Pereiti prie turinio

Per Afrika!


Kodiak

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

planuojame kelione per Afrika. Tikslas - PAR. Neesame dideli Off-road'istai, todel noreciau betkokiu techniniu patarimu.

Automobili pasirinkome Toyota Land Cruiser 3.0 D. Noretusi kad kad kasnors ismanantis, jei nesunku, surasytu ka butina papildomai isirengti, ko kelioneje tikrai prireiks, ir aisku ka automobilyje butina patobulinti,

ka sumontuoti. Bus vaziuojama pagrinde keliais, bus ir bekeles beabejo. Dykuma vaziuot kaip ir nesiruoshiame. Noreciau visu nuomoniu, patarimu, nukreipimu ir pan.:)

 

Aciu!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, pagrindas manau bus keliai, kokie ten jie bus - tokie. tikslas ne off-road'as, tikslas pervaziuot kontinenta, praplest akirati, susipazinti su kultura. Atsizvelkime ir i tai:)

taigi, pradedu:

 

Toyota land cruiser STOCK:

 

Papildomai (papildykit, savom mintim, aciu):

 

Papildomas kuro bakas.

Talpa vandeniui.

All-terrain tipo padangos, visokiai kelio dangai.

Dugno apsaugos.

Papildomi halogenai.

 

Teskime!:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai trumpas sarašas kelionei per visą Afriką :rolleyes:

 

Pradžiai gal prie kelionės maršruto su avariniais variantais reikia padirbėti.

Ir į kelionę navigaciją pasiimti. Be to pakeliui ko gero vizomis teks pasirūpinti

 

Tokią kelionę reikia ir nufilmuoti ir nuotraukų gerų tikrai bus - dar vienas komplektas kelionei.

 

Skiepai, medikamentai.

 

Per smėlį tikrai teks važiuoti - dar plius sandtrekai ir kt.

 

Pagdangų komplekto užteks ? Bent rem komplektų verta paimti.

 

Apranga,palapinės, maisto gaminimas, . . .

 

Visas sarašas bus netrumpas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va sito ir noriu, kelione negreit. Jos pobudis kaip ir sakiau nieko bendro su off-road sportu. Manau teisingai kreipiausi, noriu kuo daugiau tokiu atsakymu, kad galeciau pradeti sudarineti sarasiuka:) Kiekvienas bent po viena uz nuosirdu aciu, ir ziurek sarasiukas atsiras:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar labai pasidomek kurios valstybes turi sienas atviras,o kurios nagluha uzdarytos.Vizu problemos nepamirsk.Nes daugeliu atveju ambasadas rasi tik Maskvoj,o ar gausi vizas,tai dar klausimas.Labai gerai reikia isstudijuoti kelia per vidury Afrikos.Ten ne tik pavojinga,bet ir nelabai keliu yra.

Mes irgi viena diena planuojam tiksliau svajojam iki ten nusigaut,tik ne iskart per visa afrika,o dalimis kadangi vien tik iki ekvatoriaus nuvaziuot reikia 1 men,tai iki pietu afrikos manau gali uztrukt iki 3men o gal ir dar ilgiau.tai kaip tai mums per ilgas laiko tarpas.O siaip Rimo pastabeles labai teisingos.

Taip kad gero kelio ir sekmes.

P.s. Butinai isigykit satelitini telefona ir pageidautina sekimo sistema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prirašęs buvau aš čia daug patarimų ir pamąstymų.

Ištryniau, nes ir taip ir kitaip galvojau- vienu automobiliu važiuot yra savižudybė (dar tokį atstumą, tokiom sąlygom), o aš nenoriu prisidėt prie savižudybės.

