Pereiti prie turinio

Pajero Sport 2.5TD


armuxas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

iskilo problema- tiek silta tiek salta reikia ilgokai sukt kol uzsikuria,zvakes pakeistos,kuro filtras pakeistas.

Anksciau is puse abaroto uzsikurdavo,net prie didelio salcio.Slangute nuo filtro buvau nuemes,kuras vaikscioja laisvai.

Ryte kai kuriu,tai is pradziu prasuku nesildes,po to pasildau ir uzsikuria is pradziu variklis buna biski priduse(apsukos nedideles),bet tik kelias sek.

Tas pats ir silta jeigu kuri is karto tai ilgai reikia pasukt kol pagriebia,o jeigu viena karta pasuki biski (2-3 abarotai),po to antra karta kai kuri,galima sakyt,is puse abaroto uzsikuria!

Gal supratot ka as cia norejau pasakyt...

Buciau dekingas uz nuomones,kas galejo atsitikt!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

iskilo problema- tiek silta tiek salta reikia ilgokai sukt kol uzsikuria,zvakes pakeistos,kuro filtras pakeistas.

Anksciau is puse abaroto uzsikurdavo,net prie didelio salcio.Slangute nuo filtro buvau nuemes,kuras vaikscioja laisvai.

Ryte kai kuriu,tai is pradziu prasuku nesildes,po to pasildau ir uzsikuria is pradziu variklis buna biski priduse(apsukos nedideles),bet tik kelias sek.

Tas pats ir silta jeigu kuri is karto tai ilgai reikia pasukt kol pagriebia,o jeigu viena karta pasuki biski (2-3 abarotai),po to antra karta kai kuri,galima sakyt,is puse abaroto uzsikuria!

Gal supratot ka as cia norejau pasakyt...

Buciau dekingas uz nuomones,kas galejo atsitikt!

 

Pasitikrink kuro filtra (nauja, kuri pakeitei), man buvo naujam filtrui milimetrine skylute, brokas, pakeiciau dar viena, problema issiprende.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

iskilo problema- tiek silta tiek salta reikia ilgokai sukt kol uzsikuria,zvakes pakeistos,kuro filtras pakeistas.

Anksciau is puse abaroto uzsikurdavo,net prie didelio salcio.Slangute nuo filtro buvau nuemes,kuras vaikscioja laisvai.

Ryte kai kuriu,tai is pradziu prasuku nesildes,po to pasildau ir uzsikuria is pradziu variklis buna biski priduse(apsukos nedideles),bet tik kelias sek.

Tas pats ir silta jeigu kuri is karto tai ilgai reikia pasukt kol pagriebia,o jeigu viena karta pasuki biski (2-3 abarotai),po to antra karta kai kuri,galima sakyt,is puse abaroto uzsikuria!

Gal supratot ka as cia norejau pasakyt...

Buciau dekingas uz nuomones,kas galejo atsitikt!

greiciausiai kuras nuseda, dar gali buti siurblio riebosklis nesandarus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

sveiki, panasi problema - jeigu taip galima sakyti. visa diena vazinejau ir gesinau ir uzvedziau be jokiu problemu, bet kai gryzau namo uzstaciau kazka kieme, o kei reikejo patraukti, neishejo uzvesti, veda bet net negriebia. tai teko nustumti :((( ryt reiks ziureti kame problema, gal patarsit nuo ko tikrinti ? turiu minciu kad gal signalizacija kazka blokuoja, yra dar toks slapukas ( imobilaizeris - as taip manau ) pridedi toki su dviem kontaktasi prie tam skirto lizdo ir tada atjungia signalizacija. gal kas ka patars kaip tikrinti sistema ? aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kuro filtro membrana dedasi, dažnai ji sukietėja arba suskyla, tada pradeda traukt orą... ir prasideda problemos.... Sistema gaudo orą ir t.t. ..

O šiaip geriausia patikrinti taip:

Keiti kuro magistralę į skaidrią, koks 20 litų tos žarnos Litagroje kainuoja, tada stebi ją, jeigu eina purslai, tai oras kažkur eina, jei eina tarpais , kuras - oras - kuras, tai siurblys, membrana kai sugenda, tada pursluoja . Šiaip patariu pasikeist kuro magistralę į permatomą, skaidrią. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ok del tu membranu skaidriu :) as norejau pasiklausti kaip man ja uzvesti ryt ? degimas yra, starteris suka - ka tai reishkia ? nepaduoda kuro, bokuoja imobilaizeris ar dar kas. tiesiog kaip patikrinti tai ? kaip pasiziureti ar paduoda kura ? jei paduoda kura tada kazkodel jo neuzdega ir t.t. kaip visa tai patikrinti ? nes iki servizo neuzvedu neis nuvaziuoti o tempti tokia karve su mamos peugeot 206 nekoks vaizdelis butu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ok del tu membranu skaidriu :) as norejau pasiklausti kaip man ja uzvesti ryt ? degimas yra, starteris suka - ka tai reishkia ? nepaduoda kuro, bokuoja imobilaizeris ar dar kas. tiesiog kaip patikrinti tai ? kaip pasiziureti ar paduoda kura ? jei paduoda kura tada kazkodel jo neuzdega ir t.t. kaip visa tai patikrinti ? nes iki servizo neuzvedu neis nuvaziuoti o tempti tokia karve su mamos peugeot 206 nekoks vaizdelis butu :)

