Pereiti prie turinio

"White off-road 2011" sausio 8d.


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 140
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

 

 

Taip, tai žiedas, labai perspektyvus naujas žiedas ir ateičiai, gaila kad viena klasė rungsis, oro salygos vadinamai Turistų klasei nepagailėjo snaigių kiekio kas Molėtu rajone jau ir šiandien katastrofa, bet maloniai prašom bent pasižmonėti, pabendrauti, pasilinksminti būryje 4x4 manjakų, bus laužas aikštelėj, bus košė (kažkokia nauja jau), arbata, vaikams ir mamytėms Arkliukas su rogėm, pats senis šaltis paliko, po renginio ir apdovanojimų veiks rusiška pirtis

 

Gero pasivažinėjimo icon_salut.gif

 

Pagal orų prognozę reiks arkliuko su valtim o ne su rogėm :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai tau sneket,kai tu gps kaip mano bobute maldaknyge skaitė. O čia chebra tik geležim kaustyta. Mes būsim 62km molėtų lukoile'kam pamyžt,kam saliarkos,kaip visada,tik valandą įmesk.arba atvažiuosi pasitikt kokią 9val.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vapšče,kam tokia padganialova,reikia keltis vos ne 5,kurt pečių,apsiruošt,labai čiotka būdavo 10 val. Sakykit savo nuomones,ne tai sudalyvausim kaip žiūrovai,man vis tiek į Jaurus reikia nusibelst.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vapšče,kam tokia padganialova,reikia keltis vos ne 5,kurt pečių,apsiruošt,labai čiotka būdavo 10 val. Sakykit savo nuomones,ne tai sudalyvausim kaip žiūrovai,man vis tiek į Jaurus reikia nusibelst.

 

 

9,45 brifingas, pirmas startas 10,00, eiliškumas būrtų keliu bus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.