Pereiti prie turinio

Per minkstos nivos galines spyruokles


Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

 

(jei panasi tema yra tada nepastebejau)

 

reiketu patarimo ir pasiulymo. Esme tokia kad iskeliau nivos gala pakisant gumas virs spyruokliu, na simboliskas liftingas (aisku keltas proporcingai ir priekis). Galines spyruokles liko standartines. Viskas gal ir neblogai pradziai butu, bet tol kol vaziuoji vienas, jei suseda 4 vyrai tai galas smarkiai nuseda ir to liftingo kaip ir nelieka ir pjaunantis giliam sniege ar siaip purve priekis aukstai, o galas velkasi.

 

Kazkur kazka girdejau kaip sakoma VBP (viena bobute pasake), kad i niviniu spyruokliu vidu deda lyg audi 80 siauresnio diemetro spyruokles taip iskelia masina ir ji tampa kietesne, man aktualu kad spyruokles butu kietesnes ir netaip greitai susigniuzdytu nes dabar tikrai per greitai nuseda, aisku prarasiu minktuma, bet kaip sakoma juk cia dzipas :)

 

Todel norejau uzvesti diskusija del keliu problemu:

 

1. Gal kas keles gala yra ir nuo kazkokios masinos pritaike spyruokles kurios tikrai stipresnes (ne tik liftingas bet ir ne toks greitas susedimas)

2. Taip pat gal kas zino nuo kokios masinos gal eitu rasti spyruokles ilgesnes nei standartines nivines

2.1. srote klausiau sake kad nelabai isivaizduoja dar ilgesniu

2.2. butu gerai apseit be dvieju spyruokliu suvirinimo ilginant

2.3. apie apatiniu leksteliu sukelima ant tilto virinnant zinau, gumas kisant virs virsutiniu leksteliu - jau pasidares.

 

Dekojam uz atsakymus ir pamastymus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint kokios dabar pas tave spyruokles. as ir draugelis, abu kelemes nivas, vienodu principu ir vienodais ismatavimais, maniske pakilo gal 2cm auksciau ir zmoniugalejau priimt daugiau. speju, gal vien del to kad naujesne.

O 1 nivai 4 zmoniu komplektas + deze alaus ir kibiras saslo tai jau perdaug, nebepenasu i bekeles pasivazinejima. Geriau 2nivos, 4 zmones 2 dezes alaus ir kibiras saslo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane 1978 metu niva, visa savo gyvenima pas mus ir prabuvusi, tai spyruokles originalios ir tikrai minkstokos greitai seda :) tai galvoju gal ka nuo kitokiu masinu pritaikyti ar dar kitoki sprendima priimti tai del to ir uzvedziau tema :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškok nuo universalo VAZ 2104, jos ilgesnės šiek tiek.

Beje, Kaune, Aleksoto turguj anksčiau toks bachūras prekiaudavo vien spyruoklėm, dabar-nežinau, seniai buvau, jo tel. nr. 8 680 25666

 

dekui uz kontaktus :) ir uz patarima :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada senai į žigulių spyruoklių vidų dėdavo gumas, kurios buvo skirtos naudoti tarp blokų statant blokinius namus. Pavidalas jų buvo kaip pilnavidurio apie 40 mm skersmens šlango. Atsipjaudavai kiek reikia ir susidedi į spyruokles. Vienas iš pliusų buvo tas, kad pagal tų gumų ilgį galėjai padaryti taip, kad jos nebeleisdavo spyruoklei susispausti būtent prie apkrovos, o tuščiai mašinai praktiškai poveikio nebūdavo.

Bet kur dabar kažką panašaus gauti, tai neįsivaizduoju.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, nežinau. Nivos vienas iš privalumų, kad ji - minkščiausias visureigis bekelėje...

O jei nori kietos taburetės, tai pirk seną patrulį. Vat ten galėsi kiek norėsi žmonių kraut ir lingės neprasės.

 

kad niva minkstesne uz kitus viska puikiai zinau, patrulio nesiruosiu pirkt turiu niva ir man jos uztenka. Esme kad jei vaziuociau offroad savo malonumui normalu kad vaziuoji vienas arba kiti islipa, bet niva pas mane naudojama ne tik malonumams bet ir kaime prie darbu ir kai vaziuoja 4-5 vyrai atlikt kokio darbo dar prisikabini priekabele ir vaziuoji 5 km lauku keliukais tai nepasakysi visiems kad jus islipkit o as vaziuoju o jus eikit peskom 5 km. Pries dvi savaites taip teko daryt, kai pjoviausi per kieta sniego pluta ir gan nemazai sniego, tai kai nuseda ir pilvas daznai jau bruzinasi (ir dar arku nespejau susitvarkyti platesnem padangom), o islipus iskarto kitas reikalas, na bet ka as cia aiskinu ir taip aisku ka reiskia dzipui liftingas.

 

Taip kad as puikiai zinau kad prarandu minkstuma ir su ja nevazineju atsfaltais, viskas 30 km spinduliu, todel kaip sakoma priimi sprendima ir as ji priemiau toki kad man tinka kietesnis variantas, o jei jums netinka per kieta niva tai laikykit isideje minkstas spyruokles.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada senai į žigulių spyruoklių vidų dėdavo gumas, kurios buvo skirtos naudoti tarp blokų statant blokinius namus. Pavidalas jų buvo kaip pilnavidurio apie 40 mm skersmens šlango. Atsipjaudavai kiek reikia ir susidedi į spyruokles. Vienas iš pliusų buvo tas, kad pagal tų gumų ilgį galėjai padaryti taip, kad jos nebeleisdavo spyruoklei susispausti būtent prie apkrovos, o tuščiai mašinai praktiškai poveikio nebūdavo.

Bet kur dabar kažką panašaus gauti, tai neįsivaizduoju.

 

na kazka ir as girdejau kad deda gumas i spyruokliu vidu, reiktu aleksoto turguje paziuret... Pabandyti galima nepatiks ismesi daug nekainuos tos gumos svarbu rast..

 

dekui uz pamastyma :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kolega dažnai vežioji vyrus į laukus, tai tada padėk guminius paaukštinimus ir po spyruoklėm. Tuščia Niva gal kiek ir "rakom" stovės, bet prisėdus krūvai diedų minkštumo neprarasi ir "liftą" išsaugosi. Beje, o kokio storio gumos: 2 ar 4 cm?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kolega dažnai vežioji vyrus į laukus, tai tada padėk guminius paaukštinimus ir po spyruoklėm. Tuščia Niva gal kiek ir "rakom" stovės, bet prisėdus krūvai diedų minkštumo neprarasi ir "liftą" išsaugosi. Beje, o kokio storio gumos: 2 ar 4 cm?

 

jau padetos gumos virsuje apie 5 cm, bet naudos mazai nes greit seda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Nivoj 2002 m. spyruoklės atrodo netgi per kietos, iki pusės susispaudė, kai vietoj galinės sėdynės buvau prikrovęs malkų iki stogo.

 

Taip kad gal gelbėtų tiesiog naujos spyruoklės.

 

Kitas variantas - bent jau Vln geležinkelių depe spyruokles atkaitindavo, ištempdavo ir vėl užgrūdindavo. Esu taip daręs keliom mašinom, pasiteisino. Jei reikia, dar kažkur turiu gaz24 tokias pailgintas.

 

A.

 

jau padetos gumos virsuje apie 5 cm, bet naudos mazai nes greit seda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.