Pereiti prie turinio

Berankių remontas


DAROGAkelias

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 289
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jo bet yra toks posakis duok durniui sautuva jis i vamzdi prisiks taip ir meistrui duok kad ir pacia geriausia yranga jis nezinos ka su ja daryti.

Nu nesakyk bet įvaizdis susidaro itin geras (naujausia įranga, blizgančios grindys, švarios specūros ir labai daug protingų žodžių) o mokėjimas dirbt su ta įranga kaip ir į antrą planą nukeliauja. Šiaip tai dažniausiai servisuose vaizdas toks: 2-3 kurie žino ką daro o kiti tik varžtasukiai kuriuos paleidus dirbt ant savęs bankrutuotų per pirmą mėnesį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blin...taigi rasho Saras,jog pats kruva metu po auto servise pragulejes...tai gal tik miegojo,kad nikuja nerubina...o sheip Sarai patarimas...netenkina 15 servisu darbas,atidaryk savo,gal turesi pasisekima,kruvas klijentu ir uzdirbsi daugiau,nei birbindamas savo muzika... :rolleyes:

Jo, čia Radviui +100 :D:D

Niekas nenori laiko su Šaro mašinom gaišt, ba kur pajudini-ten viskas griūva...Tu jau nepyk, Šarai, bet kiek mačiau Tamstos mašinikių, visos uždrožtos iki negalėjimo... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, čia Radviui +100 : D : D

Niekas nenori laiko su Šaro mašinom gaišt, ba kur pajudini-ten viskas griūva...Tu jau nepyk, Šarai, bet kiek mačiau Tamstos mašinikių, visos uždrožtos iki negalėjimo... : P

Tai, kad matai mane tik su tais kibirais, kurie yra nupirkti laikinai, perpardavimui ar damusimui, - i kuriuos nei remonto, nei kitu investiciju nekisu, o tik damusineju... Kalbu apie masinas, kurias stengiausi islikyti tvarkingas ir patikimas, - ilgesniam naudojimui... Ir aplamai tema ne apie Saro masinas, o apie meistru poziuri ir santiki i kliento technika... Tikram meistrui turi buti poch---, kokia mano masinos spalva ar pagaminimo metai, - gal tai man sentimentaliai brangus automobilis...

Vaizdas toks, kad Truksta argumentu - ieskot krastinio???...

:rolleyes: Sekmes "gudruoliai"... :P :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Brangus drauge, kaip supratau tavo kurini , taip ir atrasiau tau. Atleisk mano neveiksluma, tarp eiluciu skaytyt taip iki siol ir neismokau :D

Ne tarp eiluciu skaityti, o metus skaiciuoti... :rolleyes: Matematik...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blin...taigi rasho Saras,jog pats kruva metu po auto servise pragulejes...tai gal tik miegojo,kad nikuja nerubina...o sheip Sarai patarimas...netenkina 15 servisu darbas,atidaryk savo,gal turesi pasisekima,kruvas klijentu ir uzdirbsi daugiau,nei birbindamas savo muzika... :rolleyes :

Atvirai pasakius, tai bjauriai cia parasei, Radvi... Nei Tu mane pazysti, nei Tu VISKA apie mane zinai, - tad liksiu dekingas jei pasilaikysi tokias frazes, kaip "...nikuja nerubina..." prie saves, nes mano giliu isitikinimu Tau iki mano patirties ir zinojimo dar toli grybauti reiketu... ;) ;) ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikram meistrui turi buti poch---, kokia mano masinos spalva ar pagaminimo metai, - gal tai man sentimentaliai brangus automobilis...

Na notacija meistrams išgirdom, dabar Šaras galėtų ir tuos senų laužų šeimininkus kurie verkia kad už mašinos remontą meistrai plėšia daugiau nei mašina kainuoja paauklėt :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad matai mane tik su tais kibirais, kurie yra nupirkti laikinai, perpardavimui ar damusimui, - i kuriuos nei remonto, nei kitu investiciju nekisu, o tik damusineju... Kalbu apie masinas, kurias stengiausi islikyti tvarkingas ir patikimas, - ilgesniam naudojimui... Ir aplamai tema ne apie Saro masinas, o apie meistru poziuri ir santiki i kliento technika... Tikram meistrui turi buti poch---, kokia mano masinos spalva ar pagaminimo metai, - gal tai man sentimentaliai brangus automobilis...

