Pereiti prie turinio

richardas

Nariai
 • Pranešimai

  30
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Apie richardas

 • Rangas
  Senbuvis

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.baltexim.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  VVK

Paskutiniai lankytojai

291 profilio peržiūra
 1. Sveiki,

  Domina toyota bj 43 3litrai d 1979 m

  Gal galėčiau gauti nuotraukų ir keletą žodžių apie jo būklę į paštą rm@baltexim.lt

  Ričardas

  mob.: +370 698 20440

 2. Land Rover 88 Lightweight reikalingos visos originalios lempos (posūkių, gabaritų, stabdžių ir pagrindinės) Maloniai prašom pasiūlyti.
 3. Jo, ir mano AVM HUBo atvejis toks pat. Teko išlupti originalius fiksacinius pirštus ir išgręžus naujas skyles stebulėje ten įpresuoti pirštus, kad galėčiau susukti visus 6 varžtus. Taigi, dabar HUBą laiko 6 varžtai + 2 pirštai. Bet, kaip ir minėjai, neužtikrintai atrodo tiek gležna HUBo išvaizda lyginant su originaliu elektriniu, tiek tvirtinimo taškų skaičius 6+2=8 lyginant su gamykliniu 10+2=12... Kažin ar laikys??? Ir dar, nusivyliau rato tarpinės ("rastavkės") kokybe - veržiant prie stebulės ji tiesiog trūko - žiūr.nuotrauką. Dabar gaminsiuos pas save. Dar įdomus dalykas, padangų montuotojas užsispyrė nebalansuoti BFG MUD Terrain'ų 33/12,5 R15. Tipo, jie tam neskirti ir atsieit jis nenusiteikęs ten kilogramais klijuoti svarelius. Bet, važiuodamas nebelansuotais jaučiu diskomfortą dėl vibracijos. Ar realu/verta juos pabalansuoti kur kitur?
 4. Sveiki, Noriu pasikeisti visuos mazguose (variklis, reduktoriai, pavarų/paskirstymo dėžė) alyvas. - Tokvila į vaiklį pila Elf, o į reduktorius Wolf alyvas, - Aš galvoju apie Mobil - O yra siūlymų naudoti Motul Kokios būtų jūsų nuomonės?
 5. Jau užsakiau AVM'us. Bet, jei patraukli kaina, atsargai nusipirkčiau ir iš tavęs.
 6. Bijau, kad jau apsisprendžau pakartoti tavo patirtis su AVM. Po kiek laiko pasidalinsiu įspūdžiais...
 7. Ačiū, dabar dar labiau pasimečiau. Mat, sako, statant oginalius mechaninius reikia keist stebules iš senesnio modelio, kas nelabai man patinka. Ką gi reikės dar pamąstyti.
 8. Sveiki, Gal kas žinote, ar tinka (be jokių perdarymų ar priedų) tokie rankinio įjungimo HUBai 1995m. automobiliui TLC KZJ73 su originaliais elektrinio valdymo HUB'ais Manual AVM 463: - application: TOYOTA Land Cruiser II, Prado, KZJ 71 W (electromagnetic) 10 bolts. (Toyota Land Cruiser KZJ 70 & KZJ73 3.0TD diesel) - year: 1991-1996 - splines: 30 - bolts: 6 - P.C.D. (mm): 90,00 Ir dar klausimas - o gal geriau susitvarkyti esamus elektrinius ir nevargti su tais mechaniniais HUB'ais?
 9. Ačiū labai. Jau Deivis lyg pažadėjo. Jei neišeis pas jį pasiskolinti, tai kreipsiuos
 10. Gal kas parduotų (ar trumpam išnuomotų) TLC J7 priekinio dešinio posūkio stikliuką, kaip prisegtoje nuotraukoje. Tel.: +370 698 20440
 11. Ačiū, "Pelkini", bet mėginome tavęs ieškoti - nepavyko. Šiais virtualios informacijos laikais per didelė prabanga važiuoti. Reikėtų bent telefoną žinoti... Gal gali atsiųsti į el.paštą rm@baltexim.lt, kokiom kainom pas tave abu galiniai Lightweight pusašiai.
 12. Ačiū Vyrai už komentars. Užsisakiau naujus pusašius - gal tie laikys. Dar gavau patarimų, kaip pratestuoti tilto reduktorių ir tikiuosi išspręsiu problemėles.
 13. Sveiki, Atsirestauravęs automobiliuką niekaip negaliu net normaliai juo prasivažiuoti. Pradžiai nei iš šio nei iš to išvažiuojant iš kiemo subyrėjo galinio tilto reduktoriaus satelitai, o juos pakeitus, vėlgi, vos pravažiavus asfaltu vien galiniu tiltu kokius 15km nusisuko ilgasis pusašis. Gal kas turėjot panašių bėdų, gal yra koks slaptas dalykėlis, kurio nepastebime. Būčiau dėkingas už patarimus.
 14. Dėkui, reikės įdėmiau apsičiupinėti kelis variantus ir apsispręsti. Beje, dar radau ir BIT: http://www.expedycja.pl/sklep/189,b.t.i.-snorkel-kzj7/ bei tokį, įdomiai atrodantį, su užrašu: http://allegro.pl/snorkel-wlot-powietrza-land-cruiser-70-79-i6653509667.html.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.