Peršokti prie turinio

Nuotrauka

MP blogai kuriasi/dumina/nesandari kuro sistema

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

Tadas2

Tadas2

• Žinučių: 2.005
  • Reg. 2008-09-19, 17:57
  • vilnius
Panasu,kad nesandari kuro sistema.

mazvydas

mazvydas

• Žinučių: 305
  • Reg. 2009-12-29, 20:14
  • Kaunas

Panasu,kad nesandari kuro sistema.

gal galite patart nuo ko reiktu pradeti ieskoti bedos del to nesandarumo? gal kuro vamzdelius nuo bako bandyti tikrinti?

rolka

rolka

• Žinučių: 414
  • Reg. 2006-11-08, 20:09
  • Vilnius
Paprastai, užsikimšus kuro filtrui, ant laisvų variklis dirba normaliai, o nevysto aukštų apsukų, dingsta trauka. Pasistatyk permatomą šlangelį, nuo kuro filtro į siurblį, jei burbulų nebus, reiškia problema ne kuro padavimo sistemoje.

Lince

Lince

• Žinučių: 302
  • Reg. 2007-01-08, 20:49
  • Vilnius
Pagal nupasakotus simtomus siulyciau isplauti kuro baka ir svarbiausia kuro paemimo filtriuka bake. Rasei kad pili rusiska saliarka, o nuo jos labai greitai bake atsiranda visoko brudo ir jis tikrai neisdeks isvazinejus baka iki dugno. Brudas kaupiasi, todel jis ir brudas :smile: . Yra buve variantu, kad esant tokiai problemai "meistrai" siulo keisti kuro siurbli, ar net kapitalini variklio remonta :grin: :grin: :grin: .

sijus77

sijus77

• Žinučių: 14
  • Reg. 2009-10-21, 18:57
  • Elektrėnai-Vilnius

Manau kad spaudima nelaiko siurblis... kaip pastovi, kuras atgal i baka subega ir pagauna oro...

atkreipk demesi i si pastebejima, draugui taip buvo

mazvydas

mazvydas

• Kaunas

atkreipk demesi i si pastebejima, draugui taip buvo

matot, rusisko kuro as pats tik 20ltr ir viena karta esu uzpyles ir kai man po to karto pradejo nebedirbti tinkamai variklis, tuomet as jo daugiau ir nesu pyles, tiesa neaisku kas buvo pilama anksciau i baka, kol jis dar man nepriklause. Bet kokiu atveju dekui uz komentarus ir pagalba, variantu pasiulete nemazai, kuriuos reikes pamazu pasitikrinti

for_fun

for_fun

• Žinučių: 2
  • Reg. 2010-01-19, 07:51
  • Vilnius
Na iš pasakojimo neaišku, koks tas griebimas. Jei kuro sistema nesandari, tai turėtų pradžioj būt tuščias sukimas, o po to po truputį pradeda griebti (man taip bmw buvo). O jei suki o griebia griebia ir tik neiškart pagriebia kaip tada? Mano mp2 tokia problema šaltam, tik aš dar žvakių nepatikrinau ir akumuliatorius ko gero per mažas pastatytas. bet idėjas apie rankinį papumpavimą patiko, reiks išbandyti :)

mazvydas

mazvydas

• Kaunas

Na iš pasakojimo neaišku, koks tas griebimas. Jei kuro sistema nesandari, tai turėtų pradžioj būt tuščias sukimas, o po to po truputį pradeda griebti (man taip bmw buvo). O jei suki o griebia griebia ir tik neiškart pagriebia kaip tada? Mano mp2 tokia problema šaltam, tik aš dar žvakių nepatikrinau ir akumuliatorius ko gero per mažas pastatytas. bet idėjas apie rankinį papumpavimą patiko, reiks išbandyti :)

TAIP IR YRA, is pradziu tuscias sukimas po to po truputi pradeda griebti ir uzsiveda.. matyt cia del kuro padavimo problema, galbut kaip kazkas cia minejo siurblys nepalaiko spaudimo ir kuras subega atgal i baka, nes uzpompavus rankiniu budu viskas tvarkoj

for_fun

for_fun

• Žinučių: 2
  • Reg. 2010-01-19, 07:51
  • Vilnius
Tai tada labai paprastas problemos sprendimo būdas, statai mechaninį vožtuvą prieš kuro filtrą ir nesuki sau galvos. Man su pastatymu 30 Lt. kainavo ir visos bėdos su bmw užvedimu pasibaigė. :)

nojus

nojus

• Žinučių: 1
  • Reg. 2010-01-22, 16:46
  • vejbystrand
nupirkau mp 2,8disel 98metu. buvo turbinos defektas. pakeiciau turbina, traukos atsirado, bet kaip dumino taip dumina.dumas baltai melsvas. dumina kartais, todel ir keista.bet jau kai uzdumina, tai jau teisingai.vaziuojant nedumina, tik ant laisvu ir pradedant vaziuot. galvoju, kad galva.ar gali but kas nors kitas?

