, kol forume bus kur kalbėti apie beleką tol ir bus jis negeidžiamiausias, esmė buvo sužinoti kokie esat kiaulės ir kišat savo trigraši bele kur, o kas kenkia 4x4Molėtams aš ir taip pats žinau, mačiau kad temą skaitė, matyt žaksėjo kai galvojau.

Tai va kolegos, liekit savo ego kitur, o forumo taisyklių ir aplamai etikos prašom laikytis, iš pagarbos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau, o tau po tokių pasisakymų nebus gėda renginiuose kitiem džipioriam į akis pažiūrėti prieš tai juos kiaulėm išvadinusblink.gif

Man ne, nes aš noriu kad visi būtų draugiški, ištiestu ranką bėdoj, užjaustu nelaimėj nes lazda turi du galus, o kuriem dar nedaeina atjungti nuo forumo, ar į renginius nepriimti kol supras kad visureigininkai vienas už visus ir visi už viena

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.