Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Stogo bagazine

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 175

Plastic

Plastic

• Žinučių: 340
  • Reg. 2009-09-28, 18:25
  • Vilnius/Skuodas
Nors jau kokius 3 menesius vazineju su bagazine, bet tik dabar prisiruosiau ja parodyt. Tai va manoji tokia:

Nuotrauka
Mano nuoroda

Nuotrauka
Mano nuoroda

Nuotrauka
Mano nuoroda

Nuotrauka
Mano nuoroda

Nuotrauka
Mano nuoroda

Tvirtinimus tik reikes dar perdaryt, nes sitie, kad ir patikimi, bet atrodo nekaip.. :)

Rolandas

Rolandas

• Žinučių: 1.080
  • Reg. 2010-01-19, 23:12
  • 4x4 Alytus Off road club

Nors jau kokius 3 menesius vazineju su bagazine, bet tik dabar prisiruosiau ja parodyt. Tai va manoji tokia:

Tvirtinimus tik reikes dar perdaryt, nes sitie, kad ir patikimi, bet atrodo nekaip.. :)

Tvirtinimai, stogo bagažinės, manau dar gali palaukti savo eilės, bet va sparnų praplatinimų tai tikrai reikia :).

cruncher

cruncher

• Žinučių: 11
  • Reg. 2007-09-09, 15:09
  • Taurage
Laba diena gerbiamieji,
labai graziu bagaziniu prisidare esate, reiketu ir mano LR disco 2
Kvailas klausimas, visi daretes patys? Kadangi i Vilniu atsikrausciau
neperseniausiai, neturiu pazinciu kas uzsiimtu tokiais dalykais, o paciam nera galimybiu
tokiem darbam.
Taigi galbut kas nors zino koki zmogeli ant sostines uzsiimanti tokiais reikalais?
Aciu

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• Žinučių: 10.973
  • Reg. 2006-03-06, 11:50
  • 4x4 Vilnius
lenkuose kolegos labai tvarkingas gamina Landroveriams... jei reikia atsiusių foto su kainomis...

cruncher

cruncher

• Žinučių: 11
  • Reg. 2007-09-09, 15:09
  • Taurage

lenkuose kolegos labai tvarkingas gamina Landroveriams... jei reikia atsiusių foto su kainomis...

buciau dekingas, galima ir cia siusti arba man i pasta lookasas@gmail.com
zinoma noretusi tvarkingo daikto bet biudzetas turi (kazkur) lubas irgi :)

Suomis

Suomis

• Žinučių: 1.398
  • Reg. 2011-08-11, 08:11
  • Vilnius
kolegos radau jungtis idealiai tinkancias bagazinei - klausimas gal kas tokias matete "gyvai" ?
http://www.weipuconn...connectors.html

http://www.ebay.co.u...=item5d34a5b645

Šį pranešimą redagavo Suomis: 2012-08-16, 12:26

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius
tiks... tik man pvz kontaktų mažoka... dvi poros priekyje, gale, šonuose...
dariau elementariai - perki jungtį 9 kontaktu su laidu Mano nuoroda , suporini x2 kaontaktus... pačią jungti izoliacija apvynioji ir turi hermetiškumą :) juk retai teks tą bagažinę nuimt-uždėti...

jei riek turiu porą pramoninių jungčių, pirkau sau bet pasidariau kitaip... kaip ir atliekama kol kas... pvz http://www.evita.lt/...47-product.html

Plastic

Plastic

• Žinučių: 340
  • Reg. 2009-09-28, 18:25
  • Vilnius/Skuodas
Tai laida hermetiskai sujungt tai cia oras.. o kaip hermetiska skyle stoge padaryt, kad rudys neuzsiveistu vat cia kitas, del to pas mane dar ant stogo halai ir nepajungti, vis neuzmatau man tinkancio ir patinkancio varianto.

Dragon

Dragon

TLC Veteranas

• 4x4 Vilnius
taigi pilna senukuose elprekėse detalių įvairaus diametro laidams hermetiškai įvęsti.. pvz http://www.e-senukai...12350578_1.html

skylę stoge apdirbi, nudažai ir ant silikono prisuki tą sandariklį... o laidai kembrike, jei reik izoliacija pavynioji kad apvalesnis kabeliukas būtų ir užspaudi sandariklio gaubteliu... fsio :)

beja va mano sprendimas jungiklių išdėstymo stogo bagažinės lempoms...
Priedas  konsol1.jpg   82,81KB   509 Parsiųsta kartų

Suomis

Suomis

• Žinučių: 1.398
  • Reg. 2011-08-11, 08:11
  • Vilnius

Tai laida hermetiskai sujungt tai cia oras.. o kaip hermetiska skyle stoge padaryt, kad rudys neuzsiveistu vat cia kitas, del to pas mane dar ant stogo halai ir nepajungti, vis neuzmatau man tinkancio ir patinkancio varianto.