Danylaa

Danylaa

• Žinučių: 33
  • Reg. 2009-10-24, 00:34
  • Kaunas

nupirkau mp 2,8disel 98metu. buvo turbinos defektas. pakeiciau turbina, traukos atsirado, bet kaip dumino taip dumina.dumas baltai melsvas. dumina kartais, todel ir keista.bet jau kai uzdumina, tai jau teisingai.vaziuojant nedumina, tik ant laisvu ir pradedant vaziuot. galvoju, kad galva.ar gali but kas nors kitas?

..gal prapusk jy normaliai, buna ismetime like daug tepalu, isdegt viskas turi.

a.zart

a.zart

• Žinučių: 103
  • Reg. 2008-04-02, 07:06
  • Vilnius

..gal prapusk jy normaliai, buna ismetime like daug tepalu, isdegt viskas turi.

Kaip reikalas su tepalais? Ar keitei? Jei butu ismetime tai per pora dienu isdegtu. Gal sakau jama biskutuka tepaliuku? :unsure:

rolka

rolka

• Žinučių: 414
  • Reg. 2006-11-08, 20:09
  • Vilnius
Pas mane panašiai buvo. Įpurškimo kampas neteisingas buvo.

svajunas001

svajunas001

• Žinučių: 503
  • Reg. 2009-02-01, 21:37
  • Vilnius-Kaunas-Panevezys-Pasvalys Pelkiu vilkai
o gal kai pakeitei turbina neisvaliai oro slangu ir interkulerio radijatoriaus ten turetu buti sausa

bankelis

bankelis

• Žinučių: 173
  • Reg. 2008-03-08, 21:54
  • Kauno raj
as savo kaip pirkau irgi x failai buvo,kaip ziurejau ,nei dumino,nei istraukus matuokle paras buvo ,nei slangu pute nu vopsiem viskas ciki ,rankpinigiu nedaviau pasakiau pardavejui ,kad pamastysiu ir pasuksiu,po kokios valandeles susiskambinom ir susitikom regitroj,nes man numeris remo nelabai del rudziu patiko,trumpiau tariant nupirkau ir prasidejo,pradejo jau is regitros vaziuojant piltis baltais dumais(kaip pasmaugi )grizau i namus jau pilnas "dziaugsmo" ,poto jei uzsmaugdavau iki 4500 apsuku tai kelio uz mico nesimate,bet dumai jau tada ne balti o melyni budavo,bet slangu nepute,antifrizas nedingdavo,ir motoristas ziurejo itare ziedus ,bet kurias kaip laikrodis (saltas ir siltas)nu visokiu minciu buvo jau galvojau skersiu motora,bet primeciau reik pakeis tepalus ir ziuret kas bus toliau,paskersti nuspredziau kaip galutinai uzlinks,nedroziau apsukas keldavau tik iki 3000,Rezultatas vaziuoja po siai dienai,dumai dingo,tepalo nuo keitimo iki keitimo dapilt nereikia(10000km)itariu ,kad buvo pastriges adr vostuvas,kazkaip ten liaudis ji uzglusina,del jo dumina.

lee-

lee-

• Žinučių: 1.706
  • Reg. 2006-03-26, 11:06
  • 4x4 Lietuva
Arba pasistatyk papildomą skaidrų filtriuką prieš pagrindinį filtrą, sutaupysi pinigų nes ne taip dažnai reiks keist pagrindinį filtrą, plius matysi ar sandari sistema. Jei problema sandarume, tai keisk visus vamzdelius į plastikinius, ir bėdos baigsis ir pakeitimas nesudįtingas. Visus darbus galėsi pats pasidaryt ;)

mazvydas

mazvydas

• Kaunas
dekui uz patarimus kolegos, filtra pasikeiciau, kol kas nieks del to nepasikeite, vakar isidejau voztuva pries kuro filtra, kuris praleidzia kura tik i viena puse, kad nesubegtu kuras atgal i baka ilgiau pastovejus, ziuresiu kaip dabar kursis, nes dar isbandyt nespejau

autukas

autukas

• Žinučių: 113
  • Reg. 2006-03-20, 16:30
  • Šiauliai
Man panašūs simptomai buvo dėl supuvusių kuro vamzdelių. Kol bakas pilnas kurdavosi ir dirbdavo puikiai, kai tik mažiau pusę bako, reikėdavo ilgai pasukt. Aš durnius, pradėjau visai iš kitos pusės, ėmiau siurblį, keičiau riebokšlį, stendas ir t.t., uždėjus atgal - tas pats. Paskui nusprendžiau pasitikrint kuro magistrales, palindęs pajudinau vamzdelį, tas ir liko rankoj. Supuvę abu: ir padavimo, ir grįžtamas, iki maždaug, pusės mašinos. Pakeičiau ir viskas ok.

mazvydas

mazvydas

• Kaunas
nu ziuresiu, jei voztuvas nepades, reikes bandyti vamzdelius tikrinti

plikas

plikas

• Žinučių: 42
  • Reg. 2009-01-19, 22:00
  • Jonava
melsva duma meta,kai forsunkes nedirba,bet cia tik saltam motorui,turejau tokia beda

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)