Pereiti prie turinio

Laiškas forumo dalyviams


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Nu va....kits raikalas :D .Net minties nebuvo kelt cia kazkokias bangas.Jei tai butu iskart pasakyta ir tame "laiske", tai nebutu ir jokiu kalbu.

O jei rimtai,tai bent jau as, turedamas asmens varda, pavarde,gimimo metus ir miesta galiu susirinkti begale informacijos apie asmeni.Nereikia dirbt ir STT.Transportas,nekilnojamas turtas,adresas ir t.t ir t.t. Kodel kiti to negaletu??

jaigu reikes ir asmens koda parasysiu,nes, net metinese zukles bilietuose praso :blink: ...o cia gi visi savi :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va....kits raikalas :D .Net minties nebuvo kelt cia kazkokias bangas.Jei tai butu iskart pasakyta ir tame "laiske", tai nebutu ir jokiu kalbu.

O jei rimtai,tai bent jau as, turedamas asmens varda, pavarde,gimimo metus ir miesta galiu susirinkti begale informacijos apie asmeni.Nereikia dirbt ir STT.Transportas,nekilnojamas turtas,adresas ir t.t ir t.t. Kodel kiti to negaletu??

 

tau tik noris tuščiai padiskutuoti... ar skaityti nemoki ? :) koks kitas reikalas, kai iš pradžių parašyta: "1, Tinkamai užpildyti savo "Mano profilis" laukus su realiais kontaktiniais duomenimis." - kur gi reikalavimas vardą pavardę rašyti ?... kiekvieno asmeninis reikalas pateikti "tinkamai" teisingus duomenis, gi paso kopijos nieks neprašo :) čia tik rekomendacija... ar likti apsimetėliu ar tapti šios bendruomenės dalimi - jums rinktis... melo kojos trumpos :)

 

pvz mano duomenys turi kitų šalių džiperių savitarpio pagalbos duombazėje - bet kuris dalyvaujantis irgi gauna tokį sarašą - nutikus bėdai turi tel kur garantuotai tau padės svetimoj šaly...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jaigu reikes ir asmens koda parasysiu,nes, net metinese zukles bilietuose praso :blink: ...o cia gi visi savi :rolleyes:

Na lyg ir savi, bet zinot kaip buna su tais asmens kodais ir t.t. paskui gali tekt zaist zaidima, mama patekau i avarija ar kazka panasaus :)

Pasiliekam prie to kas nori tas raso kas nenori neraso :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tokios " papildoma informacija" net nėra.. Aš iškart , prieš 5 metus apie save viską parašiau ir su forumo vyrais į giliausias pelkes lindau N kartų, vidury nakties keldavau ir nelaimėlį iš griovio lupdavau...Taip su visais purvo broliais tapom..... Paskui su geriausiais forumo meistrais viską pas save antikvarą persirinkau ir važiuoju dabar laimingas , laukdamas sekančio suvažiavimo... :salut:

 

 

 

O čia , ne į temą, nes kursiu tuoj naują temą, pilu žibalooo :cheer:

- Oi laukiam, laukiam, mes X-brado laukiam , atsimenu pernai trijose vietose vidury pievų apsnigtų, kamščius sudarę buvom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.