Pereiti prie turinio

tlc-90 stabdžiai


Rekomenduojami pranešimai

gal teko kam susidurt - naudoju tlc-90 kaip donorą (važiuoklę) kitam automobiliui ir noriu iš jos išmesti ABS sistemą (pas tlc visi keturi stabdžiai diskiniai).

Ar užteks išmesti patį ABS bloką (persukant vamzdelius tiesiai į pagrindinį stabdžių cilindrą), ar reikia keisti ir patį pagrindinį cilindrą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane sudegė blokiruotės varikliukas užblokavęs galinį tiltą hebra atblokavo, ir dabar dega pastoviai ABS lemputė aišku jis ir neveikia, manau kad laidelius pakrapščius prie blikiruotės apgautum ABS ir nereikėtų jokių vamzdelių sukinėti tenais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir yra, nes man buvo nusitrynęs laidas, užsidegė ABS lemputė ir ABS-as neveikė.

Prie to paties, gal kas susidūrė su rankinio kaladėlėm, keitėt, ar žinot kur gauti, gal eina pritaikyti? Reikia visos sistemos, nes nusitrynęs kaladėlės andeklas, sutraukė spyruokles :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

su kaladėlėmis yra garai be jų liūdna.. turėjau tokią bėdą, esmė ta kad jas Lietuvoje pardavinėja po vieną, kaina kažkur apie 130 lt/vnt x 4 =520 lt,priklijuoti arba prikniedyti niekas nesiima kadangi pagalvėlė labai plona, taigi susiradau donorą ir nusipirkau už 40 lt visas, trosus pagamino naujus viską išvalė surinko sureguliavo ir tiek žinių... :rolleyes: kalades partempė iš kaišiadorių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Taip ir yra, nes man buvo nusitrynęs laidas, užsidegė ABS lemputė ir ABS-as neveikė.

Prie to paties, gal kas susidūrė su rankinio kaladėlėm, keitėt, ar žinot kur gauti, gal eina pritaikyti? Reikia visos sistemos, nes nusitrynęs kaladėlės andeklas, sutraukė spyruokles :scratch:

 

 

kaladėles turim, komplekto kaina 356lt. www.laumkelis.lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.