Pereiti prie turinio

Laiškas forumo dalyviams


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Toks laiškas išsiustas visiems dalyviams:

 

Sveiki,

PRAŠOME SUSIPAŽINTI SU LAIŠKO TURINIU.

Šis laiškas išsiunčiamas visiems forumo dalyviams - tiek naujokams, tiek senbūviams.

Forume užregistruota pakankamai daug neaktyvių dalyvių bei atsitiktinių "vienadienių" lankytojų.

Nuo šių metų stengsimės registraciją administruoti, kad išvengti bereikalingų atsitiktinių registracijų.

Sumažinus dalyvių skaičių iki realių interesantų - bus paprasčiau visus informuoti apie 4x4 renginius ir svarbius įvykius.

 

Norintiems ir toliau naudotis 4x4forum.lt resursais, rekomenduojame atlikti sekančius veiksmus:

 

Užeinat "Mano profilis" ir dešinėj viršuje atsiranda mygtukas "Redaguoti mano profilį" - spaudžiat.... matote skirtuką "Papildoma informacija" ir viskas prieinama papildymams ir redagavimui...(anksčiau buvo atjungtas redagavimas, nuo šiandien veikia)

 

1, Tinkamai užpildyti savo "Mano profilis" laukus su realiais kontaktiniais duomenimis. "Papildoma informacija" nerodoma viešai, tai tik administracijai matoma informacija, kuri padeda ekstra atvejais - pvz prašant evakuacijos jo rajone - prisiskambinti forumiečiui.

2, Glaustai prisistatyti skiltyje "Apie mane" - ši informacija padės kolegoms atsirinkti bendraminčius, ar jus vairuojate visureigį ir kiek metų ar tik domitės su jais susijusiais dalykais.

3, Jei pirmi metai dalyvaujate, prisistatykite ir ABC forume naujokams - kažkam tai bus bent vienas įrašas, patvirtinantis, kad norite čia bendrauti su kitais ir dalintis informacija.

4, Perspėkite savo kolegas apie šį laišką, gal būt ne visi tikrinasi forume pateiktą paštą.

 

Kovo mėnesį, dalyviai ignoravę rekomendacijas ir anonimai bus išregistruoti.

Visus naujus dalyvius forume registruosime tik su motyvacija.

 

Tikimės turiningo dalykinio bendravimo ir informacijos apsikeitimo šiame specializuotame 4x4 forume.

 

Klausimai ir pasiūlymai aptariami skiltyje "Forumo veikla" - ten galima klausti be registracijos http://www.4x4forum....-forumo-veikla/

 

Administracija

Meris

 

 

p.s. jei turite klausimų ar pasiūlymų, galima šioje temoje...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar ko :) čia jus turit stabdyt ir per kepurę užvožt... a mes nebent į jūsų raportą reagusoime, fiziškai gi visko nesukontroliuosi... :)

Beja Hunteri, gal moderatorium apsiimsi būt prie Maverių ? :) aplamai jei kas jaučiaties tikri žinovai kokios markės ir raukiat informatikoj, rašykite man į AŽ ir gal jus tapsit temos moderatoriais ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užeinat "Mano profilis" ir dešinėj viršuje atsiranda mygtukas "Redaguoti mano profilį" - spaudžiat.... matote skirtuką "Papildoma informacija" ir viskas prieinama papildymams ir redagavimui...(anksčiau buvo atjungtas redagavimas, nuo šiandien veikia)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"* MSN

* Website URL

* ICQ

* Yahoo

* Jabber

* Skype

* Lytis

* Pomėgiai"

 

Ir gi situ nesuprantu. Galeciau ir zmonos varda uzrasyt (telefono ne! :D ), bet nezinau prie ko priskirt.

