Pereiti prie turinio

Q:apie FJ Cruiser


Rekomenduojami pranešimai

taigi visi vienu balsu šaukia - po 96m normalių visureigių nebegamina... :)

net išgirtosios TLC105 modelio turi silpną priekinį reduktorių.... susiėda per 50t,km....

Amerikoj viską mėgsta kas nauja ir gražu, spec jų rinkai durys be stoikių (hamburgerių apsiėdusiems...).. :)

Offroude - daug pribumbasų joms daro, gal su protingu tiuningu kažkiek važiuos, bet tik ne mūsų pelkėtose trasose.... brangiai kainuos remontas...

 

tegu pasiskaitinėja čia: http://forum.ih8mud.com/forumdisplay.php?f=41

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

specialiai Pelkiniui... :lol: Retro- senas, naujai prikeltas... o Runner yra žymiai naujesnis modelis už 40ofkę, ir dar jei jo naujausioj bazėj padarytas, tai vabsčė ne į temą... Na jei pas pati kitokia logika, tai nieks neprieštarauja...

O man jis RetroForty, a manai jį ne be reikalo pavadino FJ Cruiser ??? nes visos sarakovkės vadinosi FJ ir BJ , o Runner tai visai kita šeima, ne Cruiser giminės... :) juos tik TOYOTA vardas sieja...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaiku pedijoje

The Toyota FJ Cruiser (FJC) is a retro-style compact SUV produced by Toyota introduced as a concept at the 2003 Chicago Auto Show and in production form at the following North American International Auto Show. It went on sale in early 2006 as a 2007 model and features styling reminiscent of the original Toyota FJ40 Land Cruisers from the 1960s (particularly the front fascia and wrap around rear windows), and is based on the Land Cruiser Prado platform, which is also used by the 4Runner. The FJ cruiser was not originally intended for production but due to enormous consumer response about the car following the North American International Auto Show, production eventually began in early 2006. All FJ Cruisers are built by Hino Motors in Hamura, Japan.

 

[edit] Engine

The FJ Cruiser uses the 4.0L 1GR-FE DOHC V6 with VVT-i, rated at 239 hp (178 kW) at 5200 rpm, and 278 lb-ft (377 N·m of torque at 2700 rpm ([3]). It is the same engine that is used in the Tacoma and 4Runner. Premium fuel is recommended to produce the fuel efficiency that is officially reported by Toyota, though actual efficiency varies based on a variety of conditions.

 

Daiktas TUPIEMS ir NETURTINGIEMS amerikonams taciau super gerai parduodamas nes kainuoja barabanine versija nuo MSRP: $22,110 iki 23,700 USD

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: ot keistuolis, manai mane įtikint RetroRunner yra teisinga manyti ?

Nifiga - tai sarakofkės prototipas, tai buvo atspirties taškas kūriant šį modelį, o naudojamos Runerio ( skolintos iš Prado ) platformos ir tie patys varikliai - tai tik faršas, kad šis SARAKOFKĖS konceptas važiuotų... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po stalu Pelkinis slepiasi.... :lol:

Gali įrodinėt apsiputodamas, man tai sarakofkės atgimimas... savo išvaizda, ir man dzin kad Prado agregatai sukišti, kokius ir Runner naudoja... Pvadiniams FJCrusier, o ne FJRunner - pats Kapiš ?, kin dza dza..

 

Beja, koks tavo reikalas kas jas perka ? turi teisę įžeidinėti ?.....

Kiti sau gali leist nusipirkt "gražų žaisliuką" nors ir už m20-25t usd ir pažaidę, numest.... a tu jau užsisvajojai visam gyvenimui patikimą visureigį tūrėt ? ... Daba ir TLC105 ir naujesni Kinijoj jau kepami, nesvajok...

Fsio, man davo dramlių darymas iš musės užkniso.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali nesiputodamas neatsakyti i pacio sukurta fleima? :D

 

Jeigu esi alergiskas mano asmeniui tai susilaikyk nuo bereikalingu gincu, nebers pagaugais. :D

 

Po stalu nieko nera! Neieskok, faktai ant stalo gulejo.

Zmogus paklause ka kiti mano apie FJ, o TU parini kad jis (FJus) tau yra soroka :D

 

As sakau, kad jame yra Runeryje montuojami agregatai, o TU leidi putas ir sakai kad TAU FJ tai soroka nors pjauk tave su benzininiu pjuklu :D

 

As sakau kad daiktas skirtas amerikos rinkoje gyvenantiems tupiems amerikonams, o Tau vaidenasi izeidimai :D

 

Bandziau patarti ir pasidalinti ziniomis su cia besilankanciais visureigininkais bet matyt primyniau Tavo ambicijas nes nera protingesniu siame forume uz ADMINISTRUOJANTI DRAKONA.

 

 

ŠLOVĖ DRAKONUI! :P

 

ŠLOVĖ DRAKONUI! :P

 

ŠLOVĖ DRAKONUI! :P

 

Dabar geriau :?:

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va ha ha... :lol::lol::lol:

 

kas gi čia puola į asmeniškumus ir eina pagaugais ? :lol:

 

mano reakcija buvo paprasta - parašiau savo nuomonę :

"koks "retroruneris" - tai naujai atgimus savo išvaizdos detalėm sarakovkė.... "

 

a tamsta puolei įrodinėt, teisybės ieškot, kai tau kelis kart sakoma "man asmeniškai FJCruiser..."

 

taigi kas kam labiau nepatinka čia ir kas liguistai reaguoja į kitokią nuomonę ???... :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.