Pereiti prie turinio

MP habai/ratų užraktai/4x4 sistemos veikimo principas


Rekomenduojami pranešimai

Dima , Hubai pas tave automatai, jeigu nori  100 proc  priekio 1 pusašio surakininimo, tai keisk į mechaninius. O tai yra 102 eurai :) Bet atmink, priekis veda tik ta pusę , kuri lengviausiai kliūtį įveikia, vadinasi, suksis ratas vienas , kur lengviau :(

Yra ir tokiems dalykams priešnuodžių.... Bet jie labai brangūs ir , manau , apie tai sekantį kartą padiskutuoti galima būrų :)

 

Paskaites jau supratau kad bekelei geriau mehaniniai bet as dar neapsisprendziau kam as visureigi nupirkau :D  Seip planuojau kad naudosiu kaip darbini arkliuka, na ir retkarciais i kokia bekele galima issokt. Zodziu kolkas renkuosiu komforta. Kai atsibos keist automatinius tada pakeisiu i mechaninius ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • Atsakymus 197
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...

Vaziuojant vien galu pradeda kabinti viena haba ,atsiranda garsas kai kad per dantracius eitu .Vaziuojant visais 4 jokio garso nera.Tai cia habas nusibaiges ar koks tepalas jame netoks ar kas cia?

manau habas neatsijungia pilnai,nebandei isjungias 4x4 pavaziuot atgal?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Automatas kartais mėgsta užkirmyt ir "plavnai" neatšoka. Reikia atgal pavažiuot tada. Bet nereikia lėkt 500 metrų atgal. Užtenka 2-6 metrus, kol atsiranda laisvumas. Bet automatas palaipsniui dyla, tai atgal važiavimai nepadės. Reiks keisti habą arba plauti ir adatinį guolį keisti. Salidolas draudžiamas į habus.

Geriausia keisk į mechaninius. Juos užrakink, o tik tiltus atrakinėk. Dyzelio sąnaudos padidės apie 0, 5 l , bet bus patikima. O tai su tais susidėvėjusiais automaitais paskui prisicirkinti galima :)

Man buvo taip. Sėdėjau pelkėje gilioje ne pakatuškėse, nes tikėjau, kad automatai pas mane veikia. O pasirodo, kad sukasi tik vienasgalinis ratas vandeny :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Na ar dar liko mp1 vaziuojanciu?

Uzsistovejo mano masiniukas ir nustojo jungtis prekis. Pirmas itarimas buvo habai. Nusukus dangtelius ten viskas isdziuve. Nusiemiau praplovimui ir radau ant vieno dar visai sveika o ant kito tik gabaliukas dantuko. Turiu dar du habus bet taip saugiai kaskur padejau kad dabar nerandu :) bet atsimenu kad issirinkau du geriaisius kai dejau ant masinos kadaise. Tad ten irgi buvo tas dantukas sudroztas. Klausimas, kaip gidyt? Ar parsiduoda si detale atskirai? Gal kas tekino? Apie patikimuma viska zinau ir keist mehaniniais nenoriu.

post-12121-0-22425200-1545039123_thumb.jpg

post-12121-0-55525100-1545039142_thumb.jpg

Redagavo Dima72
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek supratau vienas cia dinozaura turiu :)

Biski informacijos: Lirosta turi naujusmahaninius habus 74e vnt. Be nuolaidos. Bet man visgi norisi automatiniu.

Kitas klausimas: radau kitus savo habus ir ten tas pats. To lezuvelio tik likuciai. Kaip issiardo tas habas? Ir taip ir taip sukioju? Visas kliba bet neissiardo. Internete irgi nerandu atsakimu :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na list is masinos kiekviena larta nesinori. O vaziuoti su ijungtais greitai negali ir asfaltu vaziuojant negerai ant posukiu. Zodziu noriu "komforto" nors sis zodis ir nelabai tinka mano pajerikui :D

Kam kiekviena kart lipt ijungt isjungt habus.Ijung isjung tik razdatkes rycaga is salono,suksis tik pusasiai ir kardanas,o razdatke bus atjungta,taip gali ir asfaltu ir posukiais vazinet kiek nori.Ar lysno 0,5ltr. saliaros gaila,priekinio tilto poras,granatas,kardano kryzmes nori taupyt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam kiekviena kart lipt ijungt isjungt habus.Ijung isjung tik razdatkes rycaga is salono,suksis tik pusasiai ir kardanas,o razdatke bus atjungta,taip gali ir asfaltu ir posukiais vazinet kiek nori.Ar lysno 0,5ltr. saliaros gaila,priekinio tilto poras,granatas,kardano kryzmes nori taupyt?

Gerai būtų jei tas tingėjimas tik papildomus 0,5 ltr saliaros kainuotų . . . 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai būtų jei tas tingėjimas tik papildomus 0,5 ltr saliaros kainuotų . . . 

Nu jo,savaitgalinis pasidraskymas po miska ne tiek kainuoja,o jei dar koja medine ir azartas ima virsu,tada gali buti ir ojo joi.....O ir visureigis perkamas ne ant kuro taupyti ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai tadas sako. Cia ne kuro taupime reikalas. Nu turiu 4 habus kurios tikiu galima sutvarkyti. Tiek kiek as vazineju, man ju uztektu ilgam. Dabar grazus oras, norisi savaitgali islist i miska. Reikia skubiai sutvarkyt viena ir pirmin. Bet besina kad neeina isardyt. Tuoi susinervuosiu ir tikrai mehaninius psimsiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Tadai, tikrai padejo. Tiesa neturejau laiko ardyt toliau bet man reikiama detale istraukiau. Ten aprasyta kad reikia kaskokio spec irankio tolimesniam ardimui ir dveju zmoniu. Nezinau ar butina man list, nebent pravalyt viska. Seip jau savaite benzine imerkti gal jau ir istirpo visi nesvarumai. Bet kokiu atveju informacija labai naudinga. Bandisiu sutvarkyti bet jei vel prades oziotis mesiu lauk ir desiu mehaninius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Kaškaip neparašiau kuom viskas baigesi. Visai iškrito del visu švenčiu.

Ilindes tvarkyt habus, "zaodno" nusprendžiau pakeist dar nuo vasaros gulinčius apatinius šarnirus bet kai ilindau tai teko ir ratu guolius ir adatinius ir amortikus ir sarašui sitam nera galo :D taip isijaučiau kad net abeju kardanu križmes pakeičiau :D bandziau svarkes pagalba priauginti ta ležuveli ir man kaip ir gavosi bet paskui kaip nuslifuot? Bulgarke nelenda o žaisti su dilde nebuvo laiko. Grižau iš parduotuves pilnu vežimeliu, tarp detaliu buvo ir nauji mechaniniai habai. Teko aišku iškest ora ir kaimynu patičias, tipo "na tu ir radai laika remontams" bet aš visgi buvau miške! Habai išbandyti, atsarginis ratas ir galinis dangtis sulankstyti, žodziu viskas kaip priklauso :D

post-12121-0-02652600-1547760569_thumb.jpg

Redagavo Dima72
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.