Pereiti prie turinio

Priekio išsijungimas


Ryšard

Rekomenduojami pranešimai

  • po 5 mėnesių...

Ten tokia viena detale susidevi (man tas pats buvo) nemoku pasiškinti, reikia pilnai haba isardyti kad pamatyti. Bet ne ti nuimti nuo stupicos jį, bet pilnai isrinkti. Kai man taip buvo, pasikeiciau i mechaninius, ne taip komfortabilu, bet labiau patikima, plius manau automatiniai brangesni butu zenkliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tinka nuo rocky 88 metu..o kiek naujiems sumokejai?

prasom

http://www.ebay.com/itm/Freilaufnaben-Daihatsu-Feroza-HEAVY-DUTY-The-Best-/250584206761?pt=DE_Autoteile&hash=item3a57fb8da9

 

690 su atsiuntimu mokejau :)/>/>/>

 

pas mane buvo automatiniai. vienas buvo uzklynyjas. kitas veike. tada uz deveta man siule uz 300. tada viska apsvarsciau ir nusipirkau abu naujus. p.s raudoni su metalu viduje, o vat juodi su plastmasinium vidum

:)/>/> deja devetu cia man niekas nepasiule. ai pasiule uz 400 lt senus devetus. nu tai zn, damokejau bisky ir gavau naujutelius

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku,reiks kazka galvot tada,pas mane tiesiog paprasi habai,visa laika suka ratus,tai nutariau i rankinius permesti :rolleyes:/>

kaip syuprasta visa laika suka ratus. tai pas atve automatiniai. yjungus 4 wd pavaziavus y prieky įsijungia. o isjungus 4wd ir palikus 2wd pavaziavuas atgal turi atsijungti :) tai gal jie uzklynyje irgi ir pastoviai suka pusasius ane ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 metų...
2012-02-19 08:34, Ryšard parašė:

Visiem ačiu už pagalba, problema išspresta :rolleyes: Visi vakumai išėjo "nafig" von, dabar salone atsirado dar vienas papildomas ryčiagas ir jungiasi 4H mechaniškai :D dabar viskas "ČIKI-PUKI" ;)

Nuo ko dejai riciaga ir i kuria vieta? Nes man tas vakumas dakniso jau.

Redagavo Aure97
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.