Pereiti prie turinio

MPII 2,8TD sankaba


kiesa

Rekomenduojami pranešimai

sveiki gal kas keitet tokio dzipo sankaba kas ten per stebuklas kad atbulai veikia.

pas mane reikia pedala i grindeles ispausti kol isimina sankaba ir tai nelabai ar uzteks tik guoli keisti nes matosi kazkoks didelis laisvumas per sonuni dangteli

post-7769-13219804109125_thumb.jpg

post-7769-13219804198008_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Durnas klausimas, bet kam diskatoriu nuo smagracio nusukinet? As nuemiau nieko nesukinedamas, poto pakeiciau snakabos diska vel prisukau diskatoriu i vieta ir vel sujungiau deze su varikliu. Nu aisku pas mane kebulo nebuvo tada, cia gal jis maiso?

tai tada dar vienas durnas klausimas. kaip sankabos diskeli pakeisti nenatzenijus diskatoriaus nuo smagracio? pagal mano maza patirti, tai tokia seka eina: smagratis-diskelis- diskatorius. na gal man tada rankos ne is ten auga :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As sneku apie dezes atjungima, tu apie sankabos diska. "tik deze taip lengvai nenusiims. teks per ta langeli diskatoriu nuo smagracio atzenyti (6 varztai) " Tai vat ir klausiu kam kankintis ir per ta langeli diskatoriu nuo smagracio atsukinet?? Dezes neatjunges sankabos disko irgi nepakeisi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.