Pereiti prie turinio

Patarkite zmones,kaip pasielgti??


Zydrunas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi,sudomino mane vienas visureigis, jeep grand cheroky 3,1 arba 2,7 dizelis,kaip ju pakabos,kas ju blokuojasi? nes kai pasiskabini pardavejiui tai tiek pribure,kad net ausis lepsta...laukiu zmoniu patarimo,gal kas turite vazinejate,man ne bekeliai,vietoj lengvos masinos i darba vazineti,ir pan...jokiu bekeliu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tėmų kur daug diskutuota apie šiuos variklius, jei nori variklio remontam išleidinėti tūkstančius tai imk, o dėl privalumų tai čia nuo metų ir modelio priklauso, kokios komplektacijos, galima pagal VIN kodą sužinoti gamikline komplektacija, jei kas būrta tai tik vizualiai pamatysi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šitame forume buvo diskusija apie JGC variklius - http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/19463-esminiai-skirtumai-ir-pliusaitrukumai-jgc-ii-31-40-ir-47/

mano nuomone, jei dyzelį - tik 2.7crd, jei benzą - 4.0 (paprastas ir patvarus). Na o šiaip grandas tikrai geras ir komfortiškas parketnikas B)

kuom tas 2.7 geresnys dyselis nuo 3.1?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

3.1TD tai tas pats legendinis 2.5TD, tik 1 cilindras pridetas. Bedos tos pacios.

Nustebinot... Vos nenupirkau su trukusia galvos tarpine. Nematau problemos ją pasikeisti - rankos ne kreivos. Tačiau kodėl sakote, jog daug bėdų? Kas jo daugiau per bėdos? Dėkingas būsiu jei trumpai paaiškinsite pargrindines bėdas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustebinot... Vos nenupirkau su trukusia galvos tarpine. Nematau problemos ją pasikeisti - rankos ne kreivos. Tačiau kodėl sakote, jog daug bėdų? Kas jo daugiau per bėdos? Dėkingas būsiu jei trumpai paaiškinsite pargrindines bėdas.

Nieko ten per daug nėra tokio blogo - čia tik kai kurių subjektyvi nuomonė. Lygiai tos pačios biedos kaip ir pas visus kitus motorus tik kad remontas reikalauja turėt daugiau žinių nei tvarkant seno golpelio varikliuką.

Apie tai jau buvo diskutuota ir manęs neįtikino kad tai pats blogiausias variklis koks gali būti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko ten per daug nėra tokio blogo - čia tik kai kurių subjektyvi nuomonė. Lygiai tos pačios biedos kaip ir pas visus kitus motorus tik kad remontas reikalauja turėt daugiau žinių nei tvarkant seno golpelio varikliuką.

Apie tai jau buvo diskutuota ir manęs neįtikino kad tai pats blogiausias variklis koks gali būti.

Nuraminot, o tai aš jau irgi norėjau pradėti dairytis į benzinus kaip čia visi pataria. Šiai dienai mane domina tik 3,1 dyzeliukas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vazineju su 3.1 ir tikrai neko blogo nematau domejausi ir dalim tai anglose visos 5 galvos su vostuvais visas komplektas 1000lt ziedai 70£ , ar 2.7 merso tek kainuoja tikrai ne. Buvau pas pazistama craislerio servise patarimo , paaiskinau kad visi keikia 3.1, tai isvede mane i lauka ir parode 6 jipus ir visi 2.7 tipo geriausiu motoru , ir pasake dar klausimu ira. Tai kad ir vazineju su 3.1 ir patenkintas .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vazineju su 3.1 ir tikrai neko blogo nematau domejausi ir dalim tai anglose visos 5 galvos su vostuvais visas komplektas 1000lt ziedai 70£ , ar 2.7 merso tek kainuoja tikrai ne. Buvau pas pazistama craislerio servise patarimo , paaiskinau kad visi keikia 3.1, tai isvede mane i lauka ir parode 6 jipus ir visi 2.7 tipo geriausiu motoru , ir pasake dar klausimu ira. Tai kad ir vazineju su 3.1 ir patenkintas .

O kokios apytikslės sąnaudos miesto ciklu važinėjant?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.