Atleisk kuro vamzdelio verzle kuri sukasi ant forsunkes ir bandyk kurt,pasirodys saliara,reiskias kura paduoda,jei saliara neateina,problema greiciausiai elektrinej daly.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu taip, i forsenkes kuro nepaduoda, buvau atsukes vamzduka, o kuro siurblys per vazvratke kai starteri suki eina. Siurblys lygais mechaninis. Gal patarsit kame galu ieshkoti, koki meistra vilniuj?

pas tave td ar tdi? jeigu td ziurek kuro voztuva kur ant siurblio stovi i ji ateina laidas gal ten beda jei tdi daryk diagnostika

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten yra elektrinis vožtuvas, jis siurblio viršuje į kapotą atsuktoje dalyje. Ateina laidukai iki jo. Gali jis durniuot, gali jo kontaktai durniuot, patikrink. Jis dešinėje pusėje viršuje stovi . Patikrink , gal pats jau miręs bus. Aš jau vieną keičiau.

Siurblį patį remontuot brangu, bet apsimoka. Vien ant stendo pastatymas apie 500 lt kainuoja, paskui jam su laiku vidiniai mandžetukai, salnikėliai ir šiaip kelios detalės išsidėvi. Tai viso gaunasi su darbais, stendais ir t.t. iki 1450 pinigų, bet paskui esi ramus. O dyzelistų Vilniuje daug. Aš taisiau saviškį "oro srautas", nors vieni labai keikia juos, bet man jų servizas patiko, nusimano visi kas vyksta ir turi labai daug aparatūros bei įrangos, jie yra brangūs, bet su garantija . O dyzelio variklyje pagrindas yra siurblys, daugiau tūpas veleno darbas ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks diegnostika daryti nieko nebus, tikiuosi ne siublys bus, gal ji kazkas blokuoja, koks signalizacijos imobilaizeris ar dar kas. aciu uz atsakimus

 

p.s. o kai siubliui galas ateina, kaip tai atsitinka kokie pirminiai pozymiai gali buti - tiesiog vat paima ir nudusta, nesiveda ar dar buna visokiu bajeriu su juo ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. o kai siubliui galas ateina, kaip tai atsitinka kokie pirminiai pozymiai gali buti - tiesiog vat paima ir nudusta, nesiveda ar dar buna visokiu bajeriu su juo ?

man siurblys nuduso ir viskas...vaziavau su muzikele, nuo kalniuko ijungiau neutralia pavara ir riedu..tik ziurau uzsidege genero lempute...nu galvoju generui amen...isjungiu muzika..variklis nedirba, pradedu sukti ..sukti sukti... a ....nieko, ant kompo pajungiu... "diesel pumpe kaput" ...:(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave td ar tdi? jeigu td ziurek kuro voztuva kur ant siurblio stovi i ji ateina laidas gal ten beda jei tdi daryk diagnostika

intecooleris yra reishkias tdi.

 

zinote gal kas protingai daro diegnostika, kas gali atvaziuoti i vieta Vilniuje ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

intecooleris yra reishkias tdi.

 

zinote gal kas protingai daro diegnostika, kas gali atvaziuoti i vieta Vilniuje ?

paskambink 864580088 atvaziuoja vieta jie is Vilniaus sako kad padaro normaliai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man siurblys nuduso ir viskas...vaziavau su muzikele, nuo kalniuko ijungiau neutralia pavara ir riedu..tik ziurau uzsidege genero lempute...nu galvoju generui amen...isjungiu muzika..variklis nedirba, pradedu sukti ..sukti sukti... a ....nieko, ant kompo pajungiu... "diesel pumpe kaput" ...:(

labai idomu per kuria vieta ant kompo jungei... ir ka gali matyti kompas kai siurblys mechaninis....???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

intecooleris yra reishkias tdi.

 

zinote gal kas protingai daro diegnostika, kas gali atvaziuoti i vieta Vilniuje ?

ir kas cia visiem darosi su tuo tdi... audiniu ir vw perdaug prisiziurejot... pas mitsa nieko panasaus nera sitam motore!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas cia visiem darosi su tuo tdi... audiniu ir vw perdaug prisiziurejot... pas mitsa nieko panasaus nera sitam motore!!!

ne gi tu nesupranti :) , dyzelis su turbina ir dar interkuleris todel ir TDI :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Ant kuro filtro membrana dedasi, dažnai ji sukietėja arba suskyla, tada pradeda traukt orą... ir prasideda problemos.... Sistema gaudo orą ir t.t. .

 

Sveiki,

gal kas galit pasakyt:ar ta membrana buna jau ant filtro kai perki,ar ji perkasi ir dedasi atskirai ant filtro?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.