Pereiti prie turinio

Galinio tilto blokiruotes pastatymas į MPI


Rekomenduojami pranešimai

del to kokie mano pusasiai dar nezinau, nes savo desiniojo neistraukiau iki galo, kadangi neatsukau satbdziu vamzdelio. o del uzsidegimo tai situacija ta, kad vakar isemes savo reduktoriu neskmingai nuiminejau guoli tai tik sian i darbo pabaiga nuveziau, kad nuimtu. O nuimti reikia, kadangi naujas toks SKF'e kainuoja 90 Lt. todel nuemes nuo savojo reduktoriaus uzdesiu ant blokuoto :)/>

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tiek pasake, bet nepirkau, nuemiau nuo savojo reduktoriaus ir uzdejau ant blokuoto. bet iskilo kita problema, mano tiltas siauresnis uz nupirktojo, tai teks gerokai patrumpinti abu pusasius (dedamas juos islosiu diskinius stabdzius), tad nezinau kaip cia gausis :unsure:/>

 

o kaip trumpinsi :?: atpjaut suvirint neiseis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Į MPI statant blokuota reduktoriu is MPII netinka pirmuko pusasiai, nes desinysis yra per trumpas. Su MPII reduktoriumi statant ir pusasius nuo antruko jie netinka, kadangi MPI tiltas yra siauresnis tai reikia pusasius trumpinti ten kur slicai, o taip nupjauti, kad butu ilgis geras ir dar liktu uztektinai slicu neiseina. Žodziu reziumė - norint MPI nebrangiai (salyginai) tureti blokuota galinį tilta, reikia perdeti visa tilta nuo MPII.

Redagavo skrajojantis_olandas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 5 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.