Pereiti prie turinio

vitara bekelei


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

sveiki visi . Turiu vitara ir galvoju ja pasiruost savo malonumui po miskus ir dumblus pasivazinet. Gal kas galit kokios nors informacijos suteik apie toki paruosima. konkreciau kokius ratus, kaip pakelti, ir tt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi . Turiu vitara ir galvoju ja pasiruost savo malonumui po miskus ir dumblus pasivazinet. Gal kas galit kokios nors informacijos suteik apie toki paruosima. konkreciau kokius ratus, kaip pakelti, ir tt.
musu Caras nusipirko vitara...jo paklausk...seip tai vaziuoja ir neblogai,kaip tokiam auto.. :D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka caras vakar tikejo imest mb spyruokles i prieki bet...meciau kelia del takelio ir pasiekustiksla jau nebeliko noro kazka daryt :)))

 

siaip pasikonsultavau su ismananciu zmogum ir darysiu taip:

i prieki mb 124 spyruokles i gala zigulio 4 karavano :) paskui kebuliuka pakelsiu nuo remo ir 31 ratus. galiausiai gervyte ir sniorkeliuka tada bus viskas. siaip esu gan patenkintas vitara dabar standartas su medvedziais tai visai nieko tik zemoka...

 

P.S. jei Radvis ka nors dovanos saugokites :))) man paliko virve dovanu tai viso reikalo pasekmes-gal. chvastavyko salnikas praplyso :)))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka caras vakar tikejo imest mb spyruokles i prieki bet...meciau kelia del takelio ir pasiekustiksla jau nebeliko noro kazka daryt :)))

 

siaip pasikonsultavau su ismananciu zmogum ir darysiu taip:

i prieki mb 124 spyruokles i gala zigulio 4 karavano :) paskui kebuliuka pakelsiu nuo remo ir 31 ratus. galiausiai gervyte ir sniorkeliuka tada bus viskas. siaip esu gan patenkintas vitara dabar standartas su medvedziais tai visai nieko tik zemoka...

 

P.S. jei Radvis ka nors dovanos saugokites :))) man paliko virve dovanu tai viso reikalo pasekmes-gal. chvastavyko salnikas praplyso :)))

o tas radvis :D
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!Man irgi idomu butu paskaityti patarimu. Jau trecius metus vazineju su "Grand Vitara", buvau pora kartu "Bekeles fiestoje", bet nebaigiau trasos. 5 km vaziavau 2 val. Visa laika gelbejo chebra su trosu. Supratau, kad reikia kazkiek pakelti, bet nuo ko pradet ? Ar pirkti padangas 31 colio? Ar deti saibas ant remo ? O tada nereikes ilginti vairo traukiu ir stabdziu slangu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.