Pereiti prie turinio

o ji 40-toji vis dirba


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 132
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Šveicariškas tai BRUNOX epoxsy jo importuotojas Jaros prekyba Anykščiuose iš sandelio 1l kžkur apie 50LT

O Vokiškas Wutch juo prekiauja toks pienelis 1l apie 100LT.

geri abu tik reikia viska pagal instrukcija daryti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tas pienelis?

Ir gal placiau kam naudojamas, kokie atsiliepimai, kaip naudojamas( tipo ant rudziu, ar nusveitus dengi) koks pavirsius gaunasi, storas sluoksnis ar ne, tipo po jo nieko nereikia ar dar kazkuo ant virsaus dengti..... :?::?::?:

Ir aplamai kuo geras, tipo kazkas naudoja kazkiek metu ir rudys neislenda ar dar kazkaip :?:

Tiek klausimu, nes slamsto pilna... O reikia gero, kad padarius ilgai negryzt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia užeik i viena iš filialu ir tau ten paaiškins apie ta wurth pieneli čia puslapis kur rasi filialu adresus http://www.wurth.lt/

jaigu dėl atsiliepimu tai tiek wurth pienelis tiek brunox epoxy užkonservuoja rudis 5-7metams buna ir ilgiau bent man tai kaip paslaptį pasakė automobilius restauruojantys meistrai.Tik pabrėžiu viska daryti pagal naudojimo instrukcija.Tiek ir težinau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip surišėjai.O toliau tai sako geriausia naudoti gruntus epoksidiniu pagrindu na tie kur su sukietintojais maišosi geriausia vokiški,geriau sukietintojo nedadėti negu perdaug idėti nes praranda elastingumą,o jai biški nedadėsi tai tik ilgiau dzius.Špakliuoti po gruntavimo tai tiek tu žiniu pas mane.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo pradėjom nuo to ,kad galiniam tiltui reikia blokiruotės o baigėm :roll:

Taigi dar kartą norėčiau nuo ko pradėjom,kaip išsiaiškinau 40-ta.buvo gaminama be jokiu blokatoriu,reikia pasakyti, kad ir be jų labai neblogai lipa.Idomu kaip butų LSD idėjus.Kažkas rašėt, kad tinka 60-tos.Ar jos būna su LSD.Man labiau norisi LSD,nes manau,kad LSD slidžiame kelyje geriau,o gal aš neteisus .Gal kas galit čia man ką patarti.

Dar norėčiau vairo stiprintuvą idėt ,nes uždėjus platesnius ratus stovint susukti jau sunku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano TLC HJ61 turi gale LSD blokiruotę, bet veikimo kaip ir nejaučiu realiai.

Slidžiame kelyje, gazuojant, sukasi abu galiniai ratai ir automobilio galą užneša. Taip, kad ir slidžiame kelyje pranašumo nėra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kukliomis žiniomis, BJ40 su LSD galiniame tilte buvo, priklausomai nuo to, koks kėbulas ir kokioj šaly parduota.BJ45a buvo su LSD, bet jau į gamybos pabaigą, 83-84m.

Kas dėl 60os serijos- dauguma jų buvo su LSD.Šiaurės šalių rinkai skirtos-visos be išimties.

Vairo stiprintuvas kai kuriose TLC40 buvo montuojamas originaliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau rocky su LSD pradžioj arba visai nesuveikdavo arba nešdavo kaip rašai į šoną.Viskas pasikeitė kai pakeičiau tepalus.Supylėm riboto slidimo tokius kuriuos naudoja audi sinchro ir tt.Iki pakeitimo budavo jai į šlapią kalną pradedi lipti tai iškarto ir junk prieki.O po paketimo net purve nestodavo tiktai neijungus priekio sunkiau vairuoti buvo suki o vistiek tiesiai stumia.

Jaigu jos nejauti tai gal kokia problema yra ,ten kažkokios ploštelės kaip automatinėse greičiu dėžėse yra ,gal jos sudilę tada irgi arba blogai arba visai neveikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Padekite išspresti problemėlę.

:?: Reikia TLC HJ-45 variklio techninio aprašymo .(Degimo nustatymo laipsnių,vožtuvų tarpų,

forsunkių atsidarymo slegio -barai.)Variklio kubatūra 3,6L.6cylindrai - kodas - H.

Gal kas turite kokios nors informacijos , ar žinote kur ieskoti.

Didelė beda su siuo motoru , nes buvo gaminamas labai trumpai .

Iš anksto dėkoju už bet kokią suteiktą informaciją .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.