Pereiti prie turinio

KLAUSIMAI SENBUVIAM


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 170
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Su amerikonų elektra ne kartą darbavosi šitas žmogelis 8-603-00003. Patogu tai, kad į vietą atvažiuoja :liux:

O važiuoklė ten elementari linginė ir tiltai paprasti, ką konkrečiai reikia pažiūrėt? jei yra galimybė atvažiuok su K-5 pas mane į garažą viską pačiam aprodysiu :salut: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki. rimtai pradejau mastyti apie explorerio tilta nuo modelio 95-01. tik va noreciau kad kas nors paporintu kokiai komplektacijai ar ten velniai zino nuo ko priklauso.. zodziu man reiktu tilto su 4.10 perdavimu.. cherokiams visks aisku kas ir kur, o exploreriams kaip ten yra su tais perdavimis?

p.s. atidaryt dangteli ir paskaityt kas parasyta tikrai moku.. bet noreciau preliminariai zinot prie ko einu.. ar yra isoreje kokios "birkos" prikabintos? ar seip paziurejus i modeli galima itart kas viduje? :)

aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Gal kas esate bande i 2001m ford f-250 7.3 automata ideti mechana? Metus laiko kaip deze man taiso ir nesutaiso,tai svarstau galimybe nupirkti deze nuo tik galu varomo senesnio ford, tik neaisku ar tinka razdatkes pajungimas ir kitos velniavos.

Redagavo Darius30
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

Gal kas žinote, kokie stabdžių vamzdeliai naudojami 1991 Ford E-350? Įprasti Europiniai ar kažkokio amerikinio sriegio? Gal patarsit kas Kaune galėtų parduot/pagamint? Dar reikalingi galiniai stabdžių būgnai tvarkingi (kiek žinau tinka nuo F serijos)

 

Ačiū

 

861049433

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kiek pamenu amerikiniai coliniai, vaziuok I hansaflex sake, kad yra coliniu stuceriu

turiu nuo e350 visa galini ir priekini tilta, bugnus atskirai nenoreciau parduoti

 

Kad tai būtų F tiltų komplektas 4x4.... Beje o lingių komplektų gal turi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

pradedu draskyti ford explorer 8.8 tilta.. dangtelis neturi tepalo skyles (kaip dana 35).. klausimelis: per kur pilasi tepalas ir kiek jo reikia? tiltas stoves "netradiciskai" t.y. cvastavykas bus paverstas aukstyn. tai automatiskai tepalo reiks daugiau..bet vat kiek? kaip manot, gal geriausia butu, kai tiltas jau stoves vietoje daryt probke dangtelyje mazdaug truputi zemiau vamzdziu vidurio lygije?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.