Vaizdas toks, kad Truksta argumentu - ieskot krastinio???...

:rolleyes: Sekmes "gudruoliai"... :P

:) Tai kad aš tavęs su kokia nors kitokia mašina niekados ir nemačiau :lol: Blin, Šarai, aš šešti metai važinėju su ta pačia kasdiene mašina(čia ta, kurios tu Niekada Gyvenime Nepirktum :P ), viską, išskyrus hidrauliką ir ratų montavimą, darausi pats-net ir neturėdamas melejono metų darbo stažo servise(niekada ir nedirbau, beje)...Kažkaip pavyksta, nors ir ne visada turiu pakankamai laiko.

O meistrų požiūris ir santykis į kliento techniką toks-jei atvarai jiems purviną, tepaluotą, damuštą mašiną, tai saldainiuko iš jos net pats geriausias meistras nepadarys...Greičiau priešingai-stengsis kuo greičiau tą darbą nustumt, kad nesikrušt be reikalo...Darbo daug, rezultatas mažas-tai kas gi nori tokių mašinų?..

Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O meistrų požiūris ir santykis į kliento techniką toks-jei atvarai jiems purviną, tepaluotą, damuštą mašiną, tai saldainiuko iš jos net pats geriausias meistras nepadarys...Greičiau priešingai-stengsis kuo greičiau tą darbą nustumt, kad nesikrušt be reikalo...Darbo daug, rezultatas mažas-tai kas gi nori tokių mašinų?..

Va čia trupučiuką klysti - iš bet kokio laužo galima padaryt caca-lialia mašiniuką tik kad tai kainuos žymiai brangiau nei kad apynaujos mašinos remontas ir jei sutinka žmogus mokėt už tą darbą tai kodėl gi ne.

Į senus laužus niekas investuot nenori, dažniuasias prašymas būna padaryt kad tik bele važiuotų. Palindus po mašina matai kad ten su minimaliom išlaidom jau neprasisuksi o rimtam remontui šeimininkas nenusiteikęs tai belieka du keliai - arba daryt tą minimumą ir melstis kad ana ant kelio neišsiskleistų , arba nustumt ba vien iš krikščioniškumo daužytis nagus nelabai kam ir norisi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia trupučiuką klysti - iš bet kokio laužo galima padaryt caca-lialia mašiniuką tik kad tai kainuos žymiai brangiau nei kad apynaujos mašinos remontas ir jei sutinka žmogus mokėt už tą darbą tai kodėl gi ne.

Taigi ir aš apie tą patį :) Su eilinėmis, kasdienėmis mašinomis neverta net ir prasidėt, visada galima nusipirkti ką nors padoresnio ir padabnesnio.Aišku, galutinis žodis-klientui, jo pinigai juk ir niekeno kito...

Žinau vieną istoriją, kai žmogelis(ne pacanas jau, ir mašinų turėjęs savo gyvenime) nusipirko Citroen XM-tokį, kaip dauguma, už porą tūkstančių lietuviškų...Dar nusipirko naujas padangas, duslintuvą...Nuvarė meistrui-Citrinų Dievui, sako-sutvarkykit viską normaliai.Tai ir tvarkė trejetą savaičių...Kas, be abejo, kainavo, nei daug, nei mažai- pusšeštos štukos litų.Ale žmogeliui jau nebuvo kur trauktis, tai ir važinėjo paskui su ta mašina gerus metus.Gyvenimą tas XMas baigė Norvegijoj, šrote, trūkus vienam prabangiam hidraulikos vamzdeliui...Va taip va.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na notacija meistrams išgirdom, dabar Šaras galėtų ir tuos senų laužų šeimininkus kurie verkia kad už mašinos remontą meistrai plėšia daugiau nei mašina kainuoja paauklėt :lol:

Bggg:))))Tachdown.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na notacija meistrams išgirdom, dabar Šaras galėtų ir tuos senų laužų šeimininkus kurie verkia kad už mašinos remontą meistrai plėšia daugiau nei mašina kainuoja paauklėt :lol:

Ka ten auklet blondines (ne butinai moteriskos gimines) vazinejancias 600 Lt kainuojanciais opeliukais... Cia tokios nesilanko (tikiuosi)...