Gal galima kaip nors sulietuvint? Ar skliausteliuose irasyt vertima, nes dabar nezinau ar pliusiuka det prie "jabberio" ar dar kazka? :blink: Nes visi mes biski "jabberiai" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutvarkyta - profilyje prieinamas redagavimui vardai, pavardės ir tel numeriai (ši informacija viešai kitiems dalyviams nematoma ir nepasiekiama, tai tik esktra pagalbos atvejams, kai reikia susisiekti su dalyviu, kreiptis į Adminus per AŽ)

 

Užeinat "Mano profilis" ir dešinėj viršuje atsiranda mygtukas "Redaguoti mano profilį" - spaudžiat.... matote skirtuką "Papildoma informacija" ir viskas prieinama papildymams ir redagavimui...(anksčiau buvo atjungtas redagavimas, nuo šiandien veikia)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei aš neklystu, tai šiame forume nėra galimybės pačiam išsiregistruoti iš narių sąrašo (nutraukti narystę). Gal todėl prisikaupė nemažai jo narių, kurie jau nebesilankydami čia dėl įvairių priežasčių, neturi galimybės jį palikti ir jų nuolat daugėja.

Jei tokia galimybė yra, reikėtų ją paskelbi kartu su šiuo laišku (ar atskirai) į el. p. ir galima būtų tikėtis, kad adminui bus mažiau vargo juos šalinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nesivargins išsiregistruoti.

 

 

Dabar prie reikalo;

"matote skirtuką "Papildoma informacija"" - nematome (nu tikrai nematau).

 

Trumpai jeigu, tai mano V.P. yra, tel yra, miestas yra, pomėgiai yra, e-mailą irgi matyt žinot, jei jau tą laišką gavau (nors kur ans įsirašo tai irgi nerandu). Nieko aš ten netaisiau ir nepakeičiau, jei kažką ten kažkokioj slaptoj vietoj taisyt reikia, tai aš nerandu kur...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei aš neklystu, tai šiame forume nėra galimybės pačiam išsiregistruoti iš narių sąrašo (nutraukti narystę). Gal todėl prisikaupė nemažai jo narių, kurie jau nebesilankydami čia dėl įvairių priežasčių, neturi galimybės jį palikti ir jų nuolat daugėja.

Jei tokia galimybė yra, reikėtų ją paskelbi kartu su šiuo laišku (ar atskirai) į el. p. ir galima būtų tikėtis, kad adminui bus mažiau vargo juos šalinti.

 

yra daug kurie prisiregistarvo, bet nė karto neprisijungė ir neskaitė .... vaikai, vaikai, vaikai... :) taipogi kas per praeitus metus nė karto nebuvo prisijungęs skaitymui, irgi bus pašalinta registracija...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rolleyes: Nezinau kaip kitiems,bet man atrodo,kad per daug konfidencialios informacijos reikalaujama.Gerai,kad dar saskaitos duomenu neprasoma.Neturiu ko slept,bet forume (t.y viesoj erdvej) reikalaut pavardes,gimimo metu ir t.t ,daugiau negu keista.Ir nelabai guodzia patikinimas,kad informacija prieinama tik tam tikriems asmenims.Ka keicia ir kam naudingas tokiu duomenu suteikimas????Ar neuztektu pvz. vardo,miesto ir kontaktinio numerio???
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rolleyes: Nezinau kaip kitiems,bet man atrodo,kad per daug konfidencialios informacijos reikalaujama.Gerai,kad dar saskaitos duomenu neprasoma.Neturiu ko slept,bet forume (t.y viesoj erdvej) reikalaut pavardes,gimimo metu ir t.t ,daugiau negu keista.Ir nelabai guodzia patikinimas,kad informacija prieinama tik tam tikriems asmenims.Ka keicia ir kam naudingas tokiu duomenu suteikimas????Ar neuztektu pvz. vardo,miesto ir kontaktinio numerio???

Na pavyzdziui as, nei rasiau , nei rasysiu savo pavarde, gimimo data ir t.t. kam reikia tas zino kas as, kada gimes ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks laiškas išsiustas visiems dalyviams:

 

 

Kovo mėnesį, dalyviai ignoravę rekomendacijas ir anonimai bus išregistruoti.

