Pereiti prie turinio

OF A problema su stabdziais


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Reikia jusu pagalbos.

Zodziu apziurinejau siandien Opel Frontera A 2.4 benzinas-dujos ir yra tokia problema su stabdziais - praktiskai vos stabdo, reikia pastoviai pries stabdant uzpumpuot stabdi kad sustotum - pardavejas sako kad prie galinio rato vienas vamzdelis leidzia skysti (ten kur vamzdelis jungiasi i cilindriuka) ar gali cia vien tik del to vamzdelio buti tokie prasti stabdziai? Ar nebus cia kokiu didesniu problemu su vakumu ar panasiai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Reikia jusu pagalbos.

Zodziu apziurinejau siandien Opel Frontera A 2.4 benzinas-dujos ir yra tokia problema su stabdziais - praktiskai vos stabdo, reikia pastoviai pries stabdant uzpumpuot stabdi kad sustotum - pardavejas sako kad prie galinio rato vienas vamzdelis leidzia skysti (ten kur vamzdelis jungiasi i cilindriuka) ar gali cia vien tik del to vamzdelio buti tokie prasti stabdziai? Ar nebus cia kokiu didesniu problemu su vakumu ar panasiai?

gali

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu vamzdelis kiauras iskart pamatysi kur bega, stabdziu skystis ne koks salidolas tau, skvarbus kai velnias, jei yra nesandarumai pamatysi. Liepk minkyt stabdi o pats lysk po masina ziuret, tik neatsigerk, bo baisiai neskanus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzkuriau ant duju ir vaziavau ir po kokio 1km uzsidege "check engine". Paskui dar perjungiau ant benzo, bet vistiek neuzgeso.

Ir dar viens dalykas kad temperaturos dacikas neveikia, tai neina paziuret ar nekaista variklis, siaip dumo nemeta nieko. Ir ta davikli idomu sunku patvarkyt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzkuriau ant duju ir vaziavau ir po kokio 1km uzsidege "check engine". Paskui dar perjungiau ant benzo, bet vistiek neuzgeso.

Ir dar viens dalykas kad temperaturos dacikas neveikia, tai neina paziuret ar nekaista variklis, siaip dumo nemeta nieko. Ir ta davikli idomu sunku patvarkyt?

 

 

pas mane kai persijungia dujos, uzsidega irgi lygiai taspats, nekreipiu demesio, nes dirbant ant benzo to nera.

del stabdziu tai nemanau kad turetu buti pagrindinis tavo apsisprendimo rodiklis, nesudetingai sutvarkoma, ziurek varikli,

tiltus, deze, nu ir rudis dar :)

del to stabdziu vamzdelio juk numes kaina kazkiek...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kai persijungia dujos, uzsidega irgi lygiai taspats, nekreipiu demesio, nes dirbant ant benzo to nera.

del stabdziu tai nemanau kad turetu buti pagrindinis tavo apsisprendimo rodiklis, nesudetingai sutvarkoma, ziurek varikli,

tiltus, deze, nu ir rudis dar :)

del to stabdziu vamzdelio juk numes kaina kazkiek...

 

Variklis - i vidu neilysi, nedumina, vaziuot vaziuoja(ant 60 penkta begi ikaliau ir vaziuoja, reiskiasi dar neuzmustas), tik kad va neina patikrint ar nekaista, nes dacikas nerodo, begiai junginejasi, razdatkes irgi lygtais isijungia, rudziu labai baisiu nera arba viskas gerai uzmaskuota :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzkuriau ant duju ir vaziavau ir po kokio 1km uzsidege "check engine". Paskui dar perjungiau ant benzo, bet vistiek neuzgeso.

Ir dar viens dalykas kad temperaturos dacikas neveikia, tai neina paziuret ar nekaista variklis, siaip dumo nemeta nieko. Ir ta davikli idomu sunku patvarkyt?

Gali but,kad parejes temperaturos daviklis,kur stovi ant variklio,arba kaltas pats prietaisas,kur skydeli stovi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Variklis - i vidu neilysi, nedumina, vaziuot vaziuoja(ant 60 penkta begi ikaliau ir vaziuoja, reiskiasi dar neuzmustas), tik kad va neina patikrint ar nekaista, nes dacikas nerodo, begiai junginejasi, razdatkes irgi lygtais isijungia, rudziu labai baisiu nera arba viskas gerai uzmaskuota :)

 

gal netycia yr skelbimas autopliuse, but idomu uzmest aki ka cia apziurinejai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ką ten daugiau žiūrėti? kaina nesikandžioja, o visą kita jei normos ribose tai jei tinka perki, pasilieki dar remontui kapeikų, nes ar tu pirksi už 3 štukes ar už 6 štukes vistiek reikės kažką tvarkyti, nes taip nebuną, kad nupirkus sedi ir leki nieko nedares iki sekančios TA

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal nupirkai? nes raso kad skelbimas pasalintas :rolleyes:

 

Dar ne, skelbimas matau vel naujai atsirado, kazkaip ilgokai ja pardavineja, butu gera buvus tai gal is karto po manes butu paeme, nes man apziurejus sake kita diena atvaziuos is vilniaus, is Elektrenu pirkejai, bet taip matau ir nenupirko, jau dvi savaites praejo - ir vis dar neparduota... Baisokoka man ja dabar pirkti :) Bet vis dar pagalvoju :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ne, skelbimas matau vel naujai atsirado, kazkaip ilgokai ja pardavineja, butu gera buvus tai gal is karto po manes butu paeme, nes man apziurejus sake kita diena atvaziuos is vilniaus, is Elektrenu pirkejai, bet taip matau ir nenupirko, jau dvi savaites praejo - ir vis dar neparduota... Baisokoka man ja dabar pirkti :) Bet vis dar pagalvoju :)

as pirkau neseniai frontera b. tai apziurejau ja ir tik po geru triju savaiciu apsisprendziau ir nupirkau. nors visiskai sveika buvo ir tikrai padori, niekas nenupirko. tiesiog pastebejau kad fronteru ne taip ir graibsto.

Redagavo gedasflip
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ne, skelbimas matau vel naujai atsirado, kazkaip ilgokai ja pardavineja, butu gera buvus tai gal is karto po manes butu paeme, nes man apziurejus sake kita diena atvaziuos is vilniaus, is Elektrenu pirkejai, bet taip matau ir nenupirko, jau dvi savaites praejo - ir vis dar neparduota... Baisokoka man ja dabar pirkti :) Bet vis dar pagalvoju :)

Tai tikriausiai tie pirkėjai mistiniai buvo - nekartą teko girdėt kad elė stovi norinčių įsigyt bet dažniausiai po keletos dienų pats pardavėjas skambina ir siūlo pirkt ba aniems, atseit, netiko :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.