Pereiti prie turinio

MANO AMERIKANCAS


Rekomenduojami pranešimai

tai kol kas kampe stovi... jie per sikna daryti - vientisi... nuo priekio iki galo vientisa detale beveik 6 m ilgio...

paziuresiu, gal paliksiu parduodant pridet, gal supjaustysiu kad padaryt arkas ant ratu, o tai biski kiso - masina apsika ne slobnai....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 180
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Man tai grazu kai ratai taip islinde kaip pas soola :) Noriu ir as taip, tik nerandu tokiu ratlankiu :D

 

Grazus tavo busikas tikrai, na del slenksciu aisku jau dabar ;) Siaip normalios kuro sanaudos lyginant su masina :) Superinis daiktas! Jau svajoju kaip irengineciau salona tokiam automobiliui... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane azuolo biski yra... manau paneles daryt... salono moldingus... apsvietimo remus... duru rankenas... gal but ir prietaisu skydeli... na ir t.t.

saldituva ir kavos aparatu istatyt i azuoline panele... atlenkiama staliuka... bagazineje padaryt "spintele" su imontuota dujine ir balionu... minciu biski yra... ziuresim ar uzteks kantrybes...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geros mintys :) Tokio dydzio automobilyje labai daug fantazijos galima tureti... :)

 

Del apsvietimo jeigu ka sugalvosi, yra tokios led juosteles 12v, plocio ji gal 6mm, storio apie 1-2mm :) Sviecia taip jog tikrai apsvietimui galima naudoti, tiek dekoratyviniam, tiek normaliam...yra daug spalvos spektru, pats pirkau silta balta, sviecia labai maloniai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane jau jos pastatytos, vienos virsuje uz stiklo, kitos "intimas" - uz palangiu paneliu is apacios (ten yra tarpas tarp sienos ir palanges krasto).... sviecia i grindis... labai maloniai ziuris... ir vaziuojant nakti man ne maiso ir keleiviai snapsa pilant ne prapila...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

va ir viskas... visi bandymai... laiko uzime 30 minuciu...

 

208978333.jpg

 

 

tokia ji tapo... t.y. sikna pakilo 4-5 cm...

 

208978366.jpg

 

 

buvo padaryti bandimai - pakrauta 1250 kg svorio (200vnt. 6 litru buteliu)...

 

208978391.jpg

 

 

rezultatas toks

 

208978381.jpg

208978405.jpg

Redagavo chimik
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.