Pereiti prie turinio

del jeep wrangler sirdies


donce666

Rekomenduojami pranešimai

pas mane merso turbo dyzelis 3 litru 5 cilindru

siaip su deze biski ne kas, na nebent deti razdatka labai letinancia, nes pirmu begiu sauliu tikrai nepapiesi, buk spakainas, o siaip traukia neblogai

jei ka 861464493, galesi nusifotkinti kas kaip daryta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nupirkau jeep wrangler 89m 2,5b ir noreciau ten matyt dyzeline sirdele gal kas susidures su tuo laukiu pasiulymu ir patarimu kokia geriau det i ji biggrin.gif

 

 

dėk dujas ir bus gerai, viską užgermėtink, variklis lengvas, galios labai daug pagal varikli, paskandinsi - žvakes išsuksi, prasuksi, įsuksi ir vėl važiuosi, jei nepadėjo mano nuomonė tai už kiek atiduosi varikli su dėže, nes Tau ji netiks prie kito variklio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėk dujas ir bus gerai, viską užgermėtink, variklis lengvas, galios labai daug pagal varikli, paskandinsi - žvakes išsuksi, prasuksi, įsuksi ir vėl važiuosi, jei nepadėjo mano nuomonė tai už kiek atiduosi varikli su dėže, nes Tau ji netiks prie kito variklio

 

deja-deze-islieka........kaireje priekinis kardanas..............nebent zaisti su atskira deze-plius razdatke..... o kai kemsi i benza dyzeliuka-perdavimai visada zemesni,,,ratus didint reikia .. min. 33...........tada gali daug maz islosti............greiti..........turim didziule praktika... siame darbe..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja-deze-islieka........kaireje priekinis kardanas..............nebent zaisti su atskira deze-plius razdatke..... o kai kemsi i benza dyzeliuka-perdavimai visada zemesni,,,ratus didint reikia .. min. 33...........tada gali daug maz islosti............greiti..........turim didziule praktika... siame darbe..

 

o kam man variklis be dėžės?biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif , tik su dėžę, jei keis varikli tai tada yra varijantas tiltų DANA44 su kitoj pusėj reduktorium

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tiltai dana 44, ratu didinti tikrai nereikia, nes ir taip merso dezes pavaros ryskiai perilgos, patruliui be sansu geram kelyje pavyti, bent jau isvietos, zodziu merso 3 td variklis, merso deze ir nisan king cab razdatke, vsio, puikiai vaziuoja, beja jei versi tiltus butinai atkreipkdemesi, kad po apvertimo galiniam tiltui tepalo kontroline propke pasidaro zemiau nei pusasiai, tai reiskia, kad pusasio guoliai garantuotai suksis sausi ir kas dvi savaites desi naujus nesuprasdamas kame shaknys, sita etapa jau praejau, sudejau dvieilius rutulinius guolius ir tik tada supratau kame beda buvo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tiltai dana 44, ratu didinti tikrai nereikia, nes ir taip merso dezes pavaros ryskiai perilgos, patruliui be sansu geram kelyje pavyti, bent jau isvietos, zodziu merso 3 td variklis, merso deze ir nisan king cab razdatke, vsio, puikiai vaziuoja, beja jei versi tiltus butinai atkreipkdemesi, kad po apvertimo galiniam tiltui tepalo kontroline propke pasidaro zemiau nei pusasiai, tai reiskia, kad pusasio guoliai garantuotai suksis sausi ir kas dvi savaites desi naujus nesuprasdamas kame shaknys, sita etapa jau praejau, sudejau dvieilius rutulinius guolius ir tik tada supratau kame beda buvo

 

Nesikartok apie ta probke.... Pervirink. auksciau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tiltai dana 44, ratu didinti tikrai nereikia, nes ir taip merso dezes pavaros ryskiai perilgos, patruliui be sansu geram kelyje pavyti, bent jau isvietos, zodziu merso 3 td variklis, merso deze ir nisan king cab razdatke, vsio, puikiai vaziuoja, beja jei versi tiltus butinai atkreipkdemesi, kad po apvertimo galiniam tiltui tepalo kontroline propke pasidaro zemiau nei pusasiai, tai reiskia, kad pusasio guoliai garantuotai suksis sausi ir kas dvi savaites desi naujus nesuprasdamas kame shaknys, sita etapa jau praejau, sudejau dvieilius rutulinius guolius ir tik tada supratau kame beda buvo

pusasio guoliai nesitepa reduktoriaus tepalu ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.