Pereiti prie turinio

NIVOS remontas


Rekomenduojami pranešimai

Pradėjau daryti priekinio reduktoriaus atrisimą, šiandien sukonstravau "padona" ties hvastavyku.

post-4251-13118793610749_thumb.jpg

post-4251-13118793622638_thumb.jpg

post-4251-13118793634614_thumb.jpg

post-4251-13118793647138_thumb.jpg

post-4251-1311879366088_thumb.jpg

post-4251-13118793673707_thumb.jpg

 

dar šiek tiek apdirbti reikia, padaryti tepalo išleidimą, užvirinti galus ir nudažyti.

po to išpriekio darysiu flančus ir prisuksiu prie traversos bei granatu tvirtinimo ant reduktoriaus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

as gal ne i tema bet del remontu taip pat noreciau paklausti, tokia durna situacija:

po paskutines pakatuskes dingo krovimas... teko namo grizt ant generatoriaus (akumas numiro, nebekrove) ir nebesuprantu kas nutiko pakeiciau krovimo rele, saugiklius, kaip akumo nekrauna taip nekrauna... nuimi nuo akumo klema automobilis uzgesta. Taip iseina kad generatorius blogas, gal sutapo "ofdruk" pakeiciau, i tikrai gera, tas pats... gal kazkas kazka patarsit, nes jau nevilty esu ir pas elektrikus tariuosi kada priims...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikrink pliusinį laidą jei generas ant dirbančios mašinos duoda krovimą - gali būt kur nors pakeliui iki akumo nutrūkęs. Jei sveikas tai tada visą laidyną "purtyk"- gali būt kas nors nutrūkę, krovimo relei galas atėjo nuo vandenėlio .

Šiaip tai patarčiau prisibūrt kokį generą nuo vakarietiško auto - ir patikimiau, ir galingumai didesni.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baiges kantrybe!! Uzdejau nauja genika, dar viena nauja krovimo rele pakeiciau ir vuola, atsirado krovimas :))) tik dabar po vairu kazkas taksi kaip kokios reles butu (nors jauciu ten ju nera) :D svarbu vaziuoja ir sviesos yra :D

 

Kaip suprantu krovima susitvarkei?

Kitam kartui jei dings krovimas patikrink junktį esančią šalia akumo (ten keturi pliusiniai laidai sujungti) buna, kad tiesiog kontaktai apsineša ir nepraeina srovė.

Dėl rėlių tu nevisai teisus yra nivoj jų pakankamai, jei po vairu taksi paieškok, čia ženklas kad kažkur grandinėje yra trumpas jungimas, jei taip tai gali akumą suvaryti arba užkais laidai ir dar užsidegsi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, maciau ta sujungima, o ten tik nesupratau saugiklis ar kas ten, nes man ten vienas laidas nelabai patinka, kaip truputely butu oksidavesis, ar galiu kirpti ta visa jungti ir perdaryt tiesiogiai? ir siaip jauciu reikes paleist visa panele ir laidus pereit, nes jie vistiek ne pirmos jaunystes...

 

ai dar vienas klausimas, ka darot su krovimo rele, nesat i vidu? per laido ilgi nekris krovimas? nes toki itarima turiu, kad man ji tuoj perdegs, nes gan daznai vandenukas uzpila :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Senokai čia bebuvau, laikas parodyti ką nuveikiau.

Užbaigiau daryti priekinio tilto atrišimą. Šiek tiek teko perdaryti nei kad buvau išpradžių sumanęs ir gavosi štai taip:

post-4251-13166345255215_thumb.jpg

post-4251-13166345275676_thumb.jpg

post-4251-13166345298486_thumb.jpg

post-4251-13166345319147_thumb.jpg

post-4251-13166345337461_thumb.jpg

post-4251-13166363541259_thumb.jpg

 

Su technine dalimi darbai baigti, variklis užsikūrė iškarto. dabar liko visos smulkmenos, kurios suėda daugiausia laiko, o nesimato kas padaryta.

Čia gali pažiūrėti kaip dirba variklis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip, tavo konstrukcija net labiau patinka nei mano (mano lygiai tas pats, tik abu išilginiai "balkiai" eina nuo ausų iki galo), nes daugiau vietos lieka prieit prie generatoriaus iš apačios.

Bet netgi tokia ausis buvo nuplėšta, i r 5 mm storio "dangtelį" teko įstriža briauna sustiprinti, nes smūgiai tikrai geri būna. Taigi, manau (tikiuosi, kad klystu), jog ta ausis, kur iš šono pritvirtinta bus greit nuaužta/nulenkta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias mantinisb

Sveikas,

Iš manes ja paėmei. tik draugelis parasė.

Tai kiek laiko prie jos praleidai. teko nemažai darbelio ideti

 

Sėkmės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.