 

Vadinasi, pagal nauja "rekomendacija" kovo menesi busi pasalintas :D .Zodi REKOMENDACIJA as kazkaip kitaip suprantu.Gal mano supratimas iskrypes???Pagal mane tai cia REIKALAVIMAS

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pavyzdziui as, nei rasiau , nei rasysiu savo pavarde, gimimo data ir t.t. kam reikia tas zino kas as, kada gimes ir t.t.

Na idomus visdelto zmones...mes gi Tavo ,nei vardo nei pavardes nematysim.O pasveikint su gimimo diena noresim.Nejaugi ca tokia didele paslaptis,nebent Tavo pavarde Kubilius .. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D įsidarbinau stt :D

 

VISŲ PIRMA ČIA NEREIKALAUJAMA :P Vieša erdvė, kai viešai matoma, o ši privati informacija pasiekiama tik administratoriui....

 

na ne kartą buvo tokių bangu, bet pasidairykite... ir kituose forumuose dalyviai turi galimybę užsipildyti gimimo datą - tiesiog tai tam, kad ir kiti bendraujantys žinotų ar čia mažvaikis peza nesamones ar senam diedui stogas jau pavažiavo... be to programa primena kitiems apie gimtadienį.

Beja gimimo data nėra privaloma.

 

Dėl vardų pavardžių, kas bijosi, gali bent raidę parašyti... realiai užtenka vardo ir tel. nr... jei čia kam reikėtų labai tų slaptų duomenų, tai nebūtų ir kiti keli tūkstančiai trynami... ne kartą buvo, kai kas nors labai ieško forumiečio, kuris į AŽ ir meilus neatsako- tada kreipiasi į adminus ir mes galime rasti tel numeriuką to ieškomo... ar kas iklimpęs kokiame rajone ir prašo pagelbėti su evakuacija - tik tam tai ir reikalinga. Gal kada ateity dėl kokių renginių priminimus sms galima bus išsiusti....

 

na ir pabaigai: "Zodi REKOMENDACIJA as kazkaip kitaip suprantu.Gal mano supratimas iskrypes?" - gal būt esi normalus :D bet iš to normalumo skaldai malkas, kur nėra reikalo.... Mano parašyta buvo: "dalyviai ignoravę rekomendacijas ir anonimai bus išregistruoti." - vardo ir tel įrašymas jau ne anonimas ir neįgnoravimas... tai kur čia problema ?... :D

 

p.s. prisiregistruodamas kiekvienas matė taisykles ir spaudė "sutinku"... taigi keista, kad ir po to dar kila tokios bangos dėl duomenų pateikimo... juk čia ne šiaip forumas atsitiktinių pravažiuojančių - o VISUREIGIŲ entuziastų OFF-ROAD fanų vieta, o tai žmonės su gerom senom tradicijom ir pagarba vienas kitam...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D įsidarbinau stt :D

 

 

Dėl vardų pavardžių, kas bijosi, gali bent raidę parašyti... realiai užtenka vardo ir tel. nr...

Nu va....kits raikalas :D .Net minties nebuvo kelt cia kazkokias bangas.Jei tai butu iskart pasakyta ir tame "laiske", tai nebutu ir jokiu kalbu.

O jei rimtai,tai bent jau as, turedamas asmens varda, pavarde,gimimo metus ir miesta galiu susirinkti begale informacijos apie asmeni.Nereikia dirbt ir STT.Transportas,nekilnojamas turtas,adresas ir t.t ir t.t. Kodel kiti to negaletu??

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias lomis

sutvarkyta - profilyje prieinamas redagavimui vardai, pavardės ir tel numeriai (ši informacija viešai kitiems dalyviams nematoma ir nepasiekiama, tai tik esktra pagalbos atvejams, kai reikia susisiekti su dalyviu, kreiptis į Adminus per AŽ)

 

Užeinat "Mano profilis" ir dešinėj viršuje atsiranda mygtukas "Redaguoti mano profilį" - spaudžiat.... matote skirtuką "Papildoma informacija" ir viskas prieinama papildymams ir redagavimui...(anksčiau buvo atjungtas redagavimas, nuo šiandien veikia)

Viskas veikia, jau galima pakoreguoti info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.