Pereiti prie turinio

mano TLC foto


Rekomenduojami pranešimai

  • 1 metų...
  • po 9 mėnesių...

Su dujom jau 2 metus. Iranga Lovato. Po 1,5 metu reduktorius nustojo veikt, tai pakeite pagal garantija. Daugiau jokiu trukumu. . Vidutiniskai man gaunasi 23-25 duju. Netaupau, vaziuoju kaip noriu. Nors vazineju kasdien, turiu pripazint kad tai ne visai masina kasdienai. Mase, gabaritai, sanaudos duoda savo:)

Redagavo Rafal
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keiciau tepalus ir buvau kalibravime( del visa ko), kitu dalyku su hidraulika kol kas neturejas. Kiek turejau masinu ( o ju sumoje 17) nei karto nereikejo atsarginio rato, tai ir nesivezioju:). O dabar toyotoj padangos aukstesnes nuo standarto, o atsarginis standartas, tai reikalui esant nauduociau zieminius. Kol kas toliau Gdansko PL nebuvau su ja nuvykes. Jei vaziuociau kelionen, aisku atsargini pasiimciau normalu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

su tokia "teisinga" nenulėksi greitai su komfortu ir toli paatostogauti :D čia bus trumpoms vietinėms distancijoms :)

Valdai, jei ką turi nuo 40tos siusk man meilu foto ir kainas, gal prireiks meris@meco.lt

To, ką aš turiu, šitai mašinai niekada neprireiks - nei variklio detalių, nei dėžės su razdatke... Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super stovis Gvidai, sveikinu, saugok sita, o tai tokio stovio daugiau gali ir nepapult

Turbut is Vokietijos? Kiek km begus? Mechanika?

 

Nostalgija☺

Lietuvoje pas viena savininka 15metu , mechanika , bekeles nemaciusi , spidometras 200000rodo , stengsiuosi pasaugot skirta tik po miesta ir tolimesnem kelionem ... 

Redagavo GvidasR
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo ji kazkada metu laike buvo skelbime matyta tikrai puikaus stovio ir ten buvo mineta kad keistas spidometras ir prideda senaji originalu ar as klystu?

Nors jei priziureta tai kilometrai sitai masinai nebaisu

manau kad ne ta , pagal win istorija tai kazkada nurezta apie 80000km -100000km , komplektacija netokia kokios noreciau , bet rinktis nera is ko .... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pacia ziurejau kaina apie 6000e buvo uz kauno raj pardavinejo , nespejau ,greit dingo skelbimas db aisku pas ka :) nes pardavejastiek laiko turejes o nezinojo ar blokiruotes yra , o ar yra idomu , graziai ziurejosi bent is foto.

 

Sprendziant is to kad pardavineja tiltus be blokiruociu naujas savininkas ,tai dabar jau tiltai su blokiruotem  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.