Pereiti prie turinio

Jusu nuomone apie frontera


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki norejau jusu nuomones apie 2,5 tds frontera Jau 7metus vazineju po laukus ir miskus (esu medziotojas) su 1988m 2,8td trooperiu norisi kazko naujesnio tai is vokietijos parsiovariau fronte tik nelabai apie ja nusimanau idomu kaip laiko variklis, vaziuokle ir koks pravazumas (sakysim su gerom padangom) Idomu ar verta keisti ar kaip sakoma paleisti i marcias (parduoti). Dekoju uz jusu nuomone

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norejau jusu nuomones apie 2,5 tds frontera Jau 7metus vazineju po laukus ir miskus (esu medziotojas) su 1988m 2,8td trooperiu norisi kazko naujesnio tai is vokietijos parsiovariau fronte tik nelabai apie ja nusimanau idomu kaip laiko variklis, vaziuokle ir koks pravazumas (sakysim su gerom padangom) Idomu ar verta keisti ar kaip sakoma paleisti i marcias (parduoti). Dekoju uz jusu nuomone

turejau fronte su 2,5.....jei ne sushiktas mataras,vazineciau po shei dienai...smagi,minkshta,konforto sociai....ne,bet,blin mataras......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad amzino nieko nera. Viskas genda. Tik kartais vaziuojant reik i dacikus aki uzmest,Radvi ;) Vazinejau juk su ta tavo fronte :D

zinai,kai stovint truksta viena is galvu,nors vaziuota buvo normaliai,nei uzkaitinta,nei ka...y dacikus taip pat ziureta pastoviai,tai atsiprashau....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savivaldybiu rinkimuose :D o jeigu rimtai tai forume buvo tema nepatikimiausio dyzelio rinkimai

Šiaip tai visada taip buvo - kalčiausias įrankis o ne tas kuris nemoka juo naudotis :D

Kai pasirodė Žiguliukai visi susiriesdami keikė kad nelaiko paskyrsymo velenėlai , visi išskyrus tuos kurie nebijojo paspaust gazą - tiems kažkodėl velenėliai laikė. Kartais su VM ne ta pati situacija - variklis tai mėgstantis sūkius ir ne lietuvišką požiūrį į aptarnavimą :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

gal ne ytema biski, bet pasakykit, noriu fronteros galios man daug nereikia, tai norejau paklaust apie ta 2,3 varikly??? manau geriau negu 2,5?? ar ne? manau islaikymas tikrai pigesnis, aciu uz nuomones

Na ,tikrai jei gyvas variklis, tai uztenka pilnai to 2.3. vienintele jo problemele-tepalo spaudimas. tad jei pirksi,tai butinai gerai pasildyk motora ir ziurek ar neuzsidega tepalo lempute, beje, apie tai jau daug prirasyta ir pridiskutuota forum.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo zinau apie ta spaudima, as turejau trumpai ant pardavimo paemes ta fronte su 2.3 varikliu ir man uzteko ten tos galios, buvo su 190000 rida is vokietijos,kurdavosi tai nelabai kaip nauja ,bet lampute nedegdavo ir slegis normalus budavo, tik va dabar noriu tevui nupirkt ir sprendziu klausima del to variklio... nes 2,8 tai jau variklio islaikymas nemazai kanuoja... tai man atrodo reikes ieskoti su dar nelabai mirusiu 2,3 varikliu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

puse litro didesnio motoro baidytis del brangesnio islaikymo siek tiek kvailoka. kiek jis ten daugiau suryja? ypac jai tata dar replios su juo...

Jei galvotum 2.3 ar 4.3 tada jau skirtumas sioks toks yra, o daba blusos suda daugiau kainuos ir tiek, o didesnis motoras yra didesnis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.