Tavo kelionių patirtis kokia? Nes jei tik civilizuotos, urbanizuotos šalys, tai tu geriau į Palangą važiuok. Be piktumo čia, įžeist nenoriu, tiesiog...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XXI amžius jau už lango, Afrika atrasta ir netgi dalinai civilizuota :D Gal žmonės važiuos rytine dalimi: Egiptas, Sudanas, Kenija, Tanzanija, Mozambikas? Važiuos pagrindiniais keliais, prieš kiekvieną važiavimą patikrins tepalus, skysčius, padangas, palys po mašina - apžiūrės ar niekas tenai nekliba? Blogiausiu atveju nuims numerius, parduos mašiną ir vietiniu autobusu nusigavę į oro uostą laimingai parskris namo :)

Savo laiku daug važinėjau po Rusija, pradžioje buvo baisu, kad sugesiu kur miške ir bus "kaput", bet pasirodo, kad reikalui prispyrus galiu ir pats mašiną lauko sąlygom paremontuot (ačiū Dievui, rimtų gedimų ir nepasitaikė) ir žmonių aplink gerų yra - sustos ir padės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones vaziuoja autostopu, dviraciu, motociklais, citroenais, vabalais... svarbu noras yra ir litai nespaudzia, svarbu marsrutas, kolektyvas. kaip pvz pateisiu praitu metu keliones iviki. kazkur sacharoje, mauritanijoje, kaime sutinkam lietuvi su kokiu 20-ties metu senumo enduru, ir ka, jis ne tik per afrika liakia, bet ir pasauli apvaziuoti zada... taip kad sekmes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XXI amžius jau už lango, Afrika atrasta ir netgi dalinai civilizuota :D Gal žmonės važiuos rytine dalimi: Egiptas, Sudanas, Kenija, Tanzanija, Mozambikas? Važiuos pagrindiniais keliais, prieš kiekvieną važiavimą patikrins tepalus, skysčius, padangas, palys po mašina - apžiūrės ar niekas tenai nekliba? Blogiausiu atveju nuims numerius, parduos mašiną ir vietiniu autobusu nusigavę į oro uostą laimingai parskris namo :)

Savo laiku daug važinėjau po Rusija, pradžioje buvo baisu, kad sugesiu kur miške ir bus "kaput", bet pasirodo, kad reikalui prispyrus galiu ir pats mašiną lauko sąlygom paremontuot (ačiū Dievui, rimtų gedimų ir nepasitaikė) ir žmonių aplink gerų yra - sustos ir padės.

 

Taip, vaziuosime Rytine Dalimi!:) Automobili taip pat parduosime, nereikia mum off-road'o dar kart sakau. Am, gyvenau PAR metus, is ten isvazinejas esu nemazai, taip kad gyvenima maciau, per daug dramatizuojat. As gi apie techninius dalykus paklausiau:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prirašęs buvau aš čia daug patarimų ir pamąstymų.

Ištryniau, nes ir taip ir kitaip galvojau- vienu automobiliu važiuot yra savižudybė (dar tokį atstumą, tokiom sąlygom), o aš nenoriu prisidėt prie savižudybės.

Tavo kelionių patirtis kokia? Nes jei tik civilizuotos, urbanizuotos šalys, tai tu geriau į Palangą važiuok. Be piktumo čia, įžeist nenoriu, tiesiog...

 

Jo, kazkodel visu reakcija tokia pati.

P.S. Satelitini tlf. turim:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones vaziuoja autostopu, dviraciu, motociklais, citroenais, vabalais... svarbu noras yra ir litai nespaudzia, svarbu marsrutas, kolektyvas. kaip pvz pateisiu praitu metu keliones iviki. kazkur sacharoje, mauritanijoje, kaime sutinkam lietuvi su kokiu 20-ties metu senumo enduru, ir ka, jis ne tik per afrika liakia, bet ir pasauli apvaziuoti zada... taip kad sekmes.

 

Ir forumuose nesedi:)))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena masina as nevaziuociau.Per savo keliones buvau sugedes Karpatu kalnuose,Rumunijos kalnuose,Uralo kalnuose ir Rusijos stepese.Kada vaziuoji ne vienas problemos kazkaip sprendziasi o vienam didziule beda. Ziema teko sugesti Rusijos stepese netolo Tolijacio.Pirma masina pamaciau uz 26val.tai buvo mano laime nes benzina sudeginau besisildydamas.Tai cia Rusija kur kiekvienas kaimietis mielai padeda o Afrika sudetingiau.Afrikoje buvau tik Egipte sesis kartus bet ir tenai jauciasi draugiskumo stoka jeigu blaskaisi po dykuma su nuomuotu dzipu. O giliau manau izvis karo stovis,nenoriu gilintis manau yra kas geriau zino.Visgi viena masina nepatariu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.