Pereiti prie turinio

terano 1 -remas


Rekomenduojami pranešimai

Laba diena . Esu naujokas su džipais. Turiu Nisan Terano 1 . 2.7 td. Gan neblogas džipukas. tik beda rėmas parudyjas.

Tai toks klausimas ar galima virint. Girdėjau kad paskui su ta bėdų būna ?

Jei kebulo nr nejudinsi tai kaip ir neturetu buti bedu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kebulo nr nejudinsi tai kaip ir neturetu buti bedu.

ne tik numerio negalima judint (as savo netycia pajudinau.. t.y. uzvirinau :) )bet aplamai remo virint negalima, arba suvirint taip kad nesimatytu.. nes TA reikalaus ekspertizes, o kad suvirint ir kad nesimatytu, tai remas auksinis bus, o turint omeny dabar NT I kainas neverta, vadinasi virint normaliai ir po blato i TA

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu netingi - keisk rėmą, Vytis 4x4 turėjo, jei nepardavė, prašė apie 300 Lt su važiuokle. Rėmas buvo geras, derinau sau (rėmas dvidurio ir keturdurio vienodas 1 terano). Aš pats turėjau iš švogerio paėmęs su papuvusiu rėmu, (pats su skardom dirbau daug metu, bet virinti rėmo nebesiryžau - darbas nevertas rezultato)atidaviau Teraną atgal ir jis buvo sėkmingai paleistas dalim...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

jo su remais problema man irgi reiketu jeigu sako kad tinka nuo NT1 dvidurio tai gal zinot kur rast o ka daro kiti dzipistai ar niekas su teranais nevazineja ar kaip

Jei ten tik kelios skyles,o kitur dar sveika,tai uzvirini graziai,uztepi bituku ir praeini normaliai TA.Jei remas supuves kapitaliai,

kad ji bandyt tvarkyt,reikia imt kebula.Bet jei supuves remas,tai ir kebulas bus puvekas,vienu zodziu gaunasi didelis ir brangus

hemorojus.Aisku jei yra didelis noras galima suradus gera rema bandyt ant jo uzmest kebula,bet tik,kad ji bekeliant ar jis neprades

byret gabalais ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.