sprendimas pas mane gavosi keistas, bet be grezimo,
isvedziau per galinio zibinto anga (tiksliau ventiliacija) tada gale kur durys darinejasi salia kembriko nuvedziau ir virsuje paleidau per vandens lataka, prispaudes prie sono, kad netrukdytu vandeniu nuteketi.
kol kas kaip ir norma, ziuresim kaip toliau eksploatuosis

mantas r

mantas r

• Žinučių: 1
  • Reg. 2012-10-04, 21:12
  • bajorai
sveiki,

reikalinga Toyota land cruiser stogo krovinio platforma - bagazine. Tvirtinimas ant stogo lietaus lataku. TLC 97m gimimo, dviduris. Gali buti originalus ar savadarbis gaminys. Galima siulyti ir kitu automobiliu, nes yra galimybe perdaryti/patobulinti.
tel.: 862064968
mail: vmgiria@gmail.com

xxlgedas

xxlgedas

• Žinučių: 160
  • Reg. 2012-02-08, 23:12
  • Kauno raj. sale Nemuno
Sveiki konstruktorai. norejau paklausti is kur galima gauti tvirtinimus stogo bagazinai. Prie stogo lataku cia MP 2. kad nereiktu gresti stogo.

opman

opman

• Žinučių: 578
  • Reg. 2009-11-06, 19:41
  • 4x4Birzai
Daug kas pasidaro patys,galimi keli varijantai :unsure:

o-jeep-o

o-jeep-o

o-jeep-o fanas

• Žinučių: 4.523
  • Reg. 2009-01-16, 20:48
  • ...............
XJ ir kitiems jeep

Mantiruote

Mantiruote

• Žinučių: 445
  • Reg. 2010-12-03, 22:39
  • pasvalys
gal kas imes foto SS stogo bagazines.kazkaip nesu mates

Usaulius

Usaulius

Senbuvis

• Žinučių: 783
  • Reg. 2007-09-18, 16:14
  • 4x4Garazas

gal kas imes foto SS stogo bagazines.kazkaip nesu mates

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/354-mano-suzukis/page__st__40

Usaulius

Usaulius

Senbuvis

• Žinučių: 783
  • Reg. 2007-09-18, 16:14
  • 4x4Garazas

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/354-mano-suzukis/page__st__40

Giunteris- baltas SS

ViliusA

ViliusA

• Žinučių: 89
  • Reg. 2010-12-12, 13:31
  • Vilnius/Alytus
Sveiki,

bežiūrint visa info šioje temoje iškilo klausimas dėl galimų maksimalių apkrovų. Kadangi pats planuoju daryti savo MP II (ilgas) ekspedicinę stogo bagažinę.

Gal kas nors žinote:
-koks galimas bendras svoris (bagažinė+krovinys)?
-kiek bendras svoris priklauso nuo atramų (į lietaus latakus) skaičiaus?
-kiek maksimalus svoris leistinas vienai atramų porai (vienam skersiniui)?

Taip pat gal yra "metalistų", kurie gali patarti dėl metalo pasirinkimo? Pats mastau apie tokius variantus iš aliuminio profilių:
-aliuminio lydinys 6063/T6 ( http://www.aalco.co....063-T6_158.ashx ) - vidutinio stiprumo lydinys
-aliuminio lydinys 6082/T6 ( http://www.aalco.co....6~T651_148.ashx ) - stipriausias iš 6000 serijos lydinių.
-aliuminio lydinys 7068 arba 7075 - šitas greičiausiai netilps į biudžetą :)/>
-nerūdijantis plienas - bijau, kad bagažinė nebūtų per sunki. Ne tik, kad gali viršyti bendrą leistiną svorį, bet ir neprotingai padidinti kuro sąnaudas.

Būtų įdomu sužinoti Jūsų nuomones.

Šį pranešimą redagavo ViliusA: 2013-01-03, 17:22

MRemis

MRemis

• Žinučių: 596
  • Reg. 2008-01-09, 16:43
  • Kaunas / Samurai klubas
"-nerūdijantis plienas - bijau, kad bagažinė nebūtų per sunki. Ne tik, kad gali viršyti bendrą leistiną svorį, bet ir neprotingai padidinti kuro sąnaudas".
Nemanau, kad gauk islostum svorio darydanas is is aliuminio, nes turesi daryti is storesnio aliuminio nei plieno. Su aliuminiu daug niuansu, pasiringsi minksta links, kieta - truks, prie suvirinimo siuliu keicia savo savybes ir t.t. Jei pasirinksi plonasienius profilius, tai juos nesuvirins, per plonos sieneles.
Vien uzsidejus st. bagazine pajausi kuro sanaudu padidejimo. O bagazine, ar is aliuninio, ar is metalo tai tikrai kuro sanaudose nepajausi.

skystis

skystis

• Žinučių: 1.904
  • Reg. 2006-03-17, 22:58
  • 4x4 vilnius
Tvirtinimus tik reikes dar perdaryt, nes sitie, kad ir patikimi, bet atrodo nekaip.. :)/>
[/quote]

o man kazkaip kopeciu ilgumas uzkliuvo.
realiai kaip ir daugelyje originaliu dzipu kopeciu jos prasideda kazkur virs valst numerio, ir baigiasi( tvirtinasi) ties duru virsumi.
zmogaus svori tikrai vyriai atlaiko o pirmoji pakopa ir ant buferio patogu koja statyt, beto kasdien gi nelaipioji kaip kad namie laiptais, taip kad kelioneje manau tai visai nebutu nepatogumas,o ir kas kart nereik vargt atidarinejant bagazine.
o be to dar ir policija turi pilna teise prisikabint uz "numeriu maskavima"
na cia siaip nuomone isresikaiu, bet zinau kaip jau padaryta labai sunku prisiverst kazka perdaryt vardan dizaino, nes pripranti ir pasidaro normalu:)

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)