O kad neadresuotumet man situ zodziu, - primenu, jog as NIEKADA nesideredavau ir nesideru del auto remonto kainu!!!... Puikiai zinau, kad nuo auto vertes remonto kastai nesikeicia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keičiasi kaštai, nuo vertės=amžiaus ir netgi labai... kai neatsisuka ar nusisuka varžtai... kai nerandi senų tinkamų detalių... nes joms nėra paklausos ir jų kaina užraityta...

Nuvaryk pas Romką lakūnų.g... jau keli metai ten tvarkausi savo banginius ir hondą... turiu vieną ir tą patį meistrą, kol kas nepavedė... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esi visiskai teisus, bet as turiu omeni ne kai remontas del senatves pasunkintas (uzrudija, luzta ir pan.), o kai zmones tikisi, kad jei masina kainavo 400 Lt, tai jos variklio pakeitimas tur kainuot ne daugiau 200 Lt...

Zinau Romka, - buvau pas ji, - puikiai cheebryte dirba, bet eiles per ilgos... O be to jau turiu ir daugiau tikrai patikimu vietu kur remontuojuosi ir kur visa gimine siunciu remontintis... ( vienas ju irgi Lakunu G.)... Aisku jei dabar, po sitos temos, jie manes neprades pykciu itarineti, kaip kad Rojer'is tai daro... :rolleyes:

Be kita ko, - kraustausi i Vievy gyventi, - Uki naikinu, - tad laiko savo masinom remontuoti jau vel turesiu... Gales Radvydas vaziuoti pas mane, mano "...nikuja nirubina..." tikrinti... :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[ ( Aisku jei dabar, po sitos temos, jie manes neprades pykciu itarineti, kaip kad Rojer'is tai daro... :rolleyes:

:P

Sarai, nu baik rasyt nesamones :D Pvz as puikiai zinau kad tu nepiktibiskas, tik mazai miegi ir negeri. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir pavaret jus cia zodziu musius,siaip kiekvienas darbas turi atitinkama kaina ir visiems aisku. Paprasciausiai noriu pasakiti kad darbai padaromi bet ne iki galo atiduoda savininkui masina be stabdziu ar panasiai o zmogui pasako kad viskas padaryta! Buvo atvejis atvaziavo zmogus skundziasi kad buvo pas meistriukus kazkur garaze tvarke stabdzius ir po remonto stabdo dar blogiau ir stabdant traukia masina i sona. Pasikeliau ant keltuvo vos is sandalu neisvirtau stabdziu slangele perlenkta ir su strapsu uztemta. Va taip buna ir dauk kitu padlenkiu tenka ciupineti. Nutariau rinksiu foto medziaga ir kelsiu i sia tema kad visi matytu ka meistrai padaro!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutariau rinksiu foto medziaga ir kelsiu i sia tema kad visi matytu ka meistrai padaro!

Galiu ir dabar prisidėt prie tos kolekcijos ba yra arsenale medžiagos ;)

 

P.s. Neperseniausiai paleidinėjau į gyvenimą VM variklį ir radu tokį vaizdą - žmogai, kurie prieš tai tą variklį darė, nušmirgeliavo koromyslų galus vietoj to kad prieš dedant galvas būtų išsivalę kompensatorius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu ir dabar prisidėt prie tos kolekcijos ba yra arsenale medžiagos ;)

 

P.s. Neperseniausiai paleidinėjau į gyvenimą VM variklį ir radu tokį vaizdą - žmogai, kurie prieš tai tą variklį darė, nušmirgeliavo koromyslų galus vietoj to kad prieš dedant galvas būtų išsivalę kompensatorius.

Va cia tai motoristai padirbejo! :D Klevai jei turi nuotrauku tai mesk tik kad be valst,numeriu. As irgi turejau gera kolekcija foto tik gaila kompas viruseli buvo pagaves tai viskas prazuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klaidas visi padaro, tik esmė kas po to būna... ar kaltas pripažįsta klaidas ir atitaiso-kompensuoja žalą ar siunčia nach ir patį klientą durniumi daro...

būna ir klientas "padeda" š sumalti... tokiu atveju ir klientas turi prisiimti dalį išlaidų... Bet visa tai reik argumentuotai ir be kvailinimų išsiaiškinti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.