Pereiti prie turinio

isuzu trooper "hab"


livess

Rekomenduojami pranešimai

sweiki esu naujokas jei nesunku padekit daug skaitinejaus bet vistiek nelbj supratau:tai pas mane isuzu trooper 87m, 2,3benzinas nevaro priekio tilto ziurejau razdatke gera nes kardanas ir pusasiai sukasi tai kiek suprantu habai kaip jie ar tvarkomi ir ka ten tvarkyti reiktu pas mane jie automatiniai..iskarto dekui uz info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

ka tik parejau is garazo visa diena praleidau prie isuzo Buvo beda su priekiu nuo pusasio galo numaudavo fiksavimo ziedelius ir hubai neisijungdavo tai paemiau viena neauksta saiba apie 4mm storio ir uzmoviau ant pusasio o kita saiba priverziau su varstu (gale pusasio yra sriegis)ir isbandzius bent kol kas viskas puikiai veikia Daug geru patarimu dave vienas forumietis nes pirma karta susiduriau su tokia problema taciau kai viska isbandai savo kailiu viskas daug aiskiau pasidaro jei kas bus neaisku klausk bandysime padeti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal cia uzsuks asai kuriu noreciau paklausti ar kam yra teke susidurti su trooperio siek tiek padilusiais habo dantimis man kilo ideja (o gal kur jau buvo diskutuota bet as neradau) kad geriau susikabintu nufrezuoti kokius tris mm (atsiprasau nezinau tikslaus detales pavadinimo)nuo tos dalies per kuria sukasi varztai vidine puse ir mano paskaiciavimu habo dantys vel sukibtu gal ir ne pilnai bet zymiai geriau nes siap dabar habai veikia bet isokus i didele pusni buna kad prasoka jusu forume esu naujokas ir butu idomi profesionalu ir senbuviu nuomone

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenufrezuosi , jau bandžiau tai padaryt su OF habu - labai kietas metalas.

Pirmiausiai pasitikrink ar sveiki granatą centruojantis guolis - adatinis , stovi stebulės viduj.

Habo eigą padidinau parinkdamas adatų ( trys adatos tarp dantračio ir jungimo mechanizmo , stovi po antra spyruokle žiūrint nuo rato ) ilgį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pusasio ir granatos centravimo guoliai nauji reikes bandyti pagal tavo patarima (ar sudetingas ardymas ir nuo ko pradeti nes nebuvau susidures)

Alionas paraše - skambink , bus paprasčiau .

Tarp kitko mintis apie viršutinės aboimos patrupinimą gan nebloga va tik sunkiau rast kas sutiks gadint šlifavimo stakles ba tik taip galima aną patrumpint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Sveiki,

Nusipirkau Isuzu Trooper 91'(32' mud)  ir prima karta susiduriau su tai hubais, papasakokit kam jie ish viso reikalingi ? Ir ar nieko nesulauzysiu jeigu juos uzvirinti ( auto hub ), nes maniskiai kaip suprantu puse daliu ant ju truksta - tai nusipirkau auto lock hubs, bet juos servize ishpeike. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, 

hubai sujungia priekinius pusasius su ratatais. Buna automatiniai kada ijungus paskirstymo dezes svirti i 4H arba 4L bus varomi abu tiltai ir buna mechaniniai kada norint ijungti priekini tilta reikia ant priekiniu ratu pasukti rodykle i LOCK padeti o isjungiant i FREE padeti. Privirinus pastoviai suktusi priekiniai pusasiai ir kardanas bei paskirstymo dezes dantraciai nors ir paskirstymo dezes svirtis butu ijungta i 2H padeti (tokiu atveju varomas tik galinis tiltas) Mano pasiulymas butu deti mecaninius nes zymiai patikimesni ypac vaziuojant kur buna didesnes apkrovos (per purva dideles pusnis ir tt)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Da ta masina bus naudojama tik i bekele karts nuo karto, tad moketi 500lt uz mechaninius hubus nera verta tai sudarytu 1/4 masinos vertes. Tad bandau ishsisukti su minimaliom ishlaidom. Uzdesiu automatinius pradziai, jeigu nelaikys uzvirinsiu kciortu... Tegul sukasi tie mazkai... Pas mane Jeep WJ nera jokiu hubu ir viskas visada sukasi ir nieko blogo, manau ir cia nesulauzysiu nieko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 5 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.