Pereiti prie turinio

Vaizdelis


DariusNP

Rekomenduojami pranešimai

debilu su bmw pilni ir LT keliai. lenkai cia ne prieko. kazkodel jei kas pries nosi absurda koki padaro tai butinai 2 is 3 bus bambalis... jau paranoja issivystys man, pamatau  vaziuojanti bambali ir laukiu kol jam saus kas i galva :) ir dazniausiai sauna anksciau ar veliau...

ar cia marke zmones veikia ar cia man vaidenasi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei!!! As jau 4 BMW turejau ir tikrai kol kas neatsisakau ju. 

 

Kolega man vis sakydavo jog as gana agresyviai vaziuoju iki tol, kol patsisigijo BMW. Dabar jis baudas pats mokasi uz greiti ir t.t.

 

Is dalies sutinku, jog BMW, tai vairavimo stilius, bet tai nereiskia jog Toyota (ar kitoje) markeje sedi gudresni!!!! 

https://www.youtube.com/watch?v=X6uRGQolcZY

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as issakiau savo nuomone, kuri su tavo gali ir nesutapti, net nesiruosiu kazko irodineti ar iteigineti, tuo labiau ziureti  ar rodyti vaizdu pagrysianciu ar paneigianciu  argumentus. mano kely bambalistu durnu pasitaiko daug daugiau nei visu kitu markiu debilus kartu sudejus ir taskas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ner ko varyt nei ant vairuotojo, nei ant lenku nei ant bmw. o gal vairuotojas nusiteike shy automobily tobulinti ateityje? nuluzo pr bamperis- reishkia reiks galingesnio,... ,....,,.. chia juk vaizdeliu skyrelis, shtai ir parode su iksu 'vaizdely' :D man patiko

Ai kaip prigeri ir ne tokiu sposu prikreti :D

:liux:  :liux:  :